Harijs Poters Filmu vietas Londonā

Posted on

Ir daudz Harija Potera filmu vietas, lai izpētītu Londonā, un tas galeriju palīdzēs jums noteikt dažus no tiem. Jums varētu patikt arī apmeklēt Warner Bros Studio Tour: The Harija Potera pieņemšanā.

Cauriem katls

Šī ir ieeja uz “caurs katls”, kas ir faktiski Leadenhall tirgū . Ēka atrodas Bull Head Passage, neliela gatve pie Gracechurch ielā sānos Leadenhall tirgū.

Diagon aleja


Leadenhall Tirgus tika izmantota kā Diagon Alley un ieejas caurs katls pirmajā Harija Potera filmu.

Leadenhall tirgus ir atjaunots Viktorijas slēgtais tirgus projektējis Sir Horace Jones 1881.gadā (arī arhitekts aiz vecpilsētas Billingsgate un Smithfield Market). Tā sākotnēji bija gaļas tirgus, un jūs varat redzēt gaļas āķus iepriekš daudzi veikali, bet mūsdienās tā ir lieliska pusdienas galamērķis ar dažiem modes un dāvanu veikalos too.

Tas ir netālu no pieminekļa , ja jūs iedomātā kāpšanas 311 soļus lielisku skatu pār pilsētu. Netālu jūs atrast nav ļoti labi zināms apskate Terrace Blakus Tower Bridge , lai redzētu, Tower Bridge un HMS Belfast . Šie portāli gan funkcija Harijs Poters un Fēniksa ordenis.

St Pancras Renaissance Hotel


St Pancras Renaissance Hotel tika izmantots kā ieejas Kingskrosas stacijas Harija Potera filmām. Harijs un Rons stāvošām Mr Vīzlija ir Ford Anglia peld ar automašīnu priekšā viesnīcā Harijs Poters un Noslēpumu kambari pirms atgriešanās, kad viņi nevarēja saņemt uz platformas 9 3/4 .

Šī gotiskā šedevrs sākotnēji tika izstrādāta ar George Gilbert Scott un atvēra kā Midland Grand Hotel gada 5. 1873. maijam jauna kā St Pancras Renaissance Hotel 2011. gada 5. maijā.

Kingskrosas stacija

Lai iegūtu piekļuvi platformai 9 3/4 noķert vilcienu uz Cūkkārpā, jaunie burvji bija jāskrien pie sienas starp platformām 9. un 10. Kad jūs apmeklējat Kingskrosas dzelzceļa stacija jūs redzēsiet, ka platformas 9 un 10 ir ar vilcienu līnija starp tām, un nevis sienu. Par filmēšanas, platformas 4. un 5. bija numurē kā 9. un 10, un tas ir, ja jūs atradīsiet slēpto piekļuvi platformai 9 3/4. Kaut arī jums nav, jo jūs, iespējams, vientiešu.

Ministrija Magic – Apmeklētāju Ieeja

Burvestību ministrija tika ievadīta caur sarkanu telefona lodziņā Harijs Poters un Fēniksa ordenis, kad Harijs un Mr Vīzlija brauca uz Harija sēdes, izmantojot burvju priekšā piesardzigi. Jūs neatradīsiet telefona lodziņu šeit, jo tas bija tikai prop filmēšanai.

Atrašanās vieta ir tikai pie Trafalgar Square . Staigāt pa Northumberland Avenue vai Whitehall un Lielo Skotlendjards ir ceļš, kas iet starp diviem. Meklējiet krustojuma ar Skotiju Vieta un jūs redzēsiet fasÇdï pār Skotiju Place bet šis ceļš tika uzskatīts par pārāk īsu, filmēšana tika veikta Lielās Skotlendjards un velvēta eja pa ceļam tika pievienots saskaņā ar pirmo laternas stabs (kas sedz ieeja kur cilvēki runā šajā fotoattēlā) un sarkanais telefons kastē tika novietots priekšā, ka tieši pirms pirmās logu.

Westminster metro stacija


Harijs Poters un Mr Vīzlija izmanto Vestminsteras metro stacija, kas Harijs Poters un Fēniksa ordenis ceļā uz Harija sēdē, Maģijas ministrijā . Mr Vīzlij bija problēmas ar savu biļeti, kad viņš mēģināja iziet no biļešu barjeras.

Westminster ir stacija vistuvāk parlamenta ēkas , Vestminsteras abatijas, un īsa gājiena attālumā pāri Westminster Bridge (arī redzams, kad Harijs un locekļi Fēniksa ordenis lido gar Temzas upi uz to broomsticks) uz London Eye .

