Gunung Agung: Bali svētākā Mountain

Posted on

Gunung Agung: Bali svētākā Mountain
Jūs varētu teikt, Gunung (Mount) Agung ir ne tikai kalnu uz Bali; Bali ir sala, kas vienkārši notiek, aplenkt un ir atkarīga no Gunung Agung. Katrā ziņā, tas ir grūti pārspīlēt Gunung Agung ir nozīme uz Bali un Bali.

Pēc vairāk nekā 10,300 kājām, kalnu ietekmē salas klimatu, bloķējot pagājušo gaisā mitrumu no rietumiem uz austrumiem. Reljefs austrumiem no Gunung Agung ir sauss, kā rezultātā.

Par parasto Bali, Gunung Agung arī notiek pārstāvēt centrālo asi Visuma, pašu virsotni savā trīspakāpju Visumu ar Dievu augšpusē, cilvēkus, kas ir pa vidu un dēmoni zemāk. (Mūsu Explainer uz Bali kultūru aptver to sīkāk.)

  • Par Bali Bound: Vēlaties uzzināt vairāk par pārējo salu? Lasīt par Bali reģionos un pludmales atkodēto .

Brīnums uz Gunung Agung

Gunung Agung pati tiek uzskatīta Bali vissvētākais punkts: ik celtniecības punkti pret virsotni, un katrs templis un altāris saskaras templi Pura Besakih uz Gunung Agung ir nogāzes, kas stāv kā Bali visvairāk svēto templi vidū daudzi uz salas.

Tāpat kā ar svētākā-of-Svētajiem, Bali tic templis ir nekas pietrūkst brīnumains.

1963. izvirduma, iet pa Bali māņticību, tas bija tāpēc, ka svarīga, reizi gadsimtā ceremonija tika veikta nepareizi. Vairāk nekā 1500 dzīvību zaudēja Pēc sākotnējās izvirduma, nogalinot vēl vairāk, ja sekundārā izvirdums notika vēlāk šajā gadā. Izvirdums arī blew off top 400 pēdas uz kalnu, un izraisīja vēl spilgtākas nekā parasti, saulrietus, kā tālu kā Eiropā un Amerikā.

Brīnumaini, Pura Besakih palika neskarts ar vardarbīgu izvirduma. Vietējie iedzīvotāji apgalvoja, ka lavas plūsmas pietuvojās templi – laikā pagalmu pie viņu tuvākais – bet atstāja templi sevi nebojāts.

Kāpšana Gunung Agung

Ar pusnakts sākuma un grūts 7 stundas kalnup pārgājiens pirms viņiem, kāpēji apsver kāpienu augšup Gunung Agung būtu pareizi uzskatīt pieredzi, jo vairāk nekā gadījuma kalnā brauciens. Starp vulkāniem Indonēzijā var izpētīt ar kājām, Agung noteikti daļa no stingrāku pusē sarakstā.

Otrs galvenais vulkāns uz Bali vērts kāpšana ir Mount Batur ir Kintamani – tā divu stundu pārgājiens ir chickenfeed salīdzinot Gunung Agung s.

Daudzi Gunung Agung kāpējiem rezervēt palikt pie miegains Austrumu Bali pilsētā biedrus:, kur jūs varat atrast labāko viesnīcu izvēli par un Homestays tuvākajiem taku.

Ja jūs vērtība īsāks pārgājiens pa būtne ērtības, jūs varat izvēlēties pilsētu selat vietā, samazinot apmēram 15-20 minūtes pie sava pārgājiens.

Gunung Agung atrodas Karangasem rajonā East Bali apmēram stundu no Ubud – Bali salas kultūras centrs. Daudzi ceļojumu aģentūras ap Ubud reklamētu transportēšana uz Pura Besakih. Jūsu izmitināšanu arī var organizēt privātu draiveri, ja jūs vēlaties, lai padarītu savu ceļu uz Gunung Agung bez ceļojumu.

Gunung Agung var piekļūt, izmantojot Kintamani reģionā, braucot uz dienvidiem vienu stundu uz Rendang.

Gunung Agung ir divi Alpīnistu maršruti

Tūristi var veikt vienu no divām galvenajām pieejām līdz Gunung Agung.

Sarežģītais Besakih pieeja sākas aptuveni pus jūdzi no Pura Besakih templis, un noved pie rietumu virsotni, absolūtā virsotnē Gunung Agung stāvēja pie 9,944 pēdas virs jūras līmeņa. Lai gan šis ceļš ir daudz grūtāk, tas arī beidzas ar skatu uz Bali no visapkārt.

Vieglāk (bet nekādā viegli veidā) pieeja sākas Pura Pasar Agung (augstākais templis Bali), un beidzas pie krātera malas, pacēlumu tikai 300 pēdas īss absolūtā samita ar skatu uz 2300 pēdu mēroga krāteris un panorāmas skatu uz dienvidu un austrumu Bali.

Jūs faktiski var sākt no otra maršrutā un novirzīt uz pirmo pusceļā sausajā sezonā, kā savieno ceļš starp diviem paver tad.

Laiks jūsu kāpt pa labi, un jūs sasniegt virsotni, lai atrastu neaizmirstamu saullēktu skatus, kas ietvertu lielāko daļu no Bali. Pat tad, Lombokas Gunung Rinjani uz Lombokas ir redzama no pašas augšas! Jums ir jābūt uz leju, pirms 9 līdz, lai gan, kā mākoņi sāk roll pa 9 līdz.

Abi ceļi var tikt slēgts pie augstām svēto dienu laikā, tāpēc pārbaudiet vietējiem pirmais pirms organizēt savu braucienu.

Gunung Agung kāpšana must-bagātajiem

Jums nav nepieciešama reāla alpīnisma aprīkojumu sammita Gunung Agung, bet neprognozējami laika un raupjas kāpšanas apstākļi prasa zināmu commonsense sagatavošana pirms jūs iet. Bring šādus priekšmetus ar jums apsverot kāpt.

  • Cold Weather Jaka: Temperatūra no rīta ir ļoti vēss; stipra vēja par pakļauti samitu.
  • Waterproof Gear: Gunung Agung ietekmē visu klimatu Bali. Esiet gatavi Neparedzēta lietus pat sausajā sezonā.
  • Saules aizsardzība: Pēc zobu tērzēja gaidīt saullēktu, saule parādās pilnā spēkā un temperatūra strauji celties. Paņem cepuri un saules aizsardzību.
  • Pareiza Apavi: Vulkāna rock padarīs īsāku darbu sandales un pakļauti kāju pirkstiem. Veikt pareizu noslēgtā toe kāpšanas kurpes jūsu kāpt; jums apavi ar lielu saķeres rīkoties slidenu dubļu un kailas klintis gar ceļu.
  • Ūdens: Kad sākat kāpt, nebūs pieejama pa ceļu ūdens. Bring vismaz divus litrus ūdens, jums visu to, lai pacelšanās un turp un atpakaļ.
  • Pārtikas un uzkodas: Overpriced un zemas kvalitātes, tūristu orientētās pārtikas tuvu Pura Besakih nav labākais piemērs Indonēzijas pārtiku. Paņemiet savu augstas enerģijas uzkodas aizstāt sadedzinātās kalorijas uz pacelšanās.
  • Lukturis: navigācija taka pirms rītausmas nav iespējama bez zibspuldzes, un pazaudēties bez varētu pārvērst savu piedzīvojumu murgā. Celt lukturim; jums rokas brīvi vienoties akmeņains daļu pacelšanās.

Gidi ir nepieciešams, bet plankumaina izpilde nozīmē to, ka šis noteikums bieži vien ignorē ceļotājiem. Ja jūs vērtība jūsu drošību, jūs noteikti iegūt ceļvedis vadīt tevi līdz samitu. Jūs varat nolīgt ceļveži nu Besakih vai Pura Pasar Agung, bet smart nauda par īri rokasgrāmatas pirms faktiskā augstuma uzņemšanas datumu; gan biedrus: un selat pilsētas piedāvā gida pakalpojumi augšu Agung.

Gaidīt maksāt apmēram $ 50- $ 80 par katru rokasgrāmatu par saviem pakalpojumiem. Ekskursija parasti ir iekļautas brokastis samitā, parasti gaismas pankūku maltīte.

Kad Go

Bali sausās mēnešos no aprīļa līdz oktobrim piedāvājam savu labāko shot ar patīkamu kāpšanas pieredzi līdz Gunung Agung. slapja mēnešu laikā no novembra līdz martam, ceļi kļūst slidenas dēļ lietus, un bīstami zemes nogruvumi ir zināms notikt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *