Ilm London: kliima, Seasons, ja kuu keskmine temperatuur

Posted on

 Ilm London: kliima, Seasons, ja kuu keskmine temperatuur
Londoni ilm on tuntud üsna ettearvamatu. Tegelikult Londoni korrapäraselt nii päikeseprillid ja vihmavari aastaringselt. Aga Londoni ilm on kunagi nii äärmuslik kahtluse alla seada kõik suured asjad, mida teha linnas.

Kuumim kuu aastas on tavaliselt augustis, kui maksimaalne temperatuur võib olla 90 F (30 C), kuid keskmine temperatuur augustis on umbes 70 F (22 C). Kõige külmem kuu on tavaliselt jaanuaris, mil temperatuur võib laskuda umbes 33 F (1 C). Lumi on päris haruldane Londonis, kuid kui see ei kuulu see tavaliselt jaanuaris või veebruaris. Mõned raudtee teenuseid saab ebasoodsate ilmastikutingimuste. Ära unusta, et kontrollida oma transport pakkuja enne reisi kui lumi on prognoosida.

London on aastaringselt sihtkohta, nii peamiste vaatamisväärsuste ei mõjuta sesoonsus. Seal on tavaliselt suurenenud külastajate juulis ja augustis nii et see on parim planeerida reisi erineval ajal aastas, et vältida ülerahvastatust.

Üldiselt Londoni ilm on kerge aastaringselt, kuid pea meeles, et pakk kerge vihmamantel hoida oma daypack. Aastaaegade muuta järk-järgult ja talvel võib paista veel ripub kui see peaks olema kevadel, kuid ilm on kunagi nii halb peatus teil plaanis välja tulla ja umbes. Seal on nii palju teha, London, nii siseruumides kui ka väljas, et sa ei pea kunagi muretsema ilm röövides oma plaanidest. Sul on alati leida midagi juhtub seda elavat linna!

Fast Kliima Faktid

  • Hottest Kuu: Juuli (66 F / 19 C)
  • Külmema kuu: jaanuar (41 F / 5 C)
  • Vesiseim Kuu: Oktoober (2,79 tolli)

Spring Londonis

Spring Londonis on üsna ettearvamatu, ilmastiku, mis võib ulatuda soe (koos temperatuuri arvesse 70.), et jahe ja niiske päeva. Vahel on isegi veel külm kogu kevadel.

Õnneks poolt hiljem hooajal, päevad on üha enam ja see on ilmne, et suvel on teel. Ei ole üllatav, lühike dušid on ühised ajal London kevadel-sademete keskmised umbes 2,5 tolli kuus kevadel.

Mida Paki:  Arvestades varieeruvus Londoni kevadilm, tahad pakkida tõhusalt, kus on palju kihte ja veekindlat. Kerge jope ja alla vest-mis mõlemad saab kergesti eemaldada, kui sa saad liiga soe-on häid ideid.

Keskmine temperatuur Kuu

Märtsil:  48 F (9 C)

Aprill:  52 F (11 C)

Mai:  57 F (14 ° C)

Suvi London

London võib olla hiilgavalt suvel päikesepaistelise ilmaga, kuid alati nädala pidev vihm. See on parim, et olla valmis nii stsenaariumi! Kui sa lõpuks koos endise kaaluge ise väga õnnelik, kui päikeseline suvepäev Londonis on armas.

Nagu kevadel, London näeb umbes 2,5 tolli sademete kuus suvel, mistõttu on kuivem hooajal üldine. Ikka aeg-ajalt raske veetaseme tõus või thundershowers võib tekkida pärastlõunal.

Mida Paki:  Ole valmis päikese ja vihma, pakkides kihid nagu T-särgid, kampsunid ja pashmina või suur sall, mida saab panna või ära võtta kui vaja. Lisaks London on suur suvel müügi-unustamise midagi, siis on see lihtne asendada! (Sa võid ka salvestada mõned ruumi oma kohvri.)

Keskmine temperatuur Kuu

Juuni:  61 F (16 C)

Juulini  66 F (19 C)

Augustini  66 F (19 C)

Sügis Londonis

Sügis Londonis võib tuua hea ilm ja kenamaks temperatuuridel, eriti varasema kuud. Oktoobriks aga temperatuur langeb ja sademete sageneb. Novembris külmade levinud.

Hiline sügisel on vesiseim ajal aastas Londonis, kuid see ei ole oluliselt niiskemaks kui ükski teine ​​hooaeg, nii et ärge laske Latistaa-pun mõeldud-oma reisi. Daylight ka väheneb kiiresti sügisel.

Mida Pack:  Sügis võib olla soe, niiske, külm või mõni kombinatsioon. Pakkimine teksad, kampsun ja vest on peaaegu lollikindel kombinatsioon, mis näevad sind läbi iga ilmaga, et linn on laos. Sa ikka tahad pakkida T-särk või kaks puhul üllatavalt soe päev.

Keskmine temperatuur Kuu

September:  63 F (17 C)

Oktoober:  55 F (13 C)

November: 50 F (10 ° C)

Winter Londonis

Winters Londonis on külm, kuid mitte frigiidne nagu mõned tema naabrite vahel. Kuna kliimamuutus edenedes hooaja kasvanud üha leebem aeg-ajalt ilm veider ilm suurenenud lumesadu, mis on üsna haruldane linna tänu oma “soojuse saarel” nähtus.

Sademeid tipud talvel, keskmiselt umbes kolm tolli kuus. Erinevalt teistest korda aastas, aga see sademeid esineb tavaliselt uduvihm või kerge dušid mis tähendab te veedate palju talvehooajal märg! London on ka palju tumedam talvel, mistõttu hooaja natuke igav aeg külastada, välja arvatud uskumatu jõulukaunistused, mis on ühed parimad maailmas.

Mida Paki:  Nagu enamik külma talve kliimas, pakendamise soe mantel, hubane müts ja sall on must. Aluskihiga, turske kudumid hoiab sind soojas. Kui sa õnnelik, siis vajate ainult raskema karv linna külmem päeva.

Keskmine temperatuur Kuu

Detsember:  45 F (7 C)

Jaanuar:  41 F (5 ° C)

 Veebruar:  45 F (7 C)

Kuu keskmine temperatuur, sademed ja päikesepaiste kestus tundides

  temperatuur vihmasadu Sunshine tunde
jaanuar 41 F (5 ° C) 2. 1
veebruar 45 F (7 C) 1.5. 2
märts 48 F (9 C) 1.4. 4
aprill 52 F (11 ° C) 1,7. 5
mai 57 F (14 ° C) 1.9. 6
juuni 61 F (16 ° C) 1,7. 7
juuli 66 F (19 ° C) 1.6. 6
august 66 F (19 ° C) 1.8. 6
september 63 F (17 ° C) 1.9. 5
oktoober 55 F (13 ° C) 2,8. 3
november 50 F (10 ° C) 2.4. 2
detsember 45 F (7 C) 2. 1