Hiina uusaasta Singapur: an islandwide Celebration

Posted on

Hiina uusaasta Singapur: an islandwide Celebration

Täielik seitse nädalat, enamus etnilise Hiina kogukonna Singapur viskab nende suurim poole aasta, Absoluutselt. Hiina uusaasta on aeg perega koos, palveid heaolu ja tõmmates kõik takistused söögituba, kaubanduskeskused ja pidutsemine, peamiselt keskendunud Hiinalinna etnilise enklaavi.

Selle külastaja, keelekümbluse Singapuri Hiina uusaasta on üks kõige autentne kohalik kogemusi teil kunagi on rõõm nautida saarel. Tooge ülejäänud klanni Ka selle peresõbralik kultuurilisi kogemusi.

Hiina uusaasta Singapuri Chinatown

Hiina uusaasta Singapur avalöögi etnilise enklaavi Chinatown, eriti piki Eu Tong Sen Street ja New Bridge Road. Hiinalinna Hiina uusaasta pidustused muuta saare-riigi traditsioonilise hiina enklaavi viiakse massirahutuste laternate tänav kioskites, ja lavakunst, kus pidustused ulatuvad Marina Bay.

Ootan mõned olulised sündmused hooaja: Street Light-Up pidulik Street Bazaar, Öine elusesitlus ja Singapuri River Hong Bao.

Hiina uusaasta Street Light-Up in Chinatown. Key tänavaid Chinatown – Eu Tong Sen Street, New Bridge Road, ja Lõuna-Bridge Road – süttib koos traditsioonilise hiina laternad ja värviline tänavavalgustus samas tänavaesinejatega ja akrobaadid (rääkimata paratamatu lõvi tantsijad) Elavdada sõidurada.

Singapur Tehnikaülikool ja Disainimuuseumis (SUTD) osaleda igal aastal projekteerimise ja ehitamise Hiina uusaasta Light-Up. Sest “Sea aasta” 2019 SUTD esitleb põrsas-teemaline valguse-up, suurendab laternate ja karpkala valgusava Chinatown tänavatel.

Avatseremoonia toimub 19. jaanuaril, käivitades valgustatuse, mis jäävad paika Kuni 6. märts.

Hiina uusaasta Countdown. Ring Hiina uusaasta Singapuri Chinatown, kui liitute kohalikega ja kohalike kuulsuste jaoks koos ilutulestiku ja ilutulestik läheb maha kõik läbi õhtul.

Sest 2019. Chinatown hiina aastavahetus Countdown Party toimub veebruari õhtul 4 mööda Eu Tong Sen Street ja New Bridge Road, 21:30-00:30.

Öine elusesitlus. Kohalike ja välismaiste kultuuri tulemuste trupid astuvad lavale, millel traditsiooniline Hiina etendused nagu võitluskunstide, lõvi tantsud ja hiina ooper. Tule Kreta Ayer Square kõrval Buddha Tooth Relic tempel, et näha tegude kujunevast igal õhtul.

Sest 2019. elusesitlus kestis 18. jaanuar – 4 veebruar, algusega kell 20:00 ja lõpeb kell 10:30.

Singapur Chinatown pidulikud Hiina uusaasta on eesotsas Kreta Ayer-Kim Seng Kodanike nõuandekomitee (KA-KS CCC). Rohkem infot oma ametlikku kodulehekülge: chinatownfestivals.sg .

Bazaar Shopping & einestada Hiina uusaasta

Singapuri Chinatown võõrustab rohkem kui nelisada kioskites müüa traditsioonilised toidud, lilled, Hiina käsitöö, ja tavapärane uusaasta kaunistused. Üritab grillitud sweetmeats vahatatud part ja küpsised kätte värske tänaval, või kiirenemist mõned traditsioonilised Hiina uusaasta kaunistused mäleta päev.

Lunar uusaasta Bazaar kioskites line Pagoda Street, Smith Street, Saago Street, Temple Street ja Terengganu osariik Street jooksul Chinatown, 18:00-10:30, laiendatakse 01:00 Hiina uusaasta. Sest 2019. aasta pidustused, Bazaar kestis 18 jaanuar – 4. veebruar.

