Į viršų liepos Festivaliai ir renginiai Romoje

Posted on

Liepa yra viena iš judriausių mėnesius Romoje metais, kai turistų skaičius pasieks kulminaciją. Tai taip pat labai karšta – tai įmanoma vasaros temperatūra viršija 100 laipsnių pagal Celsijų (38 Celsijaus).

Bet jei galite kovoti su tankus minios ir aukštoms temperatūroms, yra daug vertų festivalių ir renginių, kurie įvyksta kiekvieną liepos Romoje skaičius. Jūs rasite šių įvykių pritraukti vietinių gyventojų, taip pat turistų daug, todėl jie geri galimybės švęsti vasarą kaip romėnai daryti.

Štai keletas mūsų mėgstamiausių įvykių Romoje liepos:

Lungo IL Tevere

Kartu Tibro upė, kuri eina per Romą bankai, šią vasarą trunkantį festivalį yra kaimas-kaip setup maisto prekystalių, pop-up restoranų, meno ir amatų pardavėjai, gyva muzika ir net kai vaikiukas važiuoja ir pramogoms. Vakarais, kai temperatūra yra šiek tiek mažesnis, tai puikus būdas praleisti keletą valandų. Galite pradėti vienu lauko bare ar restorane už  Aperitivo , tada pasirinkite kitą vakarienei po žvaigždėmis ir gyva muzika.

Lungo IL Tevere vyks į vakarus (Vatikano) upės pusėje ir prieinama laiptai žemyn į upės kranto. Kaimas įkurtas tarp Piazza Trilussa (Ponte Sisto) ir Porta Portese (Ponte Sublicio). Yra prieigos taškas vežimėliais Lungotevere Ripa.

Festa dei Noantri

Surengė paskutines dvi savaites liepos, Festa dei Noantri (tarmė už “festivalyje už likusią mus”) yra orientuota į Santa Maria del Carmine šventė. Tai labai vietos festivalis mato Santa Maria statula, puošia rankų darbo papuošalai, būdamas persikėlė aplink iš bažnyčios į bažnyčią į Trastevere kaimynystėje ir kartu juostų ir religinių piligrimų. Pasibaigus festivalio pabaigos, paprastai praėjusio liepos sekmadienį vakare, šventasis yra žingsniuodavo valtis žemyn Tibras.

“Opera ne iš Karakalos Baths

Teatro dell’Opera di Roma “šeimininkai savo vasaros seriją senovės, apšviestais griuvėsiai iš Karakalos vonios, gana galbūt vienas iš labiausiai romantiškų vietų žemėje žiūrėti žinutę operinę efektyvumą. Jei norite bilietus vieną iš šių pasirodymų, ar planuojate į priekį, nes paklausa gerokai viršija vietų ir veiklos datomis skaičių. Patikrinkite čia dėl kitų prizinių vietų dalyvauti Italijoje operą.

Rokas Roma

Rokas Roma  yra vasaros koncertų serija, kuri atneša garsių menininkų vietose esantys Roma, įskaitant Circus Maximus ir Parco della Musica “. Pastarieji veiksmai apėmė Bruce Springsteen ir “The Rolling Stones”. 2019 linijos iki pat Ben Harper 30 sekundžių Marse.

lauko muzika

Lauko koncertai ir kiti spektakliai įvyks visoje Romoje vasarą. Turtas Romana  išvardyti keletą vasaros spektaklius ir renginius. Castel Sant ‘Angelo rasite muzikos ir spektaklių vakarais per liepą ir rugpjūtį. Koncertai vyks Romos aikščių ir parkų.

Isola del kino

Nuo liepos iki rugsėjo, plataus ekrano filmai rodomi lauke beveik kiekvieną naktį vasarą Tiberina Island metu. Tai taip pat dalis  turto Romana  (Romėnų vasarą) serijos įvykius.

Koncertas del Tempietto

Šią vasarą serija, kurią organizavo Associazione Il Tempietto, pristato Orkestro muzikos koncertų vietose aplink miestą, dažniausiai netoli “Teatro di Marcello archeologinės vietovės. Tarptautiniai laidininkai ir muzikantai dažnai yra ypatingi svečiai.

Roma Incontro IL Mondo

Į šiaurę nuo Romos centro, šešėliai pagrindo Villa Ada yra už gyvą sezono roko, bliuzo, džiazo, elektroninės ir pasaulio muzikos koncertų, siūlanti tarptautines ir italų menininkų nustatymas.

Aš Giardini della Filarmonica

Romos filharmonijos orkestras siūlo šią vasaros koncertų seriją apie Villa Borghese priežasčių. Koncertai programos tematikos aplink muzikos iš įvairių šalių, todėl išsidėstymas gali funkcija, pavyzdžiui, veikia iš visų vokiečių, lenkų ar Argentinos kompozitorių.