Hava güzel ve yapılacak çok şey var: Haziran ayında Fransa Ziyaret

Posted on

Hava güzel ve yapılacak çok şey var: Haziran ayında Fransa Ziyaret

Haziran Fransa’yı ziyaret etmek için muhteşem bir aydır. onların ana tatil sezonu Aug.14 etrafında Temmuz 14 Bastille Günü Ağustos ortasına kadar Temmuz ortasına olsa Fransız, tatil ruh hali içine alıyorsanız. Paris yılın bu zamanında gezginler ile son derece popüler olsa da, Paris dışında Fransa’nın çok daha fazla var ve çok sayıda turist sizin için olumsuz ise orada kalabalık önleyebilirsiniz.

Haziran ayında Hava

Haziran ayında Fransa’da hava genellikle hafiftir ve görkemli olabilir.

Sen harika mavi gökyüzü ve sıcak sıcaklıklar çoğu zaman güvenebilirsiniz, ama yine de özellikle Fransa’nın dağlık bölgelerde, ilkbahar duşlar ve soğuk akşamları olabilir. Hava Haziran ayında ülke genelinde sadece biraz değişir. İşte büyük şehirlerin bazı hava ortalamalar şunlardır:

  • Paris: 55 F Düşük, 72 F yüksekler
  • Bordo: 53 F Düşük, 75 F yüksekler
  • Lyon: 55 F Düşük, 75 F yüksekler
  • Güzel: 61 F Düşük, 75 F yüksekler
  • Strasbourg: 73 F 54 F yüksekler arasında alçak

Ne Pakete

Fransa’nın en alanlar Haziran ayında benzer hava varken dağlar ve Akdeniz’le hem ziyaret ediyorsanız, ambalaj yanıltıcı olabilir. Eğer Akdeniz boyunca uzanan güneşlenebilir iken hala, Alpler’de ve yüksek zeminde geceleri soğuk olabilir. Temelleri güneşli gün boyunca hafif pamuklu giysiler dahil çantanıza atmak; hafif bir ceket, kazak, veya rüzgarlık; bir mayo; şemsiye; ve güneş kremi. İyi yürüyüş ayakkabıları Avrupa’ya herhangi gezi için bir zorunluluk vardır.

Ne bekleyebileceğinizi

Hava ısınır gibi, Fransa’nın parklar ve bahçeler gösteriş şanlı renkler ve hoş kokulu çiçekler ve çalılar ile, en iyi şekilde olduğunu göreceksiniz. büyük ve küçük hem tüm müzeler ve ilgi çekici yerleri, açıktır. Birçok teklif özel açık etkinlikler ile onların genişletilmiş yaz saati başlar.

Fransa Gıda müzik ve sanat ve zanaat sokak tiyatro, her şeyi kutlamak başladığında Haziran yüksek festivali sezonu başlangıcıdır. Hemen hemen her büyük şehir ve kasaba bir gösteri koyar. Ve yaz caz festivali sezonu olacak alır.

Alışveriş Yaz satış sezonu boyunca daha iyi olur. Bu Ağustos ayının ilk haftasında Haziran ortasında itibaren bu. pencerelerde “Soldes” işaretleri ile dükkan göz atın.

Haziran ayının en iyi yanlarından biri: O tarafından gece gündüz gitmek kaldırımda bir kafede ya dünya izliyor terasta oturup zamanı. Bu ikonik Fransız deneyim ve kaçırmamaya biridir.

Önemli

müthiş havalarda yanında çiçek açan ve turistik çok sayıda Fransa olursa olsun sezonu sunuyor, Haziran 2018 bazı özel konumlar tutar: