Iepirkšanās centri Chinatown, Singapūra – singpore s Original iepirkšanās galamērķi

Posted on

Iepirkšanās centri Chinatown, Singapūra - singpore s Original iepirkšanās galamērķi
Singapūras Chinatown ir oriģināls Singapūra, sakopta tūristiem. Devusies ir ielu pārdevēji un sīkā noziedzība vakardienas, ar mirdzoši atjaunoti shophouses un centri stāv savā vietā.

Chinatown bija mājvieta ķīniešu migrantiem, kas brauca Singapūras ekonomika britu koloniālās periodā. Tā kā vecās dienām, Chinatown tirgotāji pārdeva audums, zelts, medicīnu, un tradicionālā ķīniešu ēdienus.

šaurām ieliņām un alejas, divu stāvu shophouses, un sarkano laternām un baneri gaisvadu – – Par veco izskatu joprojām dominē Chinatown buffed ar mirdzoši spīdumu. Pircēji pienācis Chinatown šodien tērēt Singapūras dolāru par senlietas, ķīniešu kultūras gewgaws, drēbes, un (labākais no visiem) patiešām pieejamu Hawker pārtiku. ($ 100 dolāru Singapūra aizņem jums pārsteidzoši garu ceļu.)

Par shophouses joprojām aizņem uzņēmēji, lai gan ir cita veida: budžeta viesnīcas un hosteļi, reklāmas aģentūras, rotaslietas veikalos, un T-kreklu ražotāji sēdēt līdzās tradicionālajiem amatniecības veikalos un ķīniešu medicīnas zāles.

Chinatown teritorija ir noteikta saistībā ar New Bridge Road, South Bridge Road Upper Pickering Street, un Cantonment Road. Chinatown ir visvieglāk sasniegt ar MRT, izmantojot Raffles Place (EW14 / NS26), Outram Park (EW16) vai Chinatown (NE4) stacijas. (Lasīt par zirgiem Singapūras MRT un autobusiem ar EZ-Link Card).

Šajās robežās, jūs atradīsiet šādu interesantu iepirkšanās apstājas.

Chinatown Street Market

Chinatown ir ielu tirgus, centrēta ap Trengganu un Smith ielu ( atrašanās vietu pakalpojumā Google Maps ), ir pirmā iepirkšanās redzi ceļotāji redzēt, atrodoties tieši pretī no MRT stacijas izejām.

Šaurās ielas Smith Street, Trengganu Street, Temple Street, sāgo Lane un Pagoda Street piedāvā Singapūras labāko ielu iepirkšanās pieredzi, kas vērstas uz to, ko izmanto, lai būtu Salas opija rajonā.

Street Market pirmo reizi tika ieviests 2004. gadā, kā mēģinājums atjaunot (un sakopt) old-school ielas iznēsātāji Chinatown, mīnus ielas miskastes un Mīklas. Apmēram 140 stendiem līnija ielās, piedāvājot izdevīgus piedāvājumus uz pelēkā tirgus elektronika, tradicionālo amatniecību, modes rip-off, un senlietas apšaubāmas izcelsmes.

Liels Hawker pārtiku var paraugi Smith Street, kas pazīstams alternatīvi kā ” Čainatauna Food Street “. Ar iznēsātāji pa šo al fresco telpā kalpo up Singapūras slavenākos pārtiku, no Laksa cepta pīle char kway teow uz Hainanese vistas rīsu.

Stendos sākt pārdot par 10 un tuvu, lai dienā 10 vakarā. Izvairieties apmeklējot pusdienas laikā, un nāk vietā krēslā, jo ielu apgaismojums un nelaist apgaismojums pagrieziet Street Market vērā burvju redzi.

Tautas Park Centre

Tautas Park Complex (1 Park Road, oficiālā vietne , atrašanās vietu Google Maps ) piedāvā interesantu kombināciju veikalos, kur tradicionālās ķīniešu preces un lētu mūsdienu priekšmeti – pulksteņi, elektronika, rotaslietas, un tekstilizstrādājumi grūstīt līdzās reliģisko ikonas, ķīniešu garšaugi un tradicionālā ķīniešu ēdiens.

Daudziem vietējiem, Tautas parks ir krātuve veciem Singapūra nostalģijas caur veikalos pārdod vecas fotogrāfijas un Chinatown piemiņlietas. Ceļojumu aģenti un masāžas saloni arī aicinu Tautas Park komplekss mājās.

Ir godīgi vairāki izmērs un izmērs saistītiem veikalos kompleksā, taču šie stendi ir reputācija negodīgu pakalpojumu, iet ar savu apšaubāma atšķirība no “visvairāk sūdzējās, par iepirkšanās centru”.

China Square Central

Singaporeans kārei pēc vecas labas dienas saplūst China Square Central (18 Krusta ielā, oficiālajā vietnē , atrašanās vietu pakalpojumā Google Maps ), kura populārākais apskates balstīties uz apetīti nostalģijas.

Svētdienās (9 līdz 6 pm), tad China Square Central Flea Market izveido veikalu galvenajā ātrijā hawking kiču un retro labumi, kas pārsniedz – komiksu grāmatas, retro ierīces, piemēram, rotācijas telefoni un vectēva pulksteņi; senlietas; un rotaļlietas – viss aizņem divus stāvus Mall.

Chinatown Point

Chinatown Point (133 New Bridge Road, oficiālā vietne , atrašanās vietu Google Maps ). Jums nav garām šo stiprs struktūras par New Bridge Road, un 220-plus veikali atrodas tās pieciem stāviem mazumtirdzniecības telpu.

Īpaša interese ir četru līmeņu Podium B ietvaros veikalu, virkne veikalu kopā dēvē par Singapūras Amatniecības centrā pārdod plašu rokdarbi, tostarp (bet ne tikai) porcelāns, bronzas artefakti, kokgriezumi, gleznas, antīks mēbeles, ķīniešu mūzikas instrumentiem, un tradicionālo izšuvumi.

Citas darījumus ēkā ietver pulksteņi, kosmētiku, apavus un kosmētiku. Runājot par kosmētiku, Chinatown Point atrodas arī vairākas labas vērtības skaistumkopšanas salonos.

Ann Siang Hill

Šis ir pēdējais atlikušais kalna Chinatown; divi citi kalni tika izlīdzinātas, to masu, ko izmanto, lai atgūtu jūru 1890.. Pēdējā laikā, Ann Siang Hill ir atradusi otru nomas par dzīvi kā mājās boutique iepirkšanās zīmoliem – Ann Siang Road un Club Street, jo īpaši, ir izklāta ar jaukām uzņēmējdarbības veikaliem quirky, bet augstas kvalitātes apģērbu un aksesuārus.

Ar desmitiem vecu shophouses kopā Ann Siang Hill tagad veic mazumtirdzniecības zīmoliem banku par spēcīgu retro VIBE no apkārtnes, no atzīmēja galantērijas Aston Bleika uz Aster ar Kyra ‘s Peranakan-iedvesmoja keramiku. Palieciet līdz pēc tumsas, un pavīdēt starp stieņiem, kas atdzīvojas naktī.

Yue Hwa

Yue Hwa (70 Eu Tong Sen St., oficiālā vietne , atrašanās vietu Google Maps ) ir Ķīnas-tēmu universālveikals izvietota simts gadus vecās struktūras, kas izmanto, lai būtu Nan Tin Hotel, pirmais luksusa viesnīca Singapūra ir lifts.

Godalgotais renovācija pievienotās ekrāna sienas, vitrāžas un citi arhitektūras elementi, kas uzlabotas ēkas estētisko vērtību bez aptraipa savu vēsturi. Visi seši stāvi, tagad rūpējas par tradicionālās ķīniešu pircējs – pārdod tradicionālo ķīniešu medicīnu, zīds, porcelāns, mēbeles, un neticami sortimentu tējas un tējas pagatavošanas piederumi.

Par preces Yue Hwa mēdz būt pricier nekā jūs atradīsiet tirgus stendiem – bet kvalitāte noteikti ir augstāka. Viņu sezonas preces – it īpaši ķīniešu Jaunā gada laikā – ir unikāls un ļoti vēlas vietējie, kas zina.