Iepirkšanās Pasar Seni – Kuala Lumpur, Malaizija Centrālajā Market

Posted on

1888.gadā, kad Ķīnas Kapitan Japa Ak Loy vispirms atzīmēta off vietu, kur Malaizijas ‘s Central Market stāv šodien, plāns bija veidot “slapjo tirgus” (tirgus, gaļai un citiem lauksaimniecības produktiem), lai apmierinātu alvas kalnračiem, kas reiz apdzīvota Kualalumpura .

Šodien Kapitan Japa varētu tikko atzīt tirgus ēkas stāv uz vietas šodien, bet, protams, ne ēkas saturu.

Mūsdienu Central Market ēkā joslas uz joslas stendos pārdod īstu Aladdin ala tūrisma draudzīgas preces: senlietas, kitschy popmūzikas produktiem, kosmētikai, mākslas darbu, tradicionālie audumi, somas un apģērbu, among others.

Ņemot Čainatauna vietu tā ir centrālā, ceļotājiem uz Kuala Lumpur nav attaisnojums, lai izlaistu uz Centrāltirgus iepirkšanās jautrība. (Site: centralmarket.com.my ; atrašanās vieta Centrāltirgus Google Maps ).

Iepirkšanās ielas pārpilns ar Kultūras

Vieta ir vienmēr bijusi saukta Centrāltirgus, bet tā Malajiešu vārds salīdzinoši nesen – “Pasar Seni” nozīmē “Amatniecības tirgus”, un ēkas koncentrēšanās uz mākslas un amatniecības datumiem atpakaļ tikai 1980, kad tā izvairīties nojauktas ar rebranding sevi kā patvērums mākslinieciski-slīpi.

Šodien Centrāltirgus ir 70000 kvadrātpēdas iepirkšanās vietas līniju veido ap tēmu LORONG, vai joslas, kas atspoguļo aspektus Malaizijas kultūru.

Pirmajā stāvā, centrālā promenāde zari uz rietumiem stāšanās LORONG Indijā , LORONG Melayu, LORONG Cina , LORONG Kolonial un LORONG Kelapa .

Pirmie trīs celiņi ir nosaukta pēc tam, kad Malaizijas trīs galvenajās tautību – indiāņu, malajiešu un ķīniešu attiecīgi – un lielākā daļa veikalu katrā celiņā pārdot produktus un pakalpojumus, īpaši piešķirtajiem tautību. Lorong Indijā , piemēram, tā piedāvā sari, henna, Indijas rotaslietas, un bagātību amatniecības importēti no tik tālu, kā Kašmirā.

Lorong Kelapa specializējas veikalos pārdod tradicionālo malajiešu uzkodas, no keropok līdz kueh.

Divos stāvos Iepirkšanās Central Market

Paralēli joslu austrumu pusē ēkas sadalās Jonker Street un Rumah Melayu . Abi celiņi ir izklāta ar atdarinājumus tradicionālo Malaizijas māju un veikalu Hawking batikas preces un Malaizijas senlietas.

Uz starpstāvā, austrumu virzienā koridors ir batikas Emporium pārdod Malaizijas amatniecības iegūti no šīs tradicionālās rakstaina auduma, bet rietumu virzienā koridors ir sadalīts apģērbu veikaliem un restorāniem.

Pārtikas tiesa piepildīta ar Malaizijas, Indonēzijas un Ķīnas koncesiju var atrast šeit, iestiprināta starp Taizemes restorānu un tradicionālo Straits Coffeeshop. (Lasiet par Top Must-jāmēģina Malaizijā Street Foods ).

Kasturi Walk Street Shopping Pieredze

No garums Jalan Hang Kasturi austrumu pusē Centrāltirgus ēka tika pārveidota uz āra Mall 2012. gadā iepirkšanās ielas ir izklāta ar piecdesmit plus kioskus pārdod lēti nieciņiem, apģērbu un tradicionālās uzkodas.

Caurspīdīgs jumts virs galvas nodrošina patvērumu no lietus, ļaujot gaismu cauri; jumta izbeidzas dienvidu galu, kas vērsta Petaling Street milzu reprodukcija Malajiešu pūķis.

Ieguldījums skaņu satiksmes tuvumā, ielu muzikanti kursē savu tirdzniecību uz Jalan Kasturi kā pircējiem dzirnavām par. Vairāk Regulāri reisi izklaides notiek pie notikumu posmā tuvumā; Malaizijas deju un cīņas mākslas skates iestudētas nakts pie Centrāltirgus 9 vakarā.

Annexe Gallery Fine Arts pieredze

Pielikums ziemeļiem no galvenās ēkas, ko izmanto, lai noturētu kino tagad atrodas vairākas mākslas galerijas, tai skaitā lielo Annexe galerijā. Pielikumā interjers ir arī piepildīta ar darbības telpām un mākslas veikalos. Pielikumā tiek izmantots arī kā vieta art-saistītu lekcijās, viena cilvēka pārraižu un mākslas izstādes.

Ja Jums ir laiks, jūs varat pasūtīt portretu sevi vienā no veikaliem iekšpusē galerijā vai pie mākslas Lane , ietvi starp galveno ēku un pielikumā.

Jūs atradīsiet arī muzejs Etnisko Mākslas ietvaros pielikuma mini-muzejā etniskās mākslas no visas Dienvidaustrumu Āzijā un Ķīnā. ( Apmeklēt viņu Facebook lapā .)

