Ieteikumi No Londonas: lietas, kas nav darīt Londonā

Posted on

 Ieteikumi No Londonas: lietas, kas nav darīt Londonā
Ir daudz lielas lietas darīt Londonā, bet tas ir labi, lai klausītos vārds piesardzīgi par to, ko nedrīkst darīt pilsētā. Mēs lūdzām londonieši dalīties labākos padomus apmeklētājiem.

transports

Ir fantastiska sabiedriskā transporta sistēma Londonā, bet ir daudz noteikumu, kas padara apmeklētājs izceļas, ja viņi nezina tos ievērot. “Stand labajā pusē uz tūbas eskalatora” ir viens no jums drīz saņemsiet teicis; kreisā pusē ir cilvēki, ejot uz augšu vai uz leju. Tas arī nozīmē, ka jūsu bagāža būtu labajā pusē, un nav bloķēt tiem, kam jāiet garām.

Runājot eskalatoru, nav nokļūt uz augšu, un tad apstāties! Ikvienam aiz jums nepieciešams, lai saņemtu off slīdošu soļus too. Tas izklausās tik acīmredzama, bet daudzi cilvēki nokļūt uz augšu, un tad apstāties pašā veidā, kamēr viņi uzskata, ka, ja viņiem ir nepieciešams iet tālāk. Veikt dažus soļus prom no eskalatora un gaidīt pie sienas, lai draugiem vai lasīt zīmes. Tas ir daudz drošāk.

Ceļojot uz caurules vai no Hītrovas lidostas, neatstājiet savu ceļasomas ar durvīm, tad iet un sēdēt. Jā, jums var arī būt garš brauciens, bet jūsu bagāža ir jūsu atbildība. Ir telpas uz Piccadilly Line vilcienu bagāžas uz pusē durvīm, un jūs varat vai nu asari pret polsterētām sienu sēdekli šeit vai gaidīt, līdz sēdekļa beigās pārvadāšanai, blakus jūsu bagāžu, kļūst brīvs.

Ja jūs varat, lai izvairītos ceļo sastrēguma stundās uz caurules, kad tas ir aizņemts un pilns ar Londonas mēģina nokļūt uz un no darba. Tas ir lētāk, lai ceļotu uz mēģenes pēc 9:30 (off-pīķa), tāpēc gaidiet rīta sastrēgumstundā mirt leju, lai sāktu savu dienu. Jūs varat arī izpētīt tuvumā, kur jūs uzturas šajos maksimumslodzes brīžos.

Bruģa / Pastaigas

Jūs domājat, ka ejot gar ietves (ietves) nav nepieciešams daudz padomu, bet londonieši pārliecināts bija daudz ko teikt par to. Lielākais gripes bija cilvēki, kas pieturas ieejas / izejas veikalos un muzeju gaidīt savu grupu. Lūdzu, nedariet to. Tas maza telpa ir visiem, un bloķējot ceļu nekad gatavojas uzvarēt jums nevienu draugu.

Apsveriet platumu ietves, un, ja tas ir šaurs, nav staigāt līniju 3 vai vairāk, jo neviens nevar nodot. Man parasti saku, lai bērni no iekšpuses, un nav iet vairāk nekā divas līdzi uz centrālās Londonas ietvēm. Ja esat lielāka grupa, tad kāds ir jāiet aiz vai priekšā. Pat par plašajām ietvēm uz ielām, piemēram, Oxford Street, tas ir labāk, lai nav sadalīts.

Bloķēšana bruģi un / vai kājām lēni arī kaitina londonieši. Tādā pilsētā kā Londona, ir ātrāks dzīves temps salīdzinājumā ar piepilsētas vai lauku tautas. Londonieši arī iegūt īsu pusdienu pārtraukumus un ir ilgi commutes uz un no mājām, tāpēc viņi bieži vien “galvu uz leju”, un koncentrējas uz iegūt no A uz B, cik ātri vien iespējams.

