İngiltere’nin Avebury Henge ziyaret Nasıl

Posted on

 İngiltere'nin Avebury Henge ziyaret Nasıl
Eğer yaklaşım önce Avebury Henge , İngiltere’nin en dikkat çekici prehistorik sitelerinden birini zihninizden Stonehenge imajını silmek. Ayrıca, bir henge aslında ne olduğunu anlamak için bir dakikanızı ayırın ve Avebury Henge mantıklı başlayacak içindeki şeylerin çeşitliliği görmek için.

Bir Henge nedir?

Eğer Stonehenge’de göreceksiniz aksine, bir henge anıtsal tarih öncesi taş koleksiyonu değildir. Stonehenge’i Hatta “henge” taşlar değildir. Bu büyük, düz yüzeyli alanı içeren içindeki bir hendeğe ile toprak banka yapılmış bir adam. banka ve hendek çok uzak dikkat çekici taşlardan çünkü Nadiren Stonehenge’i resimlerde gösterir.

İlk başta, bu bankalar ve hendekler savunma yapıları olduğu düşünüldü. Ama bilim adamları hızlı bir şekilde inşa derin geniş hendek ile banka içi yerine dışarıda çok mantıklı olmadığını çalıştı.

Aslında, bu gün en iyi tahmin dairesel veya oval banka ve hendek çevrelediği düz yüzeyli alan aslında kutsal alanın bir çeşit ritüel yeri ve belki de kurban olmasıdır.

Ne çevreyle veya Henge içindedir, bu ilginç kılan budur. Ve Avebury Henge dahil iç bol:

 • Avebury kendisi köyün büyük bir bölümü
 • çapından daha büyük 460 feet Avrupa’nın en büyük taş çember. Bir zamanlar yaklaşık 100 dikilitaşlarının oluşuyordu.
 • İki küçük taş çevreler, her çapı 100 feet. Bu taşların çoğu muhtemelen yerel kilise rahibi talimatı üzerine sitenin putperest kökenleri silmeye çalışan köylüler tarafından devrildi ve ortaçağın başlarına gömüldü.
 • Dikilitaş, gizemli kare taş geçenlerde keşfetti.

Sitenin Tarihçesi

Alexander Keiller, bir arkeolog ve öncü havadan fotoğrafçı (o havadan arkeolojisinin İngiltere’nin ilk kitabı yayınlanmıştır), 1930’ların başlarında 950 dönümlük sitesini satın aldığında, halk hala toprağa özelliklerini çiftçilik ve inşaat malzemeleri olarak taşların yararlanarak edildi . Keiller devrildi olmuştu ve mümkünse, o orijinal pozisyonlarında onları-dikilmiş yeniden taşların birçok kazı.

1938 yılında bölgeden yaptığı buluntular için bir müze kurdu. O da sadece Henge dışında, 16. yüzyıla ait Avebury Manor restore. Zengin ve havacı ve akademisyenlere hem de arkeolog (İskoç Indiana Jones bir çeşit) şık, Keiller evliydi dört kez. 1943 yılında, o 12.000 lira, tarım arazisi için onların değeri için Milli güven 950 dönümlük satılan çünkü Belki nafaka sürü paraya ihtiyacım vardı. Onu fazla yaşamış O’nun dördüncü eşi, 1966 yılında Güven yaptığı müzenin içeriğini ve onun diğer arkeolojik buluntular bağışladı.

grisly Defin

İngiltere’nin prehistorik yeterli kazı yapın ve bazı kemikler veya gömülme mallar ile gelip bağlanmıştır. Bir berber cerrah o makasla ve bir ortaçağ kan akıtma aracı dahil olmak üzere, gerçekleştirilen ticaret araçları da anlaşılacağı gibi son 1938 yılında Keiller Avebury-onun işgal Barber Cerrah kalıntılarını ortaya çıkardılar. Orada gömülü olduğunda, çoktan ölmüş taşlarla öldürüldü ya olup olmadığını belirlemek mümkün değildi, ama yüzyıllar boyunca, yerel sözlü gelenek taşları deviren ve kilise talimatı günü toprağa verilecek zaman köye geldi gezgin bir berber cerrahın anlattı .

