In Review: Le Moulin Rouge Cabaret Parīzē

Posted on

In Review: Le Moulin Rouge Cabaret Parīzē

Par romantiķiem, nav apmeklējums pilsētas gaismas nebūtu pilnīga bez nakts pie sākotnējā Moulin Rouge kabarē Parīzē. Uzcelta 1889. gadā klubs bija būtība bohēmisku, Belle Epoque Parīze, kur mākslinieki saplūda ražot un apmeklēt krāsains un avangarda izrādes. Moulin Rouge Parīzē iedvesmoja rādītājiem Holivudas homages, no kuriem jaunākais ir režisors Bazs Luhrman 2001. gada glitz fest lomās Nikola Kidmena.

Tā arī sniedza iedvesmu 19.gadsimta gleznotāja Henri de Toulouse-Lotreka, kura ikoniskā portreti Moulin Rouge izpildītāji šodien izvietota Parīzes Orsē.

Īpašie Display … Vai trulas Cliche?

Attiecībā uz visiem tās krāšņi pagātni, pašreizējais piedāvājums Moulin Rouge bieži noraidīt kā viduvējs, masu ražotas dēka ar bezgaumīgs, izdomāts veikšanai, kas nav attaisnot dārgu ieejas maksu. Bet, kad trīs no maniem viesiem pauda savu ieinteresētību izrādes, zinātkāri ieguva labāk par mani. Bez papildu ADO, šeit ir daži plusi un mīnusi vakarā ārā pie kabarē.

Pros :

 • Plīša, plašs vieta atsauc atmiņā turn-of-the-gadsimta Parīze
 • talantīgi izpildītāji
 • Authentic kabarē jūtas

mīnusi:

 • Garas rindas, neskatoties rezervācijas
 • pārāk tūristu
 • Kailums var būt aizskaroši dažiem

Rezervējot un apmetoties

Kad es jāzvana, lai veiktu rezervāciju izrādi divas dienas pirms, es esmu teicis šovs ir pilnībā rezervēts, ka nedēļas nogalē: pārsteigums, ņemot vērā, ka pašlaik off-pīķa sezonā (decembrī).

Draudzīgā administrators iesaka man mēģinātu vēlreiz dienu izrādes kā anulēšanu acīmredzot bieži. Ņemot viņas padomu, mēs nodrošināt tabula par piektdienas nakts šovs (bez vakariņām) at 11pm. Mēs ierodas, kā ierosināts, pusstundu agrāk, un es momentāni nožēloju lēmumu. Jūdžu garumā rinda uz mitrā un vējainā bulvārī neliecina par kustīgu un demogrāfiskā pārsvarā apnicis tūristi.

Tomēr pusstundu vēlāk, mēs esam sākās mūsu galda, un es esmu uzreiz nogādāti vēlu 19.gadsimta bohēmas Parīzē. Plīša interjers un blāvs apgaismojums rada dekadents gaisotni un daudz romantika vēl klāt klubā. Toulouse Lautrec varētu būt grūti atzīt, bet mēs esam piemēroti pārsteigti un malkojot savu šampanieti, kas ir daļa no darījuma (divas pudeles četriem cilvēkiem).

Show Sākas

Izrāde sākas ar iespaidīgu pompu. Meitenes ir tērpušies trūcīgs fāzēm tērpos, bet puiši valkā sudraba uzvalkus. Aina ir dramatiska un estētiski aizskaršanas, bet ne par klīrīgs-sākotnējās daļēji-kailuma sieviešu dejotāju nosaka toni visai parādīt. Lai gan rezultāts ir no undefinable “Eiropas” dabu, mūzikas lyrics visi franču valodā.

Dejošana akti ir galvenais elements Moulin Rouge, bet cirks elements drīz audzē savu galvu, jo mēs izklaidē daži diezgan žilbinošas akrobātiku. Izpildītāji “pārceļas ir iespaidīgi, bet mums juta nogurumu dažās darbībām – iespējams ir rezultāts trīs šovu-a-dienas garumā. Dejotāji šķiet noguris pārāk, bet gan tikai uz apmācīts acs mana thespian biedrs.

Cirka trikus turpināt klātbūtni klauni, žonglieri un talantīgu vēderrunātājs, kurš gūst panākumus, livening citādi klusināts (un ceļošanu apnicis) auditoriju. Viņš izvēlas četrus dalībniekus dažādu tautību no pūļa, kas šķita iestudētas bet acīmredzot spontāni.

Nevainojams Horeogrāfija pēdas dažādus periodus vēsturē, dejā mums caur Mayans uz ēģiptiešiem 1940, komplektā ar veramiem dejotājiem – visi uzrāda dinamiskas displejs krāsains tērpiem un optimistisks mūziku. Mums ir jāgaida, līdz netālu no šova beigām par tradicionālo franču CanCan, lai gan, kur augstās kicks ir iegremdēta jūrā tricolor.

Šovs sasniedz dažus iespaidīgus brīžus. Par pusceļā, posmā paver ceļu uz tvertni ūdens, kur sieviete izpildītājs peld ar čūskas.

Un lielāks nekā dzīve finale izceļas ar pūkains rozā tērpos.

Praktiskā informācija: Atrašanās vieta Kontakti & Kā pasūtīt

 • Adrese:  82 Boulevard de Clichy, 18. kvartālā
 • Tel .:  +33 (0) 153.098.282
 • Metro:  Blanche (līnija 2)
 • Atrunas:  Tie ir ļoti ieteicama, jo īpaši laikā pīķa sezonā, kad sēdekļi pārdot ātri. Jūs varat arī rezervēt pamata vakariņas un šova pakete šeit: (grāmata virzīt caur Isango). Par visaptverošu paketi, tostarp vakariņas un šovu MR ar ekskursiju uz Eifeļa torni.
 • Biļešu cenas:  skatīt pašreizējās cenas un rezerves sēdekļi šeit 
 • Vakariņas izvēlnes:  Franču Cancan izvēlne; Toulouse-Lautrec izvēlne; Belle Epoque izvēlne; Pusdienu ēdienkarte (veģetārie ēdieni pieejams). Lai redzētu pašreizējās izvēlnes cenām, apmeklējiet šo lapu, oficiālajā tīmekļa vietnē. 
 • Dress code:  Neat, semiformal uz formālu attire, ir nepieciešams (nav čības, t-krekli un džinsi, bikses, utt)
 • Norēķinu iespējas:  Naudas un visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas
 • Apmeklējiet oficiālo mājas lapā (angļu valodā)
 • Citi:  Fotogrāfija, smēķēšana, dzērieni un pārtika, kas iegādāti ārpus vietā ir aizliegts

My Final Word

Klišejas Netrūkst pašreizējā Moulin Rouge šovs, un daži var atrast labākajā novecojis un sliktākajā aizskarošu. Lai būtu godīgi, lai gan, tā nekad apgalvo, ka kaut kas nav ekstravagants atavisms sākotnējo Moulin Rouge kabarē. Par edgier kabarē, jūs varat izmēģināt Champs Elysees balstīta Lido , iecienījuši parīzieši. Kā skeptiķis, es atklāju Moulin bezgaumīgs, kiču un ļoti tūrisma gūšana, bet joprojām ir ļoti patīkams un noderīgs vakarā.

Ja jūs neesat atbaida garās līnijas un tūrisma tarifs, Moulin Rouge ir vienreizēja un neaizmirstamu pieredzi.