Ilm Egiptus: kliima, Seasons, ja kuu keskmine temperatuur

Posted on

 Ilm Egiptus: kliima, Seasons, ja kuu keskmine temperatuur

Kuigi eri piirkondades kogeda erinevaid ilmastikuolud, Egiptus on põuane kõrb kliima ja üldiselt nii kuum ja päikeseline. Osana põhjapoolkeral, aastaajad Egiptus jälgida palju sama mustrit nagu Euroopas ja Põhja-Ameerikas, kus talvel langeb novembrist jaanuarini, suurim suvekuudel langevad juuni ja augusti vahel.

Talved on üldiselt kerge, kuigi temperatuur võib langeda alla 50 kraadi Fahrenheiti (10 kraadi Celsiuse järgi) öösel. Lääne Desert, rekord Lows on kastetud alla külmutamine talvekuudel. Enamik piirkondades on väga vähe sademeid olenemata aastaajast, kuigi Kairo ja valdkonnad Niiluse delta võib tekkida mõne vihmase päeva talvel.

Summers saab talumatult kuum, eriti kõrbes ja teistes valdkondades riigi interjööri. Kairos keskmine temperatuur suvel regulaarselt ületada 86 kraadi Fahrenheiti (30 kraadi Celsiuse järgi), samal ajal kui rekordiline Aswan, populaarne turismisihtkoht pankade jõe Nile, on 124 kraadi Fahrenheiti (51 kraadi Celsiuse järgi). Suvine temperatuur jääb kõrge rannikul aga tehakse rohkem lubatud regulaarse cool Breezes.

Populaarsed valdkonnad Egiptus

Kairo

Egiptuse pealinnas on kuum kõrb kliima; aga selle asemel, et kuiv, selle lähedust Niiluse delta ja rannikul saab teha linna erakordselt niiske. Juunis, juulis, augustis on kuumim kuu keskmine temperatuur umbes 86-95 kraadi Fahrenheiti (30 kuni 35 kraadi Celsiuse järgi). Light, puuvillased riided on väga soovitatav neile, kes soovivad külastada linna sel ajal, samas päevavarju ja rohke veega on olulised.

Niiluse delta ja Aswan

Kui te plaanite Reisi ette Niiluse, ilmaprognoosi Aswan või Luxor annab parima ülevaate, mida oodata. Alates juunist augustini, temperatuuri regulaarselt ületada 104 kraadi Fahrenheiti (40 kraadi Celsiuse järgi). Selle tulemusena, see on üldiselt soovitatav, et vältida nende tipp suvekuudel, eriti kui on vähe varju lähedal piirkonna iidsed monumendid, haudade ja püramiide. Niiskus on madal ning keskmiselt üle 3800 tundi päikesepaistet aastas mark Aswan üks päikesepaistelisem kohti Maal.

Punase mere

Ranniku linn Hurghada annab üldise ettekujutuse ilm Egiptuse Punase mere kuurortides. Võrreldes teiste sihtkohtade Egiptus, talved rannikul on üldiselt kergemad, samas suvekuudel on veidi jahedam. Mis keskmine temperatuur suvel umbes 86 kraadi Fahrenheiti (30 kraadi Celsiuse järgi), Hurghada ja muud Punase mere sihtkohtade pakuvad kergendust Läkähdyttävä soojuse interjööri. Sea temperatuur on ideaalsed snorgeldamiseks ja sukeldumisega, mille keskmine august temperatuur 82 kraadi Fahrenheiti (28 kraadi Celsiuse järgi).

Lääne Desert

Kui te plaanite reisi Siwa Oasis või kusagil mujal Egiptuse Western Desert piirkonnas, on hea aeg külastada on käigus varakevadel ja hilissügisel. Nendel aegadel, siis vältida kõrvetamine temperatuurid suvel ja Külm öösel temperatuurid talvel. Rekordilised jaoks Siwa on 118 kraadi Fahrenheiti (48 kraadi Celsiuse järgi), mil temperatuur võib langeda nii madalale kui 28 kraadi Fahrenheiti (2 kraadi Celsiuse järgi) talvel. Alates märtsi keskpaigast aprilli Lääne Desert on kalduvus sandstorms põhjustatud Khamsin tuul.

Spring Egiptus

Spring Egiptus saab ajas pidevalt muutuv. See on tavaliselt soe, kuid hooaeg on tuntud tugevate tuulte mis võib põhjustada sandstorms. Need on kõige levinumad väljaspool suuremaid linnu ja võib mõnikord kesta kuni kolm päeva. Kuigi temperatuur tõuseb märtsis läbi mai, niiskus on väga mõistlik.

Mis pakkida: olenemata aastaajast külastad, vastupidav kõndimine kingad on must. Samuti saate soovi pakkida pikad püksid ja kerge tops (nii lühi- kui ka pikkade varrukatega) jaoks kevadel reisi.

Summer Egiptus

Pole ime, et suvel Egiptus tähendab ängistav kuumus ja küpsetamine päike. Temperatuurid suvekuudel keskmiselt muljetavaldav 104 kraadi Fahrenheiti (40 kraadi Celsiuse järgi), kuid võib ulatuda koguni 122 F (50 ° C). Isegi rannikualadel soojas, mis on hea beachgoers-vesi tavaliselt Palsami 82 kraadi Fahrenheiti (28 kraadi Celsiuse järgi). Kuumim periood suvel kestab juulist kuni septembri nii et kõik, kuid kõige ilm karastatud külastajad peaksid juhtida selge.

Mis pakkida:  Keeping cool on esmane eesmärk kui te külastate Egiptus suvekuudel. Paki kerge puuvillane ja linane riided, kuid ärge unustage päikeseprillid ja laia äärega kübar samuti.

Sügis Egiptus

Sügis Egiptus toob massilise sissevoolu turiste. See ei ole üllatav, arvestades, et ilm on peaaegu täiuslik. Autor septembri lõpuni, temperatuurid on märkimisväärselt vähenenud. Enamik päeva keskmiselt umbes 85 kraadi Fahrenheiti (29 kraadi Celsiuse järgi), kuid võib veidi erineda sõltuvalt asukohast. See on populaarne hooajal, nii oodata hinnatõusu hotelle ja muid tegevusi vastavalt suurenema.

Mis pakkida:  Pack kerge jope, särgid kihilisus ja vihmavari-it saab ja vihma! Nagu muudel aastaaegadel, et äärega kübar ja kõrge faktor päevavarju on alati hea mõte.

Winter Egiptus

Tuuled Egiptus kiirenemist talvehooajal, kuid ei vihastama: Temperatuurid siin ikka harva langeb alla 50 kraadi Fahrenheiti (10 kraadi Celsiuse järgi). Detsembri alguses on parim aeg külastada, kuna meri on ikka üsna soe, hinnad on madalad ja halvim tuulte eest tõenäoliselt ei lüüakse veel. Turistid ka kari riigi ajal kolmanda ja neljanda nädala detsembril tähistada jõule ja aastavahetust.

Mis pakkida:  Winter Egiptus ei ole nii jahe nagu teistes kohtades, kuid kerge jope või tuuletõkkekile (tekib tuul!) On hea mõte. Üldiselt isegi talvel, riided peaks olema kerge ja hingav.