Istorinis Sent Pjeras kvartalas Bordo

Posted on

Istorinis Sent Pjeras kvartalas Bordo

Visi didieji miestai sėdėti ant upės krantus, ir labai didelis miestas Bordo yra ne išimtis iš šios taisyklės. Nuo romėnų metu mėn, tai buvo uosto palei upę Garonne, kad atnešė Bordo savo turtus