Ja vēlaties šķērsot ceļu, atcerieties autovadītāji ir pa kreisi; Tomēr, ir daudz vienvirziena ielas Londonas centrā, tā ir apskatīt uz vietas, lai redzētu, kādā veidā meklēt satiksmei. To bieži raksta apmales. Mēģiniet izmantot gājēju pārejas, ja tas ir iespējams.

Dining

Ir daudz ķēdes restorāni, kafejnīcas un kafejnīcas Londonā. Tā ir lielākā pasaules pilsēta, tāpēc tas nav pārsteigums, taču tas nenozīmē, ka jums ir biežas tos visus, jo “jūs zināt, ko jūs saņemat.” Starbucks izraisīja sabiedrības sašutumu 2012.gadā nemaksā savu pilnu nodokļus, un, kad viņi ieradās vēlu 1990.gadu, tie, šķiet, lai punktu atvēršanu tuvākajā neatkarīgu kafejnīcās un liekot tos no uzņēmējdarbības.

Ja Jums ir, pilsētā vēlu vakarā, varbūt pēc tam dodas uz naktsklubu, nepērk cīsiņš vai burgeru no ratiem, kas tiek ekskavatori uz ārā naktī. Ir bijuši daudz atklāj par nabadzīgo higiēnas standartiem šiem pagaidu stendiem. Kad jums ir slikta pašsajūta nākamajā dienā, nav teikt, jums nav brīdinājusi.

Vēl ķēdes izveidi, kas ir bijis uzmanības pakļauj nabadzīgiem higiēnas standartiem, kā arī ar savu neparasti augstām cenām, ir Angus Steakhouse. Ir daudz labāk vietas baudīt steiks Londonā.

Personiskā drošība

Jums ir rūpēties par savu personīgo mantu, kas lielā pilsētā, piemēram, Londonā, tāpēc nekad atstāt savu rokassomu atvērtu vai jūsu maku jūsu atpakaļ kabatā. Jums ir jābūt modriem visu laiku, un piesargāties no kabatzagļu; neviens nevēlas zaudēt savas vērtslietas vai neaizstājamas priekšmetus.

Mēģiniet valkā apģērbu, kas Zips up vērtslietas droši iekšā slēptajām kabatām. Rokassomu, kas nav zip up diemžēl uzaicina oportūnistisko zaglis iegremdēt roku. Zips aizkavēt zagli, tāpēc tos izmantot.

Nekad, nekad domāju, ka tā ir laba ideja, peldēties Temzas upi. Tomēr aicinot tas var izskatīties karstā dienā (ir daži no tiem, kas vasarā), nekad ūdenī. Londonas centrā, tad Thames ir aizņemts ar laivu ceļo abos virzienos visas dienas garumā, un ūdens ir daudz dziļāka, nekā jūs vispirms domāt. Upe ir plūdmaiņu, kas nozīmē, ka var būt vēl dziļāk dienas laikos, un jūra nāk ļoti ātri. Daudz ir paveikts, lai upe tīru, un daudzas šķirnes zivis ir redzams Temzas, bet tas vēl nenozīmē, ka tā ir pietiekami tīrs, lai cilvēki varētu peldēties. Pat ja jūs pop lejup uz piekrastes josla uz vietas no mudlarking, pārliecinieties, ka jūs rūpīgi nomazgājiet rokas, cik drīz vien iespējams.

Vairāk Lietas nekad darīt Londonā

Nelietojiet rindā lēcienu (aka izlaist līnijas). Jā, britiem ir pazīstama patika rindā, bet, lai gan tam gotten mazliet elastīgāka par to, londonieši joprojām ir šausmās, kad kāds iet taisni uz priekšu no līnijas. Tas nebūs mīļu jūs ar vietējiem iedzīvotājiem.

Nedomāju, Tower Bridge ir London Bridge. Tower Bridge ir vispievilcīgākais tilts Londonas centrā, viens, kas atveras, viens jūs varat apmeklēt. London Bridge ir nākamais kopā un nekas apskatīt. Pašreizējā London Bridge tika uzcelta 1970, lai gan ir bijusi upe krustojums šeit kopš romiešu laikiem. No Londonas tilta versija pirms šī viena tika iegādāts un pārbūvēta Lake Havasu City, Arizona.