Historic Senpjēra Quarter Bordo

Posted on

Historic Senpjēra Quarter Bordo

Visas lielās pilsētas sēdēt uz upes krastos, un ļoti liela pilsēta Bordo nav izņēmums uz šo noteikumu. No brīža, kad romieši gada, tas bija osta gar upi Garonne, kas celta Bordo savu bagātību un nozīmi ar milzīgu tirdzniecībā ar pārējo pasauli.

Pēc izbraukšanas no romieši, centrs pārvietoti prom no piestātnes līdz rajona tieši aiz, ar ieejas ostā vadošo off zona pazīstams kā Saint Pierre.

Tas bija sirds no pilsētas, iegūt savu nosaukumu no Senpjēras un Svētā Pētera, patrons zvejniekiem. Jo 12 th gadsimta pilsēta paplašināja ar tirdzniecības apgrozījuma pieaugumu un kvalificētu amatnieku, kuri ieradušies, lai kalpotu iedzīvotājiem.

St Pierre baznīca tika uzcelta 15 th un 16 th gadsimtu uz vietas veco Gallo-romiešu ostas, tolaik centru vecpilsētu. Bordo ieguvēji tad jāmaina ļoti no 18 th gadsimtā, kad viduslaiku sienas, kas atdala Senpjēra rajonu no upes un ostas tika nojaukta.

Tā atvēra pilsētu zelta laikmetā neo-klasiskā arhitektūra un Bordo kļuva par vietu, žēlīgs, proporcionālā ēkām siltā dzeltenā akmens. Šodien Senpjēra ceturksnī joprojām ir pilna ar ēkām no šo lielisko arhitektūras laikmets, kurā jūs varat viegli segt pašnodarbinātas vadīties pastaigu ekskursija.

Iet caur pagātnes

Sākt Place de la Bourse, no kuras paveras skats uz upi un brist cauri miroir d’eau , spogulis ūdens, kas atspoguļo krāšņās pils aizmugurē.

Tad iet uz augšu maz rūta Fernand Philippart (vecā Rue Royale) iepriekšējās mājas tirgotāja Castagnet. Number 16 tika uzcelta 1760.gadā dižoties Castagnet bagātībām. Beigās ielas, jūs nākt uz Place du Parlement. Pati vieta ir arhitektūras baudījums ar strūklaku tās centrā.

Veikt Rue Parlement Ste Catherine pagātnē nav 11, kur Bordo pirmais magnāts, Nicolas Beaujon, dzimis 1718. Walk atpakaļ, tad uz leju, Rue du Parlement draudzei St Pierre, kur ir organisko tirgu notiek katru ceturtdienu.

Tas ir neliels, bet jauks daļa no Bordo. Pilna bistro, bāri un atsevišķiem veikaliem, tas dod jums reālu sajūtu vecpilsētu. Pati vieta ir arhitektūras baudījums ar strūklaku tās centrā.

Šaurās tīšanas ieliņas reiz atradās kvalificēti amatnieki, kuri ieradušies, lai izveidotu savu biznesu un apkalpot arvien bagāti tirgotāji un kuģu īpašniekiem. Rue des Argentiers bija pilna ar zeltkaļi, rue des Bahutiers izmitināti cilvēki padarot koka lādes izmanto uzglabāšanai un transportēšanai; candlemakers strādāja Rue des Trois Lustras un graudu tika uzglabāti rue du Chai des Farines.

Pēc šīm ieliņām, jūs nākt uz 35 metrus garš Porte Cailhau, celta 1494. lai pieminētu uzvaru Charles VIII pār itāliešiem pie Fornovo un atzīmētu ieejas starp pilsētu un upi. Uz upes tur ir maz niša ar pārsedzes virs tā un paziņojumu stāsta, ka Charles VIII nomira 1498 no kājām pārāk ātri vērā tikai tādā pārsedzes.

Šķiet skumjš gals Kārlim “laipns”. Iet iekšā tornī izstādē parāda jums instrumentus un materiālus, ko izmanto, lai izveidotu pilsētu un audiovizuālajā displeju pasaules akmens mūrniekiem, neapdziedāts varoņi šo brīnišķīgo ēku. No šejienes jūs saņemsiet brīnišķīgu skatu uz vecākā tilta Bordo, Pont de Pierre.

Bordo Tūrisma birojs gaida Jūs no rīta pastaigu ekskursijas pa pilsētu attēloti fasādes lielākajiem pieminekļiem, ar iespēju doties iekšā un apmeklēs daļu interjeru. Viņi arī piedāvā ekskursijas ar 2CV, ekskursijas uz vīna valstī, un ekskursijas ar laivu. Lai dotu jums garša, šeit ir daži no daudziem un dažādiem ekskursijas pieejamiem. Bordeaux ir lieliska centru touring Francijas Atlantijas okeāna piekrastes.