Ko Pirkt Central Market

Ko jūs saņemsiet no iepirkšanās Kuala Lumpur ir Centrāltirgus ir atkarīgs no jūsu budžeta. (Lasīt vairāk: Nauda Malaizijā .) Ar dažiem simts dolāriem, jūs varat nākt prom ar garantēto autentiskas, antīkas no Afganistānas; nedaudz mazāk var nopirkt jums autentiskus saldūdens pērlēm vai skaistu batikas kleita.

Lūk, īss saraksts ar priekšmetiem var trieciens jūsu tērēt naudu par laikā centrālā tirgus ir robežās.

Batika. Indonēzija var būt izgudroja batikas, bet Malaizija ir izveidojusi savu spin par šo rakstaina auduma, vietējo amatnieku kuri izvēlas izmantot zīmogs blokus vai otas, nevis uz rokas vaska pildspalvu pazīstams kā liekulīgs veikt ziedu dizainu vēlamās klientiem. Veikali pārdod batikas ir visā Centrāltirgus, bet lielākoties koncentrējas uz austrumu koridorā uz mezzanine stāvā.

Laser-cut skulptūra. Greznumlieta veikals Arch ( www.archcollection.com.my ) specializējas lāzera-cut portretiem Āzijas orientierus un ainavu, cirsts no koka finiera un kārtojumu, lai radītu 3D efektu. Jūs varat iegādāties šos mākslas darbus formā rāmjiem bildes, zīmuļu turētāji, pat telefonu gadījumos.

Par lielāku izvēli, apmeklējiet galveno Arch veikalu pie  Kualalumpuras pilsētas galerijā .

Senlietas. Ja jūs vēlaties iegādāties senlietas, neuztraucoties par autentiskuma jautājumiem, tad Kota Pinang stāvā dod preces: senlietas noliktavā nonāk visos veidos, no Ķīnas porcelains lai persiešu paklājiem malajiešu anklets ar kokgriezumiem no Kambodžas.

Pērles. Austrumu Malaizijas Savienotajām Sabah un Sarawak uz salas Borneo ražot smalkas pērles dažādos izmēros un krāsās. Borneo Pērles ( www.borneopearl.com ) specializējas rokā-montāžas šīs pērles vērā rotaslietas gabaliem; daudzi dizaina atspoguļo tradicionālās raksturīgās pamatiedzīvotāju grupām, kas apdzīvo Austrumu Malaizijā.

Alvas. Malaizijas savu laimi par alvas kalnrūpniecības, un savukārt valsts skārda rezerves pašlaik piedzīvo strauju kritumu, tad alvas nozares Strauji turpinās. Pasaulē lielākais alva kuģis korporācija, Royal Selangor ( www.royalselangor.com ), atrodas Malaizijā, un tā filiāle veikals Centrāltirgus dara ņiprs uzņēmējdarbību.

Citi veikali Central Market pārdot alva kuģi arī ar zemākām cenām (un atbilstošo zemākas kvalitātes).

Spa produktiem. Kūrortpilsētas piederumi veikals Tanamera ( www.tanamera.com.my ) pārdod speciāli formulēti vannas un skaistumkopšanas produktus savā pirmajā stāvā veikalā.

Šīs ziepes, losjoni un mazgāšanas līdzekļi tiek izgatavoti no vietēji izcelsmes sastāvdaļām, izmantojot tradicionālās malajiešu receptes.

Keramika. Labas kvalitātes handcrafted keramika var iegādāties Tenmoku ( www.tenmokupottery.com.my ), Malaizijas māla zīmols ar iekrišanas par Centrāltirgus pirmajā stāvā. Podnieka nāk no Tenmoku s cepļa rūpnīcā netālu no Batu Caves ; dizains ir “, iedvesmojoties no dabas formām”, tulkoti vāzes, šķīvji, bļodas un citiem keramikas izstrādājumiem.

Kā nokļūt Central Market

Central Market var atrast Jalan Tun Tan Cheng Lock, dažu minūšu gājiena attālumā no citas populārās iepirkšanās ielas Chinatown, Petaling Street.

Pateicoties centrālais tirgus atrašanās vietu, kā iegūt šeit diezgan viegli, izmantojot KL sabiedriskā transporta sistēma – jūs varat nākt ar vilcienu vai autobusu. Ar vilcienu, jūs varat veikt Kelana Jaya LRT Line un nokāpšana Pasar Seni stacija; Centrālais tirgus ir īss trīs minūšu gājiena attālumā uz ziemeļiem no stacijas.

Jūs varat arī braukt Kualalumpuras Bezmaksas Go KL Pilsētas autobusi, kas beidzas pie pamatnes no iepriekšminētā Pasar Seni stacijas.

Ja jūs vēlaties palikt tuvumā, tādējādi noliedzot nepieciešamību nokļūšanai ķīniešu kvartāls un Centrāltirgū, pārbaudiet mūsu sarakstu ar Top hosteļiem Kuala Lumpur .

Ko jūs saņemsiet no iepirkšanās  Kuala Lumpur ir Centrāltirgus ir atkarīgs no jūsu budžeta. (Lasīt vairāk. Nauda Malaizijā) Ar dažiem simts dolāriem, jūs varat nākt prom ar garantēto autentiskas, antīkas no Afganistānas; nedaudz mazāk var nopirkt jums autentiskus saldūdens pērlēm vai skaistu batikas kleita. Budžeta pircēji var pārlūkot lētākiem batiks, rokdarbi un rotaļlietas un vēl saņemt kaut ko zem $ 10.

Centrālais tirgus, Kuala Lumpur kontaktinformācija

Jalan Hang Kasturi, Kuala Lumpur, Malaizija ( Atrašanās vieta Google Maps )
Tālrunis: +60 3 2031 0399
E-pasts:  info@centralmarket.com.my
Vietne:  centralmarket.com.my
Darba laiks: 10:00-10:00