Bazaar on lihtsalt kirss peal shopping plombiir on saare Hiina etnilise enklaavi. Uuri lähemalt Shopping Chinatown, Singapore .

Singapuri jõgi Hong Bao Carnival

Singapuri Riverside ujuk @ Marina Bay võõrustab aastas Singapuri jõgi Hong Bao karneval . (Et teada saada, mida veel Marina Bay on hea, loe meie nimekirja Top 10 asju teha Marina Bay, Singapur ).

“Hong Bao” saab oma nime traditsiooniline punane paketid raha antud vanemad Hiina vallaliste nooremad sugulased ajal Hiina uusaasta.

Öine etendusi ja traditsiooniline Hiina kunsti saab nautida väljas ja hiiglane laternad ülimoodne pärast populaarne Singapur vaatamisväärsused loom suuremad kui elu.

Kas teie nimi on kirjutatud hiina kalligraafia. Saa Hiina sodiaagis lugemine oma sünnikuupäev. Avasta River Hongbao toitu tänaval (rohkem Singapuri köök siin: Kümme Toidud sa peaksid proovima Singapur ).

Või lihtsalt vaadata öösel Main elusesitlus kujunevast float, featuring kohalike esinejate ja välismaiste andeid. Kui soovite harjuma Hiina kultuuri ajaks festivali Hong Bao on koht, kus olla. Sissepääs on tasuta. Külasta River Hong Bao – Ametlik kodulehekülg .

Singapuri Chingay Parade

“Chingay” oma Hokkien samaväärne, tõlkes “kostüüm ja teesklema”. Tavaline vanameelne Singaporeans võtta Chingay oma rohkem värvikas ja muusikaline äärmise iga aastaga Chingay Parade, kaks ööd tänava poole ja paraad, mis tähistab haripunkt Hiina uusaasta tähistamine.

Paraad on nüüd uhkelt rahvusvaheliste, kasvab tema puhtalt Hiina traditsiooniline juured omaks rohkem kui 150 kohalike organisatsioonide ja tuhandeid esinejad, rahvusvaheliste truppi, Hiina, Taani, Indoneesia, Sri Lanka ja Taiwan.

Chingay paraad marsruudil toimub ees Vormel Pit Building taustal Singapuri Flyer ja Marina Bay. Parade osalejad sõita ujukite või kõndida rongkäigus, pakkudes massirahutuste värvi ja müra, et mõned muud Singapur festivalid saab võrdseks.

Sest 2019 Chingay toimub Pit Building alates 15. veebruarist kuni 16; eraldi Chingay tähistamine toimub Chinatown 17. veebruaril Chingay pileteid saab osta SISTIC (sistic.com.sg). Piletid on saadaval ka Singapore külastuskeskus Orchard Road ja Singapuri basseinid Outlets. Lisateavet leiate Chingay veebilehel: chingay.org.sg .

Sest pilk, mida oodata kui pealtvaataja, vaadake meie artikli kohta Chingay Parade Singapur .

Sinnani ja majutus Chinatown

Transport: Hiinalinna-keskne pidulikud saab väga kergesti saavutatud MRT – lihtsalt põlema Chinatown MRT Station (NE4 / DT19).

Et saada Chingay ja River Hong Bao, võite minna Marina Bay ratsutamine MRT ja laevalt lahkumise hetkel Esplanade MRT jaam (CC3), Promenade MRT jaam (CC4 / DT15), Raffles Place MRT Station (NS26 / EW14) või raekoda MRT Station (NS25 / EW13).

Lisateavet Singapuri mugav pendeldaja süsteem, loe meie artikkel Ratsutamine Singapuri MRT ja bussid EZ-Link Card .

Majutus: majutusasutustele lähim Hiina uusaasta pidustused, võite konsulteerida meie nimekirja Eelarve Hotellid Chinatown, Singapore ; või vaadake majutus lähemale Chingay meie nimekirja Riverside Singapur hotellid .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *