Išlaisvinimo diena papročiai Italijoje – balandžio 25 d Įvykiai ir II pasaulinio karo Sklypai Italijoje

Posted on

Balandžio 25 d Įvykiai ir II pasaulinio karo Sklypai Italijoje
Išlaisvinimo diena, arba “Festa della Liberazione, balandžio 25 d pilietis yra valstybinė šventė pažymėti ceremonijų, istorinių naujo aktų ir šventėms minint Antrojo pasaulinio karo pabaigos Italijoje. Daugelyje miestų palaikykite mugės, koncertai, maisto festivaliai, arba specialius renginius. Panašiai kaip D-Day šventėms JAV ir kitur, taip pat per dieną, kad Italija laikysis savo karo miręs ir veteranai, vadinamas  combattenti, ar kovotojai. Dauguma miestų ir mažesnių miestelių vis žiedas varpai paminėti išsivadavimo Italijai dieną ir vainikai, kurie patenka į karo paminklų.

Skirtingai nuo kai kurių kitų didžiųjų Italijos švenčių, dauguma pagrindinių vietų ir muziejų yra atviri išlaisvinimo diena, nors įmonės ir kai kurios parduotuvės gali būti uždarytas. Jūs taip pat gali susidurti su specialiais eksponatų ar kitų ypatingų angas svetainėse ar paminklų paprastai nėra atvirų visuomenei.

Nuo 1-margasis švente Darbo diena patenka mažiau nei po savaitės, italai dažnai imtis Ponte , ar tiltas, turėti išplėstą atostogas nuo balandžio 25 iki gegužės 1. Todėl šis laikotarpis gali būti labai perkrautas viršų turistinių vietų. Jei jūs planuojate aplankyti visus muziejus ar populiariausias svetaines, tai yra gera idėja patikrinti, kad būtų tikri, kad jie yra atviri ir pirkti bilietus iš anksto.

Apsilankymas Antrojo pasaulinio karo Sklypai Italijoje

Balandžio 25 turi gera diena aplankyti vieną iš daugelio vietų, istorinių paminklų, battlegrounds, ar muziejuose, susijusių su II pasaulinio karo. Vienas iš geriausiai žinomų pasaulio WarII vietų Italijoje Montecassino abatija, kad pagrindinis mūšio artimiausioje karo pabaigos svetainė. Nors beveik visiškai sunaikinta bombardavimo, The Abbey greitai buvo atstatytas ir yra vis dar dirba vienuolyną. Sėdi aukštai ant kalvos viduryje tarp Romos ir Neapolio, Montecassino abatija yra gerai verta aplankyti, kad pamatyti gražių baziliką su savo nuostabiu Mozaika ir freskomis, muziejus su istorinių relikvijų iš II pasaulinio karo, ir puikiu vaizdu.

Tūkstančiai amerikiečių mirė Europoje Antrojo pasaulinio karų I ir II ir Italija turi du didelius Amerikos kapines, kad galima aplankyti. Sicilija-Roma Amerikos kapinės ne Nettuno yra į pietus nuo Romos (žr pietinę Lazio žemėlapį) ir gali būti pasiekti traukiniu. Florencija Amerikos kapinės , tik į pietus nuo Florencijos, lengvai galima pasiekti autobusu iš Florencijos.

Daugiau Italijos II pasaulinio karo svetainių, kad jūs galite aplankyti, pamatyti, Anne Leslie Saunders “puikus knyga, kelionės vadovas į Antrojo pasaulinio karo Sklypai Italijoje .

Balandžio 25 Festivaliai Venecija:

Venecija švenčia vienas iš svarbiausių festivalių, kad Festa di San Marco, pagerbimo Saint ženklą, miesto patrona. “Festa di San Marco yra švenčiama su Gondoliers” regatoje, procesijoje į Šv Morkaus bazilika ir festivalyje Piazza San Marco ar San Marko aikštėje. Tikėtis didelių minios Venecija balandžio 25 ir jei jūs lankotės miestą per šį laikotarpį, būtinai užsisakyti Venice Hotel iš anksto.

Venecija taip pat švenčia tradicinę Festa del Bocolo , ar žydi rožė, diena, kai vyrai pristato moterims jų gyvenime (girlfriends, žmonas ar motinos) su raudonu Rosebud ar bocolo .