Skip to main content

Harry Potter Film asukohad London

On palju Harry Potter filmi asukohad avastada Londoni ja selle galerii peaks aitama teil leida mõned neist. Teid võib huvitada ka külastada Warner Bros. Studio Tour: The Making of Harry Potter.

Lekkiv pada

See on sissepääs “Lekkiv Katel”, mis on tegelikult Leadenhall Turg . Hoone on Bulli juht Passage, väike hooldusradade välja Gracechurch Street küljel Leadenhall Market.

Diagoni Alley


Leadenhall Turg kasutati Diagoni Alley ja sissepääsu Lekkiv Katel esimeses Harry Potteri filmis.

Leadenhall Turg on taastatud Victoria kaetud turu kujundas Sir Horace Jones 1881 (ka arhitekt taga Old Billingsgate ja Smithfield Turg). See oli algselt lihaturu ja saate siiski näha lihakonksudega eespool paljud kauplused, kuid tänapäeval on see suur lõuna ajal sihtkohta mõned moe ja kingitustepood liiga.

See on lühikese jalutuskäigu kaugusel Monument , kui te väljamõeldud ronida 311 sammud suurepärane vaade kogu linnale. Lähedal leiad mitte väga tuntud Kasutaja Terrace piirkonnas Tower Bridge näha Tower Bridge ja HMS Belfast . Need saidid nii funktsiooni Harry Potter ja Fööniksi Ordu.

St Pancras Renaissance Hotel


St Pancras Renaissance Hotel kasutati sissepääs Kuninga Risti jaama Harry Potter filmid. Harry ja Ron pargitud Hr Weasley Ford Anglia lendavad auto ees hotell Harry Potter ja saladuste kamber naasid, kui nad ei saanud peale Platform 9 3/4 .

See gooti meistriteos oli algselt mõeldud George Gilbert Scott ja avas nagu Midland Grand Hotel 5. mail 1873. See taasavati St Pancras Renaissance Hotel 5. mail 2011. aastal.

Kuninga Cross Station

Et pääseda platvorm 9 3/4 püüda rongi Sigatüükas, noored võlurid oli joosta seina vahel platvormid 9 ja 10. Kui külastate King Crossi raudteejaam näete, et platvormid 9 ja 10 on rong piir nende vahel, mitte seina. Filmimiseks, platvormid 4 ja 5 ümber nummerdatud 9 ja 10 ning see on koht, kus saate leida peidetud juurdepääsu platvormi 9 3/4. Kuigi te ei, sest oled ilmselt Muggle.

Ministry of Magic – Külalised Sissepääs

Ministeerium Magic kanti kaudu punase telefoni kasti Harry Potter ja Fööniksi Ordu kui Harry ja hr Weasley läksid Harry kohtuistungi kasutades magic ees Muggles. Te ei leia telefoni kasti siin, nagu see oli ainult toestatakse filmimine.

Asukoht on kohe Trafalgari väljak . Jalutades Northumberland Avenue või Whitehall ja Great Scotland Yard on tee kulgeb kahe vahel. Otsi ristmikul Šotimaa koht ja näete Archway üle Šotimaa Place vaid seda teed peeti liiga lühike, filmimise tehti Great Scotland Yard ja Archway üle tee lisati kooskõlas esimese Latern stiil (hõlmab ukseava kus mehed räägivad sellel fotol) ja punane telefon kasti pandi ees, et vahetult enne esimese akna.

Westminster metroojaam


Harry Potter ja hr Weasley kasutada Westminster metroojaam Harry Potter ja Fööniksi Ordu teel Harry ärakuulamisel Ministry of Magic . Hr Weasley oli probleeme oma pileti, kui ta üritas väljuda pileti tõkked.

Westminster on lähimas jaamas Houses parlamendi , Westminster Abbey, ja lühikese jalutuskäigu üle Westminster Bridge (ka näinud, kui Harry ja liikmed Fööniksi Ordu lennata mööda Thamesi jõgi oma luuda) on London Eye .

