Išlaidos viešbučiai Prancūzijoje

Posted on

 Išlaidos viešbučiai Prancūzijoje

Rasite daugybę viešbučių pasirinkimą, kai jūs planuojate aplankyti Prancūziją. Apgyvendinimo sąnaudos skiriasi priklausomai nuo regiono ir tipo. Nors viešbučio kambariai yra neišvengiamai brangesnis Paryžiuje, taip pat yra daug Pasakų Chateaux ir prabangūs viešbučiai visoje Prancūzijoje, kurios lygiai taip pat brangus, ypač regionuose, pavyzdžiui, Provence. Bet taip pat yra daug patogiau, biudžeto viešbučiai, esantys Paryžius, taip pat vis daugiau grandinių maitinimo tiems, kurie tiesiog nori lovą naktį.

Vidutinės kainos įvairius diapazonus apgyvendinimo

Interneto metu, jis tapo beveik neįmanoma nurodyti įvairių tipų apgyvendinimo kainą. Bet, kaip paprastai, kainos biudžeto ir ekonomikos viešbutis Paryžiuje per naktį vidutiniškai apie 100 eurų bei Prancūzijos poilsio apie 70 eurų. Tai yra labiausiai pagrindinės apgyvendinimo. Kas yra klasifikuojamas kaip “Very comfortable” Hotel vidurkiai 170 eurų už naktį Paryžiuje ir 150 eurų už jos ribų, o brangiausi Deluxe Kategorija viešbučiai gali kainuoti nieko nuo 450 eurų Paryžiuje ir 300 eurų Prancūzijos poilsio.

Tačiau atminkite, kad tai yra vidutinės kainos, todėl kiekvienoje kategorijoje intervalai yra gana platus.

Prancūzijos Viešbutis Star sistema

Prancūzijos Viešbutis Star sistema yra vyriausybės kontroliuojamas ir labai griežta. Kai jūs turite skirtingus kriterijus, naudotinus kiekvienam iš 1- 5 žvaigždučių sistemą (plius viršutiniame asortimentą Palace viešbučių), jums lengviau pasirinkti tinkamą viešbutį jūsų biudžetą.

Nauja sistema buvo pristatyta 2009-2010 kuri atvedė į daug mažų, šeimos valdoma viešbučių uždarymo. Nauji reikalavimai yra griežti, pabrėžiant saugumą, o taip pat pareikšti naujų taisyklių, skirtų neįgaliems kambariai. Prancūzijos vyriausybė taip pat turi griežtą patikrinimo sistema, todėl galite būti tikri, kad žvaigždės, skiriamos kiekvieno viešbučio tikrųjų reiškia tai, ką jie sako.

Viešbučiai Prancūzijoje rodomas kainas prie viešbučio įėjimo ir paprastai miegamieji ir be valstybinių mokesčių ir aptarnavimas. Jei jums reikia papildomos lovos kambaryje, paprastai yra už papildomą mokestį.

Čia taip pat rasite, kad yra daug daugiau pasirinkimų nei tiesinį viešbutyje. Gal pabandyti Nakvynė ir pusryčiai (vadinami Chambres d’Hote Prancūzijoje)? Jie auginami labai populiarumas ir skaičiais per pastaruosius kelerius metus, siūlo viską nuo miesto rekolekcijas į Chateaux su baseinais, gruntai, ir dar daugiau.

Kas yra įskaičiuotas į kainą Bands

  • Viešbutis kambarių kainos bus rodomi du žmonės dalijasi standartiniame dviviečiame arba dviejų lovų kambarys be pusryčių.
  • Mažesnių viešbučių ir Nakvynės ir pusryčių tipo apgyvendinimo dažnai apima pusryčiai į kainą, jei tai yra siūloma, tai yra nurodyta peržiūros ar sąrašą.

Daugiau patarimų ir informacijos

  • Patikrinkite gerą vertę, pigūs viešbučių tinklai Prancūzijoje. Jie siūlo puikias kainos, patikimumas, apgyvendinimą ir randami visoje šalyje.
  • Pabandykite Logis Hotel, nepriklausomą grandinę privačiai savybių, dažnai su gerų restoranų, taip pat
  • Jei esate apsistoję šiek tiek laiko ir yra grupė, tada galvoti apie išsinuomoti turtą. Jūs galite save patenkinti, atlikite savo režimas, ir jaučiu, kaip vietos, kai perkate maisto rinkų regione. Savybės svyruoja plačiai iš nelyginis pilies puikūs mažų vilos Prancūzijos kaime.
  • Ar užsisakyti iš anksto, būtinybe populiariausių atostogų regionų, pavyzdžiui, Prancūzijos pietuose. Miestai, kaip Nicos ir Kanų gali turėti platų viešbučių ir apgyvendinimo, bet visada yra spaudimas Best Value vietose. Ir mažų, prašmatnių kurortų, tokių kaip Saint-Paul-de-Vence, kad viešbučiai yra dar sunkiau užsakyti.