Insider vadovas Antibes ant Žydrasis Krantas

Posted on

Insider vadovas Antibes ant Žydrasis Krantas
Įsikūręs tarp Nuosavybė Nicos ir Kanų, kurortas miestas Antibes yra žinomas dėl dviejų dalykų: kelių milijonų dolerių mega jachtų ir labirinto pavidalo senamiesčio virvė iki 16-ojo amžiaus pylimai. Dramblio Kaulo Krantas antras pagal dydį miestas yra namo 80.000 gyventojų ir didžiausių jachtų Viduržemio jūros, Port Vauban, kuris buvo pritraukti laivus iš įvairių veislių, nes prieš Romos imperijos laikais. Senovės Graikijos prekybos uostas Antipolis buvo stipriai prisotintas Vauban 17 amžiuje, o po mūšio iškentė daug metų tarp Prancūzijos ir Savojos, House Antibes-ir visai apskritis Nica-tvirtino dabartinės Prancūzijos statusą.

Po pirmojo pasaulinio karo, Amerikos geležinkelio magnatas Frankas Jay Gould atidarė swanky Seaside Resort kaimyninėje Juan-les-Pins, kad buvo namuose prie pirmo regiono prabangiame viešbutyje ir kazino, piešimo Scott Fitzgerald, Charlie Chaplin, Marlene Dietrich ir Picasso mėgsta ,

Vykstu ten

Delta siūlo sezoninį skrydį kryptimi Niujorkas (JFK) į  Nica Dramblio Kaulo Azur oro uosto , kuris yra du neseniai suremontuotas terminalus (Visas su Jamie Oliver restoranai, Petrossian ikrų baras ir Ladurée Macaron parduotuvėje) ir sėdi tik 20- minučių kelio automobiliu nuo Antibes. Keliautojai taip pat galite pasiekti Antibes apie 12 minučių traukiniu nuo Nicos arba greitųjų traukinių iš Londono ar Paryžiaus. Jūs taip pat gali šokti į Vallauris Express 250 autobusu iš abiejų Nicos Cote d’Azur oro uosto terminalų 38 minučių važiuoti į Antibes.

Būtinai įsigyti bilietus kasose į autobusų stotį (vartai A0) arba atvykusiems (A2 / A3).

Kelionė aplink

Ėjimo yra lengviausias būdas gauti aplink Antibes “siauros, akmenimis grįstomis gatvelėmis, nes dauguma jų yra pėsčiųjų ir visi iš daugybės neperžengti istorinio miesto centro. Yra autobusai, bet jie dažniausiai yra naudojami gauti kitų miestelių ir kaimų. Puikus būdas tyrinėti Antibes (ypač spalvingi, vila pamušalu pusiasalis Cap d’Antibes) yra dviračiu, su keliai dažnai lankydavosi keletas regiono “Tour de France-LEVEL PRO dviratininkams.

Antibai & Cap d’Antibes – Kur apsistoti

Tarp Antibes ir sesuo kurorto Juan-les-Pins, jums rasti daug viešbučių variantų, galbūt labiausiai spalvingi Būdamas Hotel du Cap-Eden-Roc , viešbutis su 33 pajūrio Cabanas ir bekraštis baseinas, einanti per Viduržemio jūrą. Norėdami suteikti jums idėja, kaip legendinis šioje vietoje yra idėja, jis tarnavo kaip įkvėpimo Fitzgerald klasikinio romano “Konkurso yra naktis.” Kitas vietoje, kad buvo Fitzgerald mėgstamiausia yra Juan-les-Pins anketa Hôtel Belles Rives , buvęs Villa Saint Louis, kur rašytojas ir jo žmona, Zelda, kažkada gyveno.

Dabar viešbučio, kuris buvo pirmasis palei vandenį dėl Prancūzijos Rivjera-gyvena 43 svečių kambariuose ir “Michelin” žvaigždėmis restorane La Passagère .

Kur Valgyti

Pasiklysti pasivaikščioti palei Vingiuotos gatvėse Antibes “Senamiestyje, kur jums susidurti su žavinga užkandinių skaičių aptarnauja iki klasikinės Viduržemio bilieto (manau jūros gėrybių, italų-įtakojo makaronai ir pica, ir regioninius patiekalus kaip Bouillabaisse). Dėl “Michelin” žvaigždėmis reikalas, padaryti savo kelią į šeimos paleisti  Bacon  apie Cap d’Antibes, kur jūros gėrybių sunkiųjų meniu buvo vietinis hitu, nes atidarius duris kaip jūros gėrybių trobelė atgal į 1940. Nors pasivaikščioti palei pylimai po apsilankymo Pikaso muziejaus, pristabdyti pietums  Les Vieux Murs , kurio vardas reiškia, kad “vaizdais iš sienos”, nuoroda į restorano vaizdu į Viduržemio jūrą.

Jei mieliau pietauti tiesiai ant vandens, galvą į Cap d’Antibes, kur jūs aptikote vienas iš Antibes “Best-kept secrets La Garoupe paplūdimio. Čia galite holas vienoje iš daugelio privačių paplūdimio klubų kaip Plage Keller, kuris dvigubinamas kaip pajūrio Užkandinė.

Dalykai, kuriuos reikia padaryti

  • Aplankykite Musée Picasso : 1946, dailininkas Pablas Pikasas transformavo 14-šimtmečio Château Grimaldi į jo asmeninį meno studijoje, paliekant 23 tapybos ir 44 piešiniai. Dabar pilis tarnauja kaip pirmas meno muziejus, skirtas dailininko, būsto 245 Picasso tapybos ir skulptūros (įskaitant jo 1946 Joie de Vivre ), taip pat darbo atrankos iki šiuolaikinių menininkų, pavyzdžiui, Joan Miro, Nicolas de STAEL ir Fernand Léger ,
  • Sip Absentas Crazy kolekcija kepurės (tavo dėvėti vakare) linija olos-kaip Absinthe Bar, kuris sėdi įsitaisiusi ant šoninio gatvės kampe, šalia turgaus po stogu sienos. Penktadienį ir šeštadienį naktimis, vietos virsta pianinu bare, kur Jūs galite dainuoti džiazo žymelę gurkšnodami kažkada draudžiama likeris (dažnai susijęs su 19 a menininkų ir rašytojų, tokių kaip Van Gogas ir Baudelaire), patiekiamas iki tradicinės fashion- sidabro šaukštas ir cukraus kubo įtraukti.
  • Žygis palei pakrantę: Nuo Garoupe paplūdimių Cap d’Antibes, galvos off pakrantės pėsčiųjų tako priešais senamiesčio anketa pylimai ant dviejų valandų šviesos žygis aplink pusiasalyje. Į “Chemin des Douaniers” taip pat žinomas kaip “Sentier de padangų poil” veda į Cap d’Antibes ir vila Eilenroc A Belle Epoque grožio pagamintos to paties architekto, kuris skirtas Paryžiaus ir Monte-Carlo galiuko operos namai.
  • Hit rinka: kasdien nuo 6 ryto iki 1 val Jums rasti cheesemongers, žvejus ir floristų parašėte su savo gaminius dengtame Provanso rinkoje, esantis Cours Massena. Nuo birželio vidurio iki rugsėjo pabaigos, rinka transformuoja į pietų (išskyrus pirmadieniais) į amatininkas vitrina, kurioje dailininkai, skulptoriai ir keramikai parodyti savo kūrinius. Jei lankotės vasaros mėnesius liepą ir rugpjūtį, naktiniai rinkose vyksta vakarais apie Juan-les-Pins “Promenade du Soleil ir Antibų” L’Esplanade Du Pre-des-Pêcheurs.
  • Greta on the Beach: Juan-les-Pins “Promenade yra liniuotas su kai teritorijos geriausių privačių paplūdimių, kur balto smėlio krantus ir butelis tarnyba yra pateikta. Vienas viršuje pasirinkti: Polinezijos įkvėpė Moorea, punktyras su šiaudinius stogu skėčiai ir Tiki barai.