Į viršų Septyni Priežastys aplankyti Singapūrą

Posted on

Kodėl jums reikia įdėti Singapūre savo kelionės Must-Žr sąrašas

Į viršų Septyni Priežastys aplankyti Singapūrą

Singapūras dažnai gauna daug dėmesio į dėl priežasčių, visiškai nesusijusių su jo realiomis pakabukai spaudoje. Žinoma, tai turtingi šalis, kurios liberalus mokesčių politiką pritraukti milijonieriai ieško įsikurti (Sveiki, Eduardo Saverin), bet jūs neturite būti mokesčių buhalteris pamatyti tikrąją vertę Singapūras apsilankymo.

Singapūras pakuočių stebėtinai daugybę pramogų: žaliuojantis parkų, pasaulinio lygio zoologijos sodų, prabangių viešbučių, istorinių statinių, ir skanų pigių valgo, visi žemės plotas nėra žymiai didesnis nei El Pasas, Teksasas.

Su ne mažai sunkumų, mes virti nustatantį apsilankymą Singapūras žemyn septynių kulka taškų priežastis. Skaitykite daugiau sužinoti apie šį mažai Island City, mananti, kad didelis.

Paaiškinimas # 7 – Žiūrėti Senasis ir Naujasis Susiduriančių

Singapūro santykiai su savo praeitimi, kad lovelę iš “Facebook”, suvesta į “tai sudėtinga”. Daugelis istorinių pastatų verslo centre jau seniai išnykęs, kad kelią blizgus aukštus dangoraižius.

Bet modernumas ne visada turėjo savo kelią: etniniai anklavai kaip Chinatown išlaikyti daug 19-ojo amžiaus shophouses ir šventyklas, ir daug kitų ženklų Singapūro praeities išlikti visoje saloje.

Dauguma seniausių Singapūro pastatų susirasti naują gyvenimą per naujoms reikmėms: buvęs Britų armijos būstinė, pavyzdžiui, buvo pertvarkyta į jaukų, tačiau modernus viešbutis Fort Canning. Kitos vietos pavyko pakabinti ant per visą istoriją savo aukštumas ir nuosmukių – Raffles Viešbutis atidarytas 1887 metais, ir toliau tarnauti globėjų toje pačioje Long Bar, kad kai tarnavo Somerset Maugham ir Charlie Chaplin.

Visi statymai yra išjungti, nors, kai jūs einate į Marina Bay : ši Singapūro dalis šiuo metu vyksta radikalios transformacijos į “Garden City”. Jo horizontai buvo pasamdytas struktūrų, pavyzdžiui, to Esplanade , kad sodai įlankoje, Marina Bay Sands ir Singapūro Flyer . Norėdami pamatyti Singapūras skuba stačia galva į ateitį, jums reikia apsilankyti Marina Bay Galopem.

Paaiškinimas # 6 – ištirti salą parkų ir laukinės gamtos

Atsižvelgiant į baisus, Portretų siluetu su Marina Bay ir Civic rajone, sunku įsivaizduoti Singapūras tikrųjų gyvena iki jo “Garden City” siekius. Palikite didmiesčius atsilieka, nors ir rasite parkų, kuri apima salą tinklą, pridedant prie ekologiškos danga, kurios sudaro apie 46 proc šalyje.

Nacionalinė parkų valdybos (nparks.gov.sg ) valdo Singapūro klesti parkų tinklą, kuris apima šeimos draugiškas parkų kaip Kent Ridge Park (paveikslėlyje aukščiau) ir pajūrio pasivaikščiojimo, tokių kaip East Coast Park .

Planai vyksta už iš “žaliosios matricos” parko jungčių , kad susies Singapūro parkai ir draustiniai visoje saloje – per keletą metų, galima kirsti iš vakarų į rytus visoje saloje be tarpinio iš parko!

Savalaikis šalies, patenka į vienos iš labiausiai pasaulyje intensyvus biologinės įvairovės požiūriu viduryje, Singapūras taip pat yra zoologijos sodų verta aplankyti numeris: į (beveik) cageless Singapūro zoologijos sodas, The naktinė Night Safari ir “Azijoje, didžiausia paukščių parkas”, The Jurong Paukščių parkas ( birdpark.com.sg ).

Paaiškinimas # 5 – parduotuvė till you drop

Laikykite savo kreditinę kortelę užrakinti, kai Jūs lankotės Singapore, nes jums bus skaudžiai pagunda eiti į prekybos siautėti. Prekybos scena Singapūre yra gudriai suprojektuotas efektyviai dalyje jūs iš jūsų pinigai: prekybos centrai sodo ir Rotušės dažniausiai susiję požeminių koridorių į MRT ir tarpusavyje, kredito kortelės yra plačiai priimta visur (nors pinigų dar karalius – skaityti apie pinigus Singapūras ), o metinė Didžioji Singapūro pardavimas nerijos kainas derėtis lygius salų mastu!

Turistai, kurie skraido pro Changi oro uoste taip pat gali pasinaudoti Singapūro neapmokestinamų pirkinių politiką – 7% prekių ir paslaugų mokesčio (PVM) apmokestinamas apsipirkti Singapūras gali būti grąžinta prieš jūsų išvykstamąjį skrydį, dėka ultra efektyviai elektroninė turizmo grąžinimo schema (ETRS) vietoje.

Kur apsipirkti priklauso nuo to, ką reikia ir kur gyventi; daugiau informacijos, patikrinkite mūsų sąrašą karščiausių apsipirkimo taškų Singapūras .

Paaiškinimas # 4 – Melas prabangoje

Stabiliai, Singapūras tapo mėgstamiausia žaidimų aikštelė pasaulyje turtingas. Kaip didžiausi pasaulio įmonių ir toliau investuoti į Singapūras, todėl turi kai kurių geriausių pasaulio prabangos prekių ženklai.

Į viešbučiai palei Orchard Road , The Heritage rajono ir Marina Bay turi daugiau žvaigždžių nei Ari Emanuel telefonų knygos. Kylantis restoranas scena vystosi nuo šalies Hawker šaknų perimti Michelin klasės ekstravagancija. Nauja Singapūras prekybos centrai, pavyzdžiui, į Marina Bay Sands Shoppes Hawk prabangos prekes, pavyzdžiui, “Louis Vuitton”, “Prada” ir “Bulgari. And Spa entuziastai gali prarasti save salos daugelio išskirtinių SPA kurortai ir dieną kurortus.

Minėtas Marina Bay Sands “taip pat rengia viena iš Singapūro du kazino – lošimo stalai teikti Kitas įdomus būdas išsiskirti su One pinigų!

Paaiškinimas # 3 – Tai Ultimate Azijos Kelionės Stebulė (ir Sustojimas patirtis)

Singapūro centrinę vietą Pietryčių Azijoje daro tai ideali oras, žemė ir jūra sustojimo lankytojams, kurie planuoja keliauti kitur regione.

Šalies pagrindinis oro koncentratorius, Changi oro uostas , yra lengvai pasiekiamas skrydžių iš Los Andželo (palyginti kainas), San Franciskas (palyginti kainas), ir Niujorke (palyginti kainas). Iš čia svečiai gali skristi praktiškai visur į Pietryčių Azijoje, kaip regiono pagrindinių vežėjų ir biudžeto oro aptarnauti reguliarius skrydžius iš Changi.

Azijos poilsio taip pat galima pasiekti sausumos ir jūros iš Singapūro. Autobusai reguliariai išvyksta Kvala Lumpūras kaimyninėje Malaizija. Singapūras yra prijungtas geležinkeliais į Malaizija, taigi ir kitose Azijos šalyse – The Woodlands geležinkelio stotis yra Rytų ir Rytų Express “Pietryčių Azija Terminus. (Daugiau jų oficialioje svetainėje – www.orient-express.com .)

Singapūro Kruizo centras ( singaporecruise.com.sg ) siūlo keltų paslaugas Batam, Bintan ir Karimun, kartu su tarptautinių kruizinių linijų skaičius. Naujas Marina Bay Cruise centras ( mbccs.com.sg ) specializuojasi kruizų operatoriai; dauguma didžiausių vardų kruizinio verslo dabar naudoja didesnę Marina Bay prievadą jų Singapūras sustoja.

Turite ilgai pertraukai? Singapūro Mažas dydis ir išsami transporto sistema daro jį vienu iš geriausių vietų ištverti ilgą laukti: tiesiog patraukti EZ-LINK kortelę iš MRT stoties į Changi oro uosto rūsyje ir galva off tyrinėti salą savo laisvalaikį.

Paaiškinimas # 2 – Žr skirtingų kultūrų Side by Side

Dėl tokios mažos salos, Singapūras yra atspara-A-blokas su Azijos kultūrų įvairovę, visų gyvųjų Side-by-side, kiekvienas su etninės anklavo ir Singapūro festivalyje savo. Oficialiai Singapūras vyriausybė pripažįsta, kinų, malajų, ir tamilų (Indijos), kaip tautos sudedamųjų kultūrų: kiekvienoje etninės anklavo, individualūs Singapūro rasti būdą, kaip valgyti, šlovinimas, ir gyventi, kiek tai jų kultūros paveldą.

Į “anklavas” sistema yra įsišaknijusi Singapūras įkūrėjas seras Stamford Raffles “politiką skiriant rajonas kiekvienam tautybę Singapūre. Šiandienos Kinų kvartalas , pavyzdžiui, buvo skirta 1828 su imigrantų iš Kinijos Raffles diena. Purvas ir korupcija senosios Chinatown jau seniai nušluota, su dabartiniu siauros gatvelės tapusiomis “disneyfied” su ryškus spalvų ir gentrifikacijos. Į shophouses kad naudojami pastogės viešnamiuose ir opijaus namų, pavyzdžiui, buvo paverstas muziejumi, biurams ir viešbučiams. Vizito metu kinų Naujieji metai Singapūre pamatyti Chinatown vietinis Vibe atlašus vienuolika!

Buvusios malajiečių bajorų Singapūro ketvirtadaliai tapo už dabarties Singapūro branduolio Kampong Glam: buvęs Sultono rūmai jau virsta Malajų paveldo centras, kultūros vitrina malajiečių gyvenimo, praeities ir dabarties. Arti, auksinė kupolo formos sultono mečetė ir apie Bussorah gatvės ir arabų gatvės turgus suteikia plačias galimybes turistams pamatyti vietinį Malajai melstis ir parduotuvė.

Ramadano metu ir Aidilfitri, Kampong Glam tampa masinis Pasar malam (naktį rinkoje) svetainė, kuri gali sutalpinti į malajiečių musulmonų ir ne musulmonų svečius.

Tuo Mažoji Indija jūs galite pamatyti – ir kvapas – kaip vietinis tamilų Indijos bendruomenė gyvena: vietovės prieskoniai ir kvapai skverbiasi plotą, suteikiant įdomų jutimo foną, kaip jums ištirti. Kažkiek apsipirkti daroma TEKKA rinkos, Little India pasažas, Campbell Lane, arba bent 24 valandų Mustafa Centre prekybos centras.

Mažoji Indija taip pat yra vieta, kur jūs galite turėti visiškai autentišką Indijos maistą daugiamečių pasirinkimą kaip muthu anketa Curry. Geriausias laikas aplankyti Little India sutampa su Indijos aukštų švenčių Thaipusam ir Deepavali .

Paaiškinimas # 1 – kiaule ant Singapūro energingas maisto kultūrą

Singapūras gali būti klestinčia valstybe, bet valgyti aplink čia vyksta daugiausia šalies daugelio Hawker centruose – po atviru dangumi foodcourts, kurios parduoda malajų, kinų, tajų, indų, Peranakan ir “Vakarų” maistas, greitas ir pigus. Singapūras Hawker centrai tarnauti kaip nuostabų, skanus avarijos metu į vietos kultūrą – juk, Singapūras (panašiai kaip Singapūro maisto ) gauna savo tapatybę nuo ilgų amžių prekybos ir daugelio kultūrų susiliejimą, pareikštas prekybininkų ir jų tarnautojų, kurie atvyko ir liko.

Šiandien Singapūro sudedamosios kultūros visi Vie už Jūsų dėmesį, kai jūs nustatyti snukio į laumžirgis centras: jūs būsite turintys biryani iš Indijos maisto kioske? Nasi Lemak iš malajiečių prekystalio? O gal norėtumėte kai char Kway Teow iš makaronų stovėti? Pasirinkimas yra begalinis … ir stebėtinai pigiai! (Tikėtis išleisti apie $ 2-4 už pildymo valgio metu Singapūras laumžirgis centre.)

Maisto pasirinkimas tapo dar įvairesnis atostogų sezoną: Kinų Naujieji Metai Šventės Singapūras paskatinti specialių Kinijos maisto išvaizda Yusheng , o Ramadanas ir su juo Hari Raya (ed al-fitr) festivalis ateina su platinimu Pasar Malam ( Naktiniai rinkos) aptarnaujančių begalinis įvairovę Ramadano maisto. Tada ten Singapūro maisto festivalis ( singaporefoodfestival.com.sg ), kelių savaičių nieko, bet maisto iš viso planetoje atsižvelgiant centre visoje saloje!

Jei yra maisto proto buvo tikrasis psichologinis Būklė, tada apsvarstyti Singapūras sala mastu prieglobsčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *