Į Roma, Italija Panteonas

Posted on

Į Roma, Italija Panteonas
Panteonas stovi kaip labiausiai pilną Romos statinys pasaulyje, išgyveno 20 šimtmečių plėšti, plėšimo ir invazijos.

Faktai apie Panteonas

Originali Panteonas buvo stačiakampio šventykla pastatyta Markas Vipsanijus Agripa, sūnus-in-law Augusto pirmosios Romos imperatorius, kaip rajono atnaujinimo planą 27-25 pr. Kas turistai pamatyti, kaip jie atsipalaiduoti priešais Piazza della Rotonda yra radikaliai kitoks nei to originalaus šventykloje. Adrianas atstatytas struktūrą; kūrėjus antspaudai plytų leidžia mums Peg jo atkūrimą tarp 118 ir 125 mūsų eros. Vis dėlto užrašas ant Architraw atributus statybą į Agripa per savo trečiąją councilship.

Priešais Panteoną Portico yra tai, kas lieka iš Agripa originalus šventykloje.

Panteonas yra Rafael ir kelių Italijos karalių kapai. Panteonas yra graikų kalbos žodžio, reiškiančio “pagerbti visų dievų.”

Matmenys Panteonas

Milžinišką kupolas dominuoja interjeras 43.30 metrų ar 142 pėdų skersmens (palyginimui, Baltieji rūmai kupolas yra 96 pėdų skersmens). Panteonas stovėjo kaip didžiausia kupolu kada, kol Brunelleschi kupolu prie Florencijos katedra 1420-36. Jis vis dar didžiausia mūro kupolas pasaulyje. Panteonas yra pagamintas visiškai harmoninga tai, kad atstumas nuo grindų iki kupolo viršuje tiksliai lygi jo skersmens. Adytons (koplytėlės nišoje į sieną) ir iždą (nuskendusių plokštės) protingai sumažinti kupolo svorį, kaip tai darė lengvas cementas pagamintas iš pemzos naudojamas viršutinio lygio.

Kupolas plonėja, nes ji priartėja prie Oculus, į kupolo naudojamas kaip šviesos šaltinis interjero viršuje skylę. Į tai, kad tuo momentu kupolu storis yra tik 1,2 metrų.

Oculus yra 7,8 metrų skersmens. Taip, lietaus ir sniego kartais patenka per ją, tačiau aukšte yra pasviręs ir kanalizaciją protingai pašalinti vandenį, jei jis sugeba pataikyti grindis. Praktiškai lietaus retai patenka viduje kupolu.

Masinis stulpeliai palaikančios portikas sveria 60 tonų. Kiekvienas buvo 39 pėdų (11,8 m) aukščio, penkių pėdų (1,5 m) skersmens ir pagaminti iš akmens išgaunamas Egipte. Stulpeliai buvo vežami mediniai rogėmis į Nilo, barged Alexandria, ir padėkite ant laivų kelionę per Viduržemio jūrą į Ostia uostą. Iš ten stulpelius atėjo į barža Tiber.

Išsaugojimas Panteonas

Kaip ir daugelis pastatų Romoje, Panteonas buvo išgelbėti nuo plėšimo, sukant jį į bažnyčią. Bizantijos imperatorius Imperatorius Fokas paaukoti paminklą popiežiui Bonifacas IV, kuris pavertė ją į “Chiesa di Santa Maria ad Martyres į 609. Mišias čia yra laikomos ypatingomis progomis.

Panteonas Informacija lankytojui

Panteonas turi interneto svetainę, kad detales labiausiai up-to-data informacijos apie darbo valandomis ir specialių renginių. Įėjimas nemokamas.

Vienas ypatingas įvykis, kurį gali mėgautis jei lankotės Roma pavasarį yra Sekminių Mišių (50 dienų po Velykų) šventė. Į įvykio funkcija, gaisrininkai lipti į kupolo viršaus lašas rožių žiedlapių iš oculus. Jei ten anksti (valandos iki masės), jums gali būti suteikta galimybė rasti keletą colių ploto, iš kurio laikytis šį labai populiarus renginys.

Kaip patirti Panteonas

Piazza della Rotonda “yra gyvas kvadratinių alsuoja kavinių, barų ir restoranų. Vasarą, apsilankykite Panteono vidų per dieną, pageidautina anksti ryte prieš turistų minios, bet grįžti vakare; priešais Piazza yra ypač gyva ant šiltų vasaros naktų, kai Panteonas dega iš apačios, ir stovi kaip milžiniškas priminimas senovės Romos didybės. Penny pigesniu kuprinė minia potvynių fontano apylinkes vieną iš Romos trofėjų obeliskus veiksmus, o turistai sugužėti į barus, kad krašto Piazza.

Gėrimai yra brangūs, kaip galima tikėtis, bet ne neįtikėtinas, ir jūs galite maitinti vieną ilgą laiką niekam grisus jums: vienas iš paprastų malonumų Europos gyvenime.

Restoranai dažniausiai vidutiniški, tačiau vaizdas ir atmosfera yra nepakartojama. Patirti gerą tvirtą Romos maistą už gerą restorano arti, pabandykite Armando al Pantheon, mažame Gatve prie Panteono dešinę, kaip jūs ją susiduria. Geriausia kava tuo Tazza d’Oro netoliese.