Guide to Easter Londonis: festivalid, üritused, asju teha

Posted on

Guide to Easter Londonis: festivalid, üritused, asju teha
Seal on alati palju teha ülestõusmisajal Londonis, ja kuigi enamik kavandatud tegevus toimub üle Bank Holiday nädalavahetusel, sündmused toimuvad tihti üle kahe nädala jooksul (mis langeb kokku Easter koolivaheajal).

Lihavõtted on Christian festival, mis annab Suurbritannia kaks riigipühadel: suur reede ja teine ​​ülestõusmispüha. UK koolilapsed saada kaks nädalat ära, siis võite oodata suuri London vaatamisväärsusi busier. Lisaks, kuigi enamik inimesi tähistada Easter süües liiga palju šokolaadi lihavõttemunad, seal on palju muid võimalusi nautida seda kevadet puhkus oma reisi Inglismaale käesoleval aastal.

Jumalateenistustel

Kuna lihavõtted on usupüha ja London on linn paljude kirikute, siis võib eeldada, et leida mitmeid suurepäraseid teenuseid toimus kogu linna auks Easter käesoleval aastal.

Kas olete usuliste või mitte, siis peaks kaaluma käivad Easter Service ühes vaatamisväärsus pühakodade nagu Westminster Abbey, St. Pauli katedraal, või Southwark katedraal isegi kui sa ei tähistada vaimu puhkus, saate aukartust suurepärane arhitektuur ja autasud suursugusust religioosne mass. Lisaks St. Martin-in-the-Fields kirik Trafalgar Square tavaliselt on line up sündmuste featuring live koori- ja orkestrimuusika ajal püha nädal.

Osta kohapeal valmistatud šokolaadist valmistatud lihavõttemunad

Kui otsite koht, et rahuldada oma iha chocolatey kohtleb, London on koduks paljudele suur sõltumatu šokolaadi poed samuti mitmed masstoodetavate tootjate ja kaubamajad, mis kannavad kõik oma lemmik riiklike ja rahvusvaheliste kaubamärkidega.

Kas tahad lihtsalt kiik Liberty kaubamaja või peatumist Hotel Chocolat jaoks Extra Thick šokolaadimuna, sa oled kindel, et leida täpselt, mida te otsite Londonis sel aastal. Kui otsite Londoni sõltumatu šokolaadi poed, aga sa kindlasti ei taha jääda Sulata , Paul A. Young , Melange ja rokokoo , mis on kogu kooli pühendatud valmistamise kunsti šokolaadi.

Tunnistajate Unique Hot Cross Bun Tseremoonia


Lesknaise Son pubi Bromley-by-Bow East London on tuntud kummaline traditsioon tal igal aastal suur reede, kus värske kuum rist kukkel on riputatud baaris. Osana iga-aastane traditsioon, madrus lisab teise kakuke olemasoleva kogumise auks baar nimekaim lesk, kes on kuulujutuga, et on kaotanud oma ainus poeg merele Napoleoni sõdade ajal.

Kuigi saate kiik baaris igal ajal reedel juua, siis tuleb broneerida eelnevalt laua tunnistajaks unikaalne Lese Bun tseremoonia. Kuid kui oled seal saab ka nautida sööki või infusiooni põhinev kokteili baar; Teise võimalusena võib huvitada ka võtta Jalgsiekskursioon Bow naabruses.

Vaata London rakmed Horse Parade

London rakmed Horse Parade on iga-aastane üritus, mille juured ulatuvad 1800ndate lõpus ja 1900-ndate algul. Üritus toimub igal aastal ülestõusmispüha on Lõuna-Inglismaa Showground West Sussex, mis on lühikese rongisõidu kaugusel Londoni.

Kuigi see ratsutamine juhul võib olla veidi kaugemal kui mõned teised pidustused lihavõtted, see on suurepärane võimalus näha tööhobustel sealhulgas friisi hobuste Harrods. Hotelli paraad on samuti võimalik tunnistaja elu ajaskaala tehtud edusamme transpordi tööstuses kogu Briti ajaloo kui nad õpivad, kuidas britid kasutada selleks kõike õlle munade üle kogu riigi.

Proovi perekond Tegevused Londoni vaatamisväärsused

Kõik Londoni peamistest vaatamisväärsustest on eriürituste lastele kogu lihavõttepühade hooajal. Alates muna jahib käed-peal tegevusi nagu korv ja viimistlus tegemisel, seal on palju unikaalseid üritusi teie ja teie pere saab osaleda käesoleval aastal.

Mõned vaatamisväärsuste, nagu National Gallery ja Briti muuseum pakkuda muna jahib või Munakaunistamine tegevust, mis on lõbus ajaviidet kogu perele. Sa peaksid ka proovima Victoria ja Alberti muuseum ja Tate Modern, kui te otsite lõbus viis õppida, kui te nautida puhkuse sel aastal.

Kui otsite säästa raha oma reisi ja tahavad kontrollida rohkem kui üks atraktsioon, siis peaks kaaluma ostavad Londoni Pass oma reisi, mis võimaldab teil pakkida koormate vaatamisväärsusi ilma kulutusi õnn. Kas te võtate kogu perele või kavatsete külastada mitut sihikule oma möödasõidu annab teile vabaduse proovida sadu tegevusi komplekt hind.

Kuid enamik neist vaatamisväärsuste ka vajavad täiustatud registreerimise üritusi nagu muna jahib ja seminarid, et olla kindel, et külastada iga saal on vastava kodulehel rohkem teavet selle kohta, kuidas osaleda Easter pidustused reisi ajal.

Jalgsiekskursioon Londoni

Kuna lihavõtted langeb tavaliselt hiljem kevadel hooaja ilm London peaks olema kena piisavalt see aeg aastas, et teha üks paljudest ringkäike pakutakse linna aastaringselt suhteliselt mugavates. Kas te otsustate liituda giidiga või lihtsalt alla oma füüsilisest isikust lähtuma üks, sa oled kindel, et leida palju unikaalseid seiklustest ümber London see aeg aastas, eriti kui sa kohe üle nädala lihavõtted.

Kuid Londoni City Tour äripiirkonna on hea valik üle lihavõtted nädalavahetusel, kuna piirkond on suhteliselt vaikne, sest paljud kontorid on suletud puhkus. Äripiirkond on koduks ka tonni ajaloolise arhitektuuri unikaalne butiike ja erinevaid restorane ulatudes hind odav mõõdukalt kallis, mis tähendab, seal puudust asju teha ja näha oma matkast.

Mine Zippos Circus kohta Blackheath’i

Üks parimaid üritusi Londonis ülestõusmisajal, millel pole midagi pistmist puhkus on Zippos Circus kohta Blackheath’i, mis loob pood Shooters Hill Road Londoni Lewishami linnaosa iga aprillil.

Lisaks erinevaid tsirkuse tegude sealhulgas ratsutamisoskus Boriss Borissov tema uimastamise valge hobuse ja inimese oskusi Brasiilia Alex Michael, üks väheseid trapets kunstnikud maailmas, kes töötab ilma turvavõrk kõrgemale tsirkuse ring, seda näidata võib isegi olla parem kui Cirque du Soleil.

On kergem pool, külastajad saavad nautida koomiline Antics uutest Itaalia kloun hr Lorenz ja unikaalne komöödia stiilis Alex tuletõrjuja, ja see hoiab kõiki Norman Barrett MBE Sirkustirehtööri extraordinaire oma nipsakas täitmisel viirpapagoid.

Osale munad Marks The Spot on Bank of England muuseum

Pere tegevuse üle võtta Bank of England muuseum “munad Marks The Spot” oma iga-aastase ülestõusmispühade tähistamine, alates 08-18 aprill, 2019. Ajal tähistamine, võite järgida eredavärviliste rada läbi eksponeerib oma lastele, kes tehakse ülesandeks leida kirkavärvilisi munad peidetud ümber muuseum.

Muuseumi võõrustab päev lihavõtted käsitöö istungid kogu nädala jooksul, sealhulgas sõrme nukk tegemise ja muna kaunistus, samuti mõned spetsiaalsed eksponeerib koondunud traditsioonidega usupüha. Kõik üritused ja sissepääs muuseumi vabalt nautida, kuid broneeringud tuleb eelnevalt kui soovite osaleda muna hunt.

Passion Jeesuse Trafalgar Square

Reedel, Trafalgar Square on Wintershall Mängijad täitmisel “Passion Jeesuse” kaks korda auks puhkus. Esimese näha ruut See 2010. aastal 90-minutilise vabaõhu-play on nüüd vaatasin umbes 20000 inimest igal aastal.

Enamus on suur 78 näitlejad, kaks hobust ja eeslit, kuid suur ekraan on toonud nii, et kõik osavõtjad saavad suurepärane vaade tulemuste ja ei jäta ühtegi üksikasju. See sündmus on täiesti tasuta vaadata ja osaleda, kuid peate meeles pidama, et tuua sobivad riided vabaõhu show.

Pane tähele: Passion Jeesuse on realistlik tõlgendamine ristilöömist, et vanemliku on soovitatav.