Guide to Ööelu Pai, Tai – Kust leida parim muusika ja Baarid Pai

Posted on

Guide to Ööelu Pai, Tai - Kust leida parim muusika ja Baarid Pai

Sa ei oodata Pai, kui vaikne Riverside valdkonda seljakotiga rändajatele ja “hipi” elanikud, et on suur ööelu, kuid ta teeb.
Sel juhul, suurus ei ole oluline: ööelu Pai on vaieldamatult mitmekesisem kui ööelu palju suurem Chiang Mai! Mõned pikaajalised elanikud Chiang Mai teha 4-tunnise reisi Pai lihtsalt lõbutseda nädalavahetustel. Mitte ainult on Pai kergesti komistas jala (mitte tuk-tuk vajalik), seal on palju tervislikke tegevusi unustades oma pohmelus.

Aga ärge muretsege, baarides Pai on sama lihtne vältida, kuna need on leida. Erinevalt teistest pool kohti Tai, siis ilmselt ei pea muretsema, kasutades kõrvatroppe põgeneda väristavat muusika. Kesköö liikumiskeelu sulgub 90 protsenti tegevus linna kõrvale väike käputäis, et valida, kas maksta trahvi jääda avatuks.

Haara üks tasuta kaarte leida kogu linna või küsida kohaliku kust leida neid suurepäraseid kohti!

Sest Eripruul

Väike Jikko Beer baar asub otse Walking Street võib olla teie ainus võimalus käsitöö õlu (praegu) Pai. Õnneks atmosfäär on sõbralik, inimesed-vaadates võimalusi külluses ja koht tundub alatasa rõõmsameelne.

Kui soovite üks Tai tavaliselt kolme kodumaise õlle valikuid, minna kuhugi mujale. Rahvusvahelise valik, Jikko on õiges kohas!

Hip-Hop Music

Kuigi vana kooli 90ndate hip-hop muusika võib tunduda veidi kohatu on “lõdvestunud” Riverside linna, see võib olla nostalgiline mõned … Ahem … vanemad reisijaid. Suur Miks mitte? Bar otse kesklinnas osa Walking Street blaste võidab dr Dre ja sõbrad voodi. Küsi oma happy hour eriline.

Sest Punk Rock

Irooniline, vaikne vähe Pai on koduks üks Kagu-Aasia parima punkroki baari. Blaah Bar, lihtsalt ümber nurga Walking Street mööda Witching Noh restoran, on splattered vintage plakatite ja palju punk noos Berliini.

Joogid on odav, ja ainus asi edgier kui sisekujundus on muusika. Blaah Bar on sõna otseses mõttes barakk. Kui näed ahelaga-up struktuur kaunistatud graffiti, hiljem tagasi tulla-siis saad hea meel teile tegin.

Live Music ja Atmosphere

Jazz House on see kõik: tuba, toit, joogid ja muusika. Atmosfäär on meeldiv ja chill kõige ööd andekas esinejaid teha paremini kui tavaline, hästi kulunud katted nii tihti kuulnud.

Jazz House asub off Walking Street teedel alla jõe äärde (pöörake vasakule paremale enne templi).

DJ ja Black Tuled

Poomi Bar lihtsalt ümber peamine painutada Walking Street on DJ higistamine üle sülearvutid ja must-valgus kunsti seintel. Odav jooke hoida populaarne Backpackers kes peatus toidu, sotsialiseerumist ja nautida elektroonilise muusika.

Sest “Secret” Hubane ruum

Vaim Bar ei ole tegelikult saladus, kuid tundub nii. Kitsad sissepääs on sõna otseses mõttes peidetud tavaline vaatepilt on Walking Street. Väga kitsas allee lähedal 7-Eleven viib väike-but-hubane väljas suletud ruumi ehitised; otsida laser tuled! Nice valgustus, tulekahju pit, ja esinejaid hoida rahulik väike pelgupaik Täpötäysi mõned ööd.

Kuigi diivanid on valmistatud betoonist (tegelikult), Vaimu Bar on lihtsalt üks coziest saladusi linna.

Pool ja palju sotsialiseerumist

Kollane Sun Bar on teine-to-viimane peatus enamik inimesi, kes rändavad poole hilisõhtul Miks ei takista. Selleks ajaks öösel, see on üks kõige aktiivsem, enamik sotsiaalseid kohti linnas!

Diivanid, piljardilaud ja istmed ees tänaval luua väga sotsiaalne atmosfääris noortele reisijatele. Avage hiljem kui enamik, Yellow Sun sulgeb umbes 01:00 ja asub mugavalt teel, et ei nuta Bar.

Hilinenud Toiduained ja joogid

Kurikuulus ei nuta baari lihtsalt üle jõe on üks vähestest avatud võimalusi pärast 01:00 Muusika, kolm baari, lõkke, konditsioneeriga tantsimine kambris, ja aeg-ajalt tuli näitab hoida inimesi meelelahutust sõnalt kuni päikesetõusuni mõned ööd.

Catering väga öise rahvahulga munchies, Pai ainus hilisõhtul toidu vankrid pargitud strateegiliselt üle tänava.