Haris Poteris kino Vietos Londone

Posted on

Yra daug Hario Poterio filmų vietose ištirti Londone ir tai galerija turėtų padėti jums nustatyti kai kurie iš jų. Jūs taip pat gali patikti aplankyti Warner Bros Studio Tour: iš Hario Poterio sprendimus.

Slopstančioji katilas

Tai yra įėjimas į “kiauras katilai”, kuris yra iš tikrųjų Leadenhall rinkos . Pastatas yra Bull Head Passage, nedidelis Gatve off Gracechurch gatvėje dėl Leadenhall rinkos pusėje.

Diagon alėja


Leadenhall Rinkos buvo naudojamas kaip Diagon alėjos ir įėjimo į nesandarus katilai pirmame Hario Poterio filmą.

Leadenhall rinka yra atkurta Viktorijos apėmė rinkos suprojektuotas sero Horacijaus Jones 1881 (taip pat architektas už Senojo Billingsgate ir Smithfield Market). Iš pradžių buvo mėsos rinka, ir jūs vis dar galite pamatyti kabliais mėsai aukščiau daugelis parduotuvių, bet dabar tai yra puikus pietų paskirties su kai mados ir suvenyrų parduotuvės taip pat.

Tai yra kelios minutės pėsčiomis nuo “The Monument Jei išgalvotas laipioti 311 veiksmus puikus vaizdas visame mieste. Netoliese galite rasti nėra labai gerai žinomas Peržiūri Terasa šalia Tower Bridge pamatyti Tower Bridge ir HMS Belfastą . Šios svetainės tiek funkcija Haris Poteris ir Fenikso brolija.

St Pancras Renaissance viešbutis


St Pancras Renaissance viešbutis buvo naudojamas kaip įėjimo į Kings Cross stoties Hario Poterio filmų. Haris ir Ronas stovi p Vizlis anketa Ford Anglia skraidantį automobilį priešais į Haris Poteris ir Paslapčių kambarys viešbutyje prieš grįžtant, kai jie negalėjo gauti ant platformos 9 3/4 .

Tai gotikinė šedevras iš pradžių buvo suprojektuotas George Gilbert Scott ir gegužės 1873. atidarytas kaip Midland Grand Hotel 5 Jis vėl kaip St Pancras Renaissance Hotel 2011 gegužės 5 d.

Kings Cross stoties

Norėdami gauti prieigą prie platformos 9 3/4 sugauti traukinio į Hogvartso, jauni vedliai turėjo paleisti sienos tarp 9 ir 10. Kai lankotės platformų Kings Cross geležinkelio stotis pamatysite, kad platformos 9 ir 10 turi traukinį linija tarp jų, o ne sienos. Dėl filmavimo, ir 5 platformos 4 buvo numeruojamos 9 ir 10 tai kur rasite paslėptą priėjimą prie platforma 9 3/4. Nors jūs ne, kaip jūs tikriausiai Muggle.

Magijos Ministerija – Lankytojai Įėjimas

Magijos ministerija buvo įrašytas per raudoną telefono dėžutėje Haris Poteris ir Fenikso kai Haris ir p Vizlis buvo ketinate Harry posėdyje naudojant magiją priešais muggles ordino. Jūs nerasite taksofonas čia, nes jis buvo tik filmavimui paspara.

Vieta yra vos ne Trafalgaro aikštėje . Nužengti Northumberland Avenue ar Whitehall ir Didžiosios Scotland Yard yra kelių veikia tarp dviejų. Ieškoti sankryžos su Škotija vieta ir pamatysite virš Škotijos Vieta arka, bet, kaip šis kelias buvo laikomas pernelyg trumpas, filmavimo buvo padaryta dėl Didžiojo Scotland Yard ir virš kelio arka buvo įtraukta atsižvelgiant į pirmą žibinto stulpas (įskaitant duris, kur vyrai kalbame šioje nuotraukoje) ir raudonos telefono dėžutė buvo priekyje, kad tik prieš pirmąjį langą.

Vestminsterio metro stotis


Haris Poteris ir p Vizlis naudojamas Westminster metro stotis į Haris Poteris ir Fenikso brolija pakeliui į Harry posėdį į Magijos ministerija . Ponas Vizlis turėjo problemų su savo bilieto, kai jis bandė išeiti bilietas kliūtis.

Vestminsterio yra stotis arčiausiai Parlamento rūmų , Westminster Abbey, ir pėsčiomis visoje Vestminsterio tilto (taip pat matyti, kai Haris Ir Fenikso brolija prisijungę skristi palei Temzės upę savo Broomsticks) į London Eye .

AuGringott anketa burtininkų bankas

Vidaus Australija House buvo naudojamas kaip Gringott anketa burtininkų banke. Deja, pastatas yra ne vieši, bet paklausti apsaugininkai gražiai ir jie gali jums Žiūrėjimas pro duris.

Australija Namas atidarė karalius Jurgis V 1918 ir yra Australijos High Komisijos namų, todėl jūs galite eiti tik viduje, jei lankotės tarnybiniais reikalais, pavyzdžiui, susijusius su vizų, migracijos ir pilietybės.

Nors šioje srityje, ar aplankyti Londono Romėnų pirtys  pamatyti keistą National Trust turtą centriniame Londone.

Jei esate zonoje savaitgalį, mano Somerset House ekskursija arba apsilankykite Kurt galerija , kuri yra atvira visą savaitę.

Lambeth tiltas


Tai tiltas, kur riteris autobusų turėjo išspausti tarp dviejų Londono autobusų Haris Poteris ir Azkabano kalinys . Prašome tai dėmesį tiltas iš tikrųjų turi dvipusį eismą.

Lambeth Tiltas yra šalia Vestminsterio tilto, kur Jūs galėsite rasti, Parlamento ir namų London Eye ant South Bank.

Grimmauld Vieta


Yra neaiškumų apie Grimmauld Place, protėvių namus Juodosios šeimos ir Fenikso ordino tarp 1996-1997 būstinės vietą. Bet kaip numeris 12 negali būti vertinamas muggles galime priimti tai yra labiausiai tikėtina vieta ne Claremont aikštėje (keli žingsniai pėsčiomis nuo King Cross “geležinkelio stotis ).

Lincoln Inn laukai buvo naudojamas kaip gatvės ne ne. 12 Grimmauld Vieta į Haris Poteris ir Fenikso brolija (2007).

Grimmauld Vieta yra žodžių žaismas ant “Grim Old Place” ir Gruzijos pastatų aikštėje, o gerai išlaikytas šių dienų, taip pat galėjo būti daug grimier praeityje.

Kiauras katilas 2


Filmas vietą už nesandarus katilai persikėlė iš Leadenhall rinkos į Borough Market Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Tai buvo ne šio gėlių parduotuvė duris, kad riteris autobusų išrautas Harry įvesti Spinduliuojamieji katilas.

Vieta galima rasti ne. 7 Stoney Street, pagal geležinkelio tilto. Tik eksterjeras buvo naudojamas filmuojant kaip interjero buvo nufilmuotas studijoje.

Kitas durys, 8 Stoney Street yra Trečiojo rankų Bookshop A daugiausia naudojama knygyne tariamai dėl Charing Cross Road, kur Haris susitiko Gilroy Lokhartas, savo būsimą mokytojas vietą.

Borough turgus yra populiarus filmas vieta ir plotas gali būti vertinamas Bridžitos Džouns dienoraštis , Guy Ritchie Lok, stauk arba šauk , Prancūzijos leitenantas moterimi , įstrigti ir kt.

Nors šioje srityje, po greiferiniai kažką valgyti Borough Market, kodėl gi ne vaikščioti aplink kampe ir pamatyti originalaus vietą Šekspyro Globe teatras užsakant Park Street.

Roplys Namas Londono zoologijos sodas


Scena iš “Haris Poteris ir Filosofinis Akmuo” (JK) / “Haris Poteris ir išminties akmuo” (JAV), buvo nufilmuotas Reptile House Londono zoologijos sodas rugsėjo ir 2001 lapkričio Šioje scenoje, Birmos Python kalbėjo Haris Poteris.

Tūkstantmečio tiltas

2009 filmas Haris Poteris ir Netikras Princas, Londono Tūkstantmečio tiltas naudojamas atstovauti Brockdale tilto, sutraukia tokį dramatišką išpuolį, kurį Mirties Valgytojai. Laimei Ši scena buvo sukurta su specialiaisiais efektais ir lieptas vis dar yra nesugadintos, jungiantis miestą netoli Šv Pauliaus katedra su Pietų bankas artimiausiu  Tate Modern .

Pagal šiaurinėje pusėje gali būti įdomus vieta eiti Mudlarking, nemokama veiklą visiems šeimos.

Lincoln Inn laukai

Lincoln Inn laukai buvo naudojamas kaip gatvės ne ne. 12 Grimmauld Vieta į Haris Poteris ir Fenikso brolija (2007).

Tuo Lincolno Inn Fields rasite sero Johno Soane muziejus ir Hunterian muziejus .