AuGringott on Võlurite Bank

Sisemus Austraalia House kasutati Gringott on Võlurite Bank. Kahjuks hoone ei ole avatud üldsusele, kuid küsida turvamehed kenasti ja nad võivad teile Peep uksest.

Austraalia House avati kuningas George V 1918 ja on koduks Austraalia Kõrge Komisjon, nii et saate minna ainult sees kui külastate ametiasjus nagu tegelevad viisa, migratsioon ja kodakondsuse.

Kuigi valdkonnas, ei külasta Londoni Rooma termid  näha veider National Trust vara Londoni kesklinnas.

Kui olete valdkonnas nädalavahetusel, leiavad Somerset House tutvustust või külastada Courtauld Galerii , mis on avatud terve nädala.

Lambeth sild


See on sild, kus Knight Bus tuli pigistada kahe Londoni bussid Harry Potter ja Azkabani vang . Palun, ärge pange tähele, silla tegelikult on kahesuunaline liiklus.

Lambeth sild kõrval Westminster Bridge kust leiad Houses parlamendi ja London Eye kohta South Bank.

Grimmauld Place


On päris kindel asukoht Grimmauld Place, esivanemate kodu Musta pere ja peakorter Fööniksi Ordu vahel 1996-1997. Aga number 12 ei saa näha Muggles saame nõustuda see on kõige tõenäolisem asukoht Claremont Square (lühikese jalutuskäigu kaugusel King Crossi jaama ).

Lincolni Inn Fields kasutati tänava väljaspool ole. 12 Grimmauld Place Harry Potter ja Fööniksi Ordu (2007).

Grimmauld Place wordplay kohta “Grim Old Place” ja Gruusia hoonete ruudu, samas hästi hooldatud nendel päevadel, võib ka olnud palju grimier varem.

Lekkiv Katel 2


Film asukoht Lekkiv Katel kolis Leadenhall Turg et Borough Turg Harry Potter ja Azkabani vang. See oli väljaspool ukseava käesoleva lillepoe et Knight Bus tõmmatakse üles Harry siseneda Lekkiv Katel.

Asukoha võib leida ilma. 7 Stoney Street all raudteesild. Ainult välisilme kasutati filmimise kui sisemuse filmitud stuudios.

Järgmine uks, 8 Stoney Street on asukohast Kolmanda Hand Bookshop suuresti kasutatud raamatupood väidetavalt kohta Charing Cross Road, kus Harry kohtus Gilroy Lockhart, oma tulevase juhendaja.

Borough Turg on populaarne film asukoha ja ala saab näha Bridget Jonesi päevik , Guy Ritchie Lock, Stock ja kaks Smoking tünnid , Prantsuse leitnant on Woman , kinnijäämise ja teised.

Kuigi valdkonnas pärast haarata midagi süüa Borough Market, miks mitte kõndida ümber nurga ja vaata algsesse asukohta Shakespeare’i Globe Theatre Park Street.

Roomajate House London Zoo


Stseeni “Harry Potter ja tarkade kivi” (UK) / “Harry Potter ja nõia Stone” (USA) oli filmitud Roomajate House London Zoo ajal septembris ja novembris 2001. Selles stseenis, et Birma Python rääkis Harry Potter.

Millennium Bridge

2009. aasta filmi Harry Potter ja segavereline prints, Londoni Millennium Bridge kasutatakse esindama Brockdale Bridge et ahendab pärast dramaatilist rünnaku Surmasööjad. Õnneks see stseen on loodud eriefekte ja jalakäijate on endiselt terved, ühendades City lähedal St. Pauli katedraal koos South Bank lähedal  Tate Modern .

Vastavalt põhja pool võib olla lõbus koht, kuhu minna Mudlarking, tasuta tegevuse eest pere.

Lincolni Inn Fields

Lincolni Inn Fields kasutati tänava väljaspool ole. 12 Grimmauld Place Harry Potter ja Fööniksi Ordu (2007).

At Lincolni Inn Fields leiad Sir John Soane muuseum ja Hunterian muuseum .

You may also like