AuGringott s Burvju Banka

Iekšlietu Austrālijā namā tika izmantots kā Gringott s burvju Bank. Diemžēl, ēka nav atvērta sabiedrībai, bet lūgt apsardzi labi, un tie var ļaut jums palūrēt pa durvīm.

Austrālija Māja atklāja karalis Džordžs V 1918. gadā, un tā ir mājvieta Austrālijas Augstā komisāra, lai jūs varētu doties tikai iekšā, ja jūs apmeklējat oficiālā uzņēmējdarbību, piemēram, nodarbojas ar vīzu, migrācijas un pilsonības.

Lai gan šajā jomā, vai apmeklēt Londonas romiešu pirtis  redzēt dīvaino īpašumu Londonas centrā National Trust.

Ja tu esi zonā nedēļas nogalē, apsvērt Somerset House ceļvedi vai apmeklēt Courtauld galeriju , kas ir atvērts visu nedēļu.

Lambeth Bridge


Tas ir tilts, kur Knight Bus bija izspiest starp diviem Londonas autobusu Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis . Lūdzu, atzīmējam tilts tiešām ir divvirzienu satiksmi.

Lambeth Bridge atrodas blakus Vestminsteras tilts, kur jūs atradīsiet māju Parlamenta un London Eye uz South Bank.

Grimmauld vieta


Ir dažas neskaidrības par atrašanās vietu Grimmauld Place, senču mājās Melnās ģimenes un mītnes ordeņa Fēniksa starp 1996-1997. Bet kā numurs 12 nevar redzēt piesardzigi, mēs varam pieņemt, tas ir, visticamāk, vieta pie Claremont Square (īsa gājiena attālumā no Kingskrosas stacijas ).

Linkolna Inn Fields tika izmantots kā ielas ārpus nē. 12 Grimmauld Vieta Harijs Poters un Fēniksa ordenis (2007).

Grimmauld Vieta ir vārdu spēle uz “Grim Old Place” un Gruzijas ēkas laukumā, bet labiekārtots šajās dienās, arī varētu būt bijis daudz grimier pagātnē.

Caurs katls 2


Filma novietojums ir caurs katls pārcēlās no Leadenhall Market līdz Borough Market Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis. Tas bija ārpus durvīm šīs ziedu veikals, ka Knight Bus velk uz augšu, lai Harijam iekļūt cauriem katls.

Atrašanās vietu var atrast nē. 7 Stoney ielā, zem dzelzceļa tilta. Tikai ārpuse tika izmantota filmēšanas, jo interjers filmēts studijā.

Blakus, 8 Stoney ielā ir vieta Trešās Hand grāmatveikalā, lielākoties izmanto grāmatveikals it kā par Charing Cross Road, kur Harijs tikās Gilroy Lockhart, viņa nākotnes skolotāja.

Borough tirgus ir populāra filma atrašanās vieta un platība var redzēt Bridget Jones dienasgrāmata , Guy Ritchie Lock, Stock un divi Smoking Barrels , The Francijas leitnantu sievietei , iesprūšana , un citi.

Lai gan šajā jomā, pēc satveršanas kaut ko ēst pie Borough Market, kāpēc ne staigāt ap stūri un redzēt oriģinālu vietu Šekspīra Globe teātrī Parka ielā.

Rāpuļu House at London Zoo


Aina no “Harijs Poters un Filozofu akmens” (UK) / “Harijs Poters un burvju akmens” (ASV), tika filmēta rāpuļu namā Londonas Zoo septembrī un 2001. gada novembrī Šajā ainā, Birmas Python runāja Harijs Poters.

Millennium Bridge

In 2009 filmu Harijs Poters un Half-Blood Prince, Londonas Millennium Bridge tiek izmantota, lai attēlotu Brockdale tilts, kas sakļauj šādu dramatisku uzbrukumu Death ēdāji. Par laimi šī aina tika radīta ar specefektiem un laipa joprojām ir neskarts, savienojot City tuvumā Pāvila katedrāles ar South Bank pie  Tate Modern .

Zem ziemeļu pusē, var būt jautri, lai dotos Mudlarking, bezmaksas aktivitāti visu ģimeni.

Linkolna Inn Fields

Linkolna Inn Fields tika izmantots kā ielas ārpus nē. 12 Grimmauld Vieta Harijs Poters un Fēniksa ordenis (2007).

Pēc Lincoln Inn Fields jūs atradīsiet Sir John Soane muzejs un Hunterian muzejs .