Efsaneye göre, o bir taşa çok yakın durdu ve kırma ve onu gömmek, üzerine düşmüş. Yani, hikayeleri göre, taşların tahrip sona erdi.

Görülecek şeyler

 • Yakından duran taşlar keşfedin: ayakta taşlar roped ve sadece özel izinle yaklaşılabilir Stonehenge aksine, ziyaretçiler özgürce Avebury Henge içinde elmas ile keşfedebilirsiniz. Ana taş daire muazzam (mil dörtte üçü civarında) olduğunu. Taş daire turları gönüllü uzmanları tarafından yönetilen çoğu günler günde birkaç kez sunulmaktadır. Tur 3 £ maliyeti (çocuk ücretsiz) ve 45 dakika ile bir saat arasında sürer.
 • Alexander Keiller Müzesi’ni ziyaret : 1938 yılında Keiller kendisi tarafından kurulan müze, iki bölüme ayrılmıştır. Ahır Galeri görüntüler 4.000 yaşındaki çakmaktaşı aletler, kadar 5,500 olarak yaş evcil hayvan iskeletleri, şimdiye kadar bulunan en eski Avrupa çömlek bazıları ve inşa etmek için bir araç olarak kullanılır kırmızı geyik boynuzları dahil sitenin kazılarında ortaya çıkarılan Henge ve çevresindeki hendek yaptı. Çocuk dostu Barn Galeri, bir sazdan, 17. yüzyıl harman ahırda, Stonehenge, Avebury ve İlişkili UNESCO Dünya Mirası kalanıyla bağlamında içine Avebury Henge koyarak interaktif görüntüler vardır. Aynı zamanda ailenin genç üyeleri taşların etrafında çalıştırdıktan sonra yerleşmek için sakin çocuk aktivite alanı bulunuyor.
 • Avebury Manor ve Bahçe : malikâne, sadece 16. yüzyıldan henge tarihlerinin dışında ve Milli Güven sitenin parçasıdır. Henge kazı yaparken Alexander Keiller orada yaşadı. Odalarda işgal-Tudor olduğunu, Kraliçe Anne, Gürcüce, Victoria ve 20. yüzyıl beş dönemleri yansıtacak şekilde dekore edilmiştir. Alışılmadık tarihi bir ev için, ziyaretçiler dokunma ve evde mobilya ve nesnelerle etkileşim için teşvik edilir. Hatta Bilardo Odaya oynayabilir, sandalyelere oturup yataklar üzerinde yalan olabilir.
 • National Trust Hub : Doğal olarak, yerinde neler olduğunu öğrenebilirsiniz Eski Farmyard bir dükkan, kafeterya, tuvalet ve bilgi merkezi var.

Nasıl Yapılacak

Nerede: Yakın Marlborough, Wiltshire, Sn8 1RF. Site A4361 altı mil batısında Marlborough taşımaktadır. Park Eski Farmyard taş çevreleri ve Milli Güven tesislerinin yakınındadır.

Ne zaman: taş daire ve sitenin açık elemanları her gün, alacakaranlıkta için şafak açıktır. Müze ve Avebury Manor için Saat mevsimlere göre değişir. Kontrol National Trust web sitesi açılış saatleri için.

Ne kadar: taş daireler ve açık özelliklere giriş serbesttir. Alexander Keiller Müzesi Avebury Manor ve Bahçe ayrı fiyatlı ve (2018 yılında) tahsil ek 7 pound otopark vardır.

Ayrıca Yakın

 • West Kennet Long Barrow , İngiltere’deki en büyük ve en ulaşılabilir odacıklı türbeden birinin, yaklaşık iki mil uzaklıktadır. 3650 M.Ö. etrafında inşa edilmiş tesis 1000 yıldır kullanımda idi. Özel olarak bu İngilizce miras adına Milli güven tarafından yönetilir ve serbestçe herhangi makul bir saatte, her gün, ziyaret edilebilir, sahip olunan.
 • Silbury Tepesi , Avrupa’nın en büyük insan yapımı tepe ve belki de en gizemli 1,7 mil uzaklıktadır. Bu Piramitler daha büyüktür ve henüz hiç kimse ya da neden inşa kimin çalıştı.
 • Stonehenge ve ilişkili siteleri, Woodhenge ve Durrington Walls, yaklaşık altı mil uzaklıktadır.