Güney Bali, Endonezya En Alışveriş Merkezleri – Güney Bali Shopaholics için Modern Perakende Terapi

Posted on

Güney Bali, Endonezya En Alışveriş Merkezleri - Güney Bali Shopaholics için Modern Perakende Terapi
onun yayılan alışveriş merkezlerinden biri üstlenilen zaman Bali alışveriş deneyimi az otantik. onlar hiçbir yerde yakın şu anda adanın birçok tapınak outnumbering yaparken, çoğaltan merkezleri iyiye Güney Bali’nin perakende sahne değişiyor – perakendeye Bu klimalı türbelerin tüm Güney Bali üzerinde mantar gibi haşhaş.

Daha Bali merkezleri adanın büyüleyici el yapımı ürünler için daha fazla çıkışları demektir. Ayrıca Bali turist Bali karnından nispeten güvenli rahat bir ortamda adanın lezzetli yemek örneklemek için daha fazla fırsat anlamına gelir.

T Galleria / Mal Bali Galeria

Üç ayrı binalar Bali’nin Simpang Siur değişimi üzerine yayılan Galleria kadar karmaşık hale: içerikli tuğla yüzlü bir yapıya T Galleria Duty Free Alışveriş merkezi ve Planet Hollywood; ihtiva eden ayrı bir bina Galeria 21 Cineplex ; ve Mal Bali Galeria bina.

Mal Bali Galeria bir sinema, süpermarket, butikler ve seviyeli uluslararası etiketler satan dükkanlar, tüm havadar bir merkez bahçe etrafında düzenlenmiş: tüm abartı ile iki katlı bir şehir merkezidir.

DFS tarafından T Galleria çıkışı lüks öğeler için yedek para ile yolcular için gümrüksüz mal sunmaktadır. Kamboçya’da Angkor Müzesi’nde DFS ile aynı sahipleri tarafından sahip olunan, T Galleria turistler için kesinlikle geçerli: Pasaportun ve geçit havayolu bilet / diğer kanıt sunmak gerekli olacak burada alışveriş izin yansıtılmadan önce .

Adres: JL Bypass Ngurah Rai, Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Aç: 9 10 am (DFS Galleria); 10:00 (Mal Bali Galeria)

Discovery Alışveriş Merkezi

Bali’nin ilk sahil alışveriş merkezi Güney Bali Tuban nispeten aile dostu kesiminde göze çarpıyor; Jalan Kartika Plaza ve Su Bom Parkı onu desteklemesi.

Centrepiece mağaza Centro uluslararası etiket ve bazı elektronik kiosklar bir dizi yanında Bali ihracat kalitesinde ev eşyaları ve tchotchkes şahinler. Merkezinin dinlenme tıpkı diğer Endonezya alışveriş merkezi gibi okur: gibi yerel markalar Batik Keris Nautica, Billabong ve La Senza gibi yabancı marques ile dirsekler.

Keşif alış veriş merkezinin konumu Tuban adlı otel ve tatil yürüme mesafesinde yerleştirir.

Adres: Jalan Kartika Plaza, Güney Kuta Beach, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
: 10 PM 10 am (hafta içi) ya da 22:30 (hafta sonları)
Sitesi: discoveryshoppingmall.com

Bali Koleksiyonu

Nusa Dua turizm yerleşim Bali geri kalanından tamamen izole hissedebilirsiniz. Neyse Nusa Dua çare Konuklar tüm Bali Collection, kendi için bir alışveriş merkezi var.

Bali toplama sekiz hektarlık yüzölçümü Prada ve D & G gibi uluslararası lüks markalar barındırır; gibi dikkate değer Endonezya giysi markaları Uluwatu ; ve benzeri özel mağazaları Periplus Kitabevi ve Guardian Drugstore.

Vibe daha gevşek ve münhasır olmakla dükkanlar onu çevreleyen beş yıldızlı tatil orantılı yüksek fiyatlar şarj edin. (Neyse ki bölgede Bali sarraf ve çoklu ATM makineleri güvenebilirsiniz.)

Ücretsiz servis Nusa Dua ve Tanjungbenoa içinde merkezi ve köyleri trenle giden; Servis sabah 10 9 de çalışır.

Adres: Kawasan Pariwisata Nusa Dua, Komplek BTDC Nusa Dua, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Aç: 10:00 10 am
Sitesi: bali-collection.com

Beachwalk AVM

Nadir alışveriş merkezlerinden biri sahile yanında konumlanacak şekilde Beachwalk Mall Keşif Mall katıldı.

doğal ışıkla dolu kıvrımlı üç katlı binalar Kuta alışveriş deneyimi için ilginç bir fon olarak hizmet – alışveriş merkezi özel mağazalar, restoranlar ve sinemalar için yeterli oda, alışveriş alanı 3.7 hektarlık geniş bir alana yayılmış.

Zemin katta, açık hava amfi tiyatro boyunca set su çeşmeleri ve havuzları ile daha kaprisli yapılmış, hafif ve bir park benzeri bir atmosferde bol getiriyor.

Adres: Jalan Pantai Kuta, Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Açık den: 10 am-10pm
Sitesi: beachwalkbali.com

Kuta Meydanı

Kuta Meydanı denilen alışveriş alanı daha düzgün hemen güney Jalan Pantai Kuta Jalan Raya Kuta kuşatan dükkan koleksiyon olarak tanımlanır.

Caddenin doğu tarafında fast food proliferasyonu ile işaretlenir, Kentucky Fried Chicken ve McDonalds Dulang Kafe gibi yerel markalarla omuz omuza gibiler. Büyük bir Matahari mağaza bu tarafta perakende eylemi sağlar.

Caddenin batı tarafı sörf ve spor Quiksilver, Summerland ve Hurley gibi markaların, ayak mantarı, Polo ve Coco Ekspres marketten gibi yanında daha yavan markaları içermektedir.

Kuta Meydanı’ndaki dükkanlar sabit fiyatlı mal satmak; ucuz öğeler için size Kuta Sanat Pazarı ve onun yerel olarak yapılan oyuncaklarla dolu bulmak için Jalan Bakung Sari çıkışında, çıkışın üzerine sıkı pazarlık.

Adres : Jalan Bakung Sari Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Aç: 8 am – 10:00

Lippo Mall Kuta

Bali Uluslararası Havaalanı’na Lippo Mall Kuta’nın yakın konumu o uçuş önce son dakika Bali alışveriş için ideal bir durak yapar. Ama ziyaret acele değil deneyin: alışveriş merkezi yayılan atrium çevreleyen üç kata yayılmış yüzden fazla alışveriş tezgahları ile yavaş bir alışveriş sunmak için bol.

lüks ve uluslararası markaların zamanki çeşitler kenara, Lippo AVM de onların karşılığını alışveriş yapan patlama bol veren yerel batiks, Bali el sanatları ve düşük fiyatlı hediyelik eşya içeren ekonomik alışveriş humors.

Son olarak, Lippo Mall’ın göreli yenilik ve açık alan mağazaya şaşırtıcı oranı burada listelenen diğer, daha merkezi merkezleri bulacaksınız insanların ezilmesi az olan, etrafında en rahat merkezlerinden biri gibi bu his yapar .

Adres: Jalan Kartika Plaza, Lingkungan Segara, Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Açık den: 10 am-9pm
Sitesi: lippomalls.com

Mertanadi Sanat Pazarı

Mertanadi mamulleri alışveriş yelpazenin düşük, popüler sonunu kapsayacak; düzine kadar alçak piyasa kiosk burada sanat ürünleri ve ucuz ripoffs bir karışımını şahin; ahşap oymalar Bintang Bira tişörtler ve penis şeklindeki şişe açacakları pay alan (!).

Bu sanat piyasasının ana erdem Jalan Pantai Kuta-Jalan Legian-Jalan Melasti turist dikdörtgenin kuzey tarafında Kuta onun tılsımlı konumu, ya Kuta’nın en popüler otel kolay bir yürüyüş mesafesindedir.

Sen den, Mertanadi Sanat Market Bali- ve Endonezya temalı çorap stuffers bol alabilirsiniz wayang gölge kuklaları resimlere ahşap maskelerine fanlar-boyalı el için. Ayrıca bazı oldukça müstehcen mesajlar (teşekkürler, Avustralya bogans) ile uluslararası markaların ve singletlerin ucuz knockoffs alabilirsiniz. Daha satın, düşük fiyat pazarlık etmek olabilir.

Adres: Jalan Melasti, Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )
Aç: 9 am – 21:00