Inglid ja deemonid Top Sites Roomas ja Vatikani

Posted on

Kui kohtade vaatamiseks Objekte broneeringud Movie Inglid ja deemonid

Inglid ja deemonid , filmi, mis põhineb raamat Dan Brown, asub Rooma ja Vatikani. Siin on top kohtades näete filmi. Võite külastada neid kohti ise järgmine kord oled Roomas.

Püha Peetruse väljak ja basiilika

Vatikan on väike suveräänne iseseisev riik ja kodu paavstile. Püha Peetruse basiilika on üks maailma suurimaid kirikuid ning tohutu Püha Peetruse väljak domineerivad Vatikani ja figureerivad filmi. Sissepääs Püha Peetruse basiilika on tasuta, kuid külastada Vatikani väljakaevamised, nekropol all Püha Peetruse basiilika, kus osa filmi toimub, pead endale enne kui giidiga külastada.

Castel Sant ‘Angelo ja Passetto

Castel Sant ‘Angelo, ehitatud haud keiser Hadrianus teises sajandi kasutati linnus, kuni see sai paavsti elukoht 14. sajandil. Saladus vahekäigu on Passetto, ühendab see, et Vatikanis. Filmis on see saladus iidse Illuminati kohapeal kasutada lõpupoole lugu. Täna Castel Sant ‘Angelo võõrustab suvel kontserte. Passetto, vangla ja erasektori ruumides Clement VII saab külastada.

Piazza Navona ja purskkaev Nelja jõe

Piazza Navona on elav ruudu rõngastatud high-end kohvikud ja barokk paleed. Tähte ovaalne piazza on kolm kesised barokk purskkaevud. Keskne purskkaev, purskkaev Rivers või Fontana Dei Fiumi, esindab Vesi tee valgustatuse lugu. Loodud Bernini in 1650-ndatel, purskkaev kujutab nelja jõed – Doonau, Gangese, Niiluse ja Rio de la Plata.

Santa Maria del Popolo ja Piazza del Popolo

Santa Maria del Popolo, Piazza del Popolo, oli üks esimesi Renaissance kirikud Roomas. Aastal Chigi Chapel loodud Raphael, on lagi mosaiigid ja püramiiditaolisest haudade samuti kujud poolt Bernini. Chigi Chapel on Maa teele Valgustus filmi ja raamatu.

Santa Maria della Vittoria

Santa Maria della Vittoria on barokk-kirik Via XX Settembre. Kirik hoiab kuulus Ecstasy Saint Teresa poolt Bernini, mis tähistab Fire teele Valgustus.

Pantheon

Pantheon Rooma, Itaalia

Rooma Pantheon, iidse templi kõik jumalad, ehitati vahel AD 118-125 keiser Hadrianus. Selle kuppel oli suurim kuppel kunagi kuni Brunelleschi kuppel on Firenze katedraal ehitati 1420-1436. 7. sajandil, see tehti ümber kiriku varakristlastesse kuid see on ikka kõige paremini säilinud hoone Vana-Rooma. Täna on ümbritsetud kauni ja elav piazza, kena koht, kus istuda õhtul ja jooke nautida. Sissepääs Pantheon on tasuta.

Sixtuse kabeli

Sixtuse kabel, ehitatud 1473-1481, on nii paavsti erasektori kabel ja koha valimise uue paavsti poolt kardinalid. Michelangelo maalitud kuulus lae freskod, mille keskne stseene, mis kujutab loomine ja lugu Noa. Ta kaunistatud altari seina Viimane otsus ja seal on tööd mitmed teised kuulsad kunstnikud. Kabel on osa Vatikani muuseumid.

Kindlasti osta pileteid või broneerida tour eelnevalt, et vältida pikki ridu. Valige Itaalia, USA firma, müüb Vatikani muuseumid piletid ja väikese grupi (6 inimest) Vatikani ja Sixtuse kabel ekskursioonid online. Et nautida Sixtuse kabeli ilma suure rahvahulgaga, leiavad enne või pärast tunde Sixtuse kabel ja Vatikani muuseumid Tour.

Caserta kuningapalee

Caserta kuningapalee oli seatud filmimine paljud Inglid ja deemonid stseene, mis leiavad aset Vatikan kuna filmimine Vatikan oli keelatud. Caserta kuningapalee või Reggia di Caserta, kirdes Napoli on ekstravagantne 18. sajandi Bourbon palee, mis on sageli kasutatud filmi komplekti. Sa võid tunda palee teistele filme, sealhulgas Star Wars Episode I ja II ja Mission Impossible III kus see asendada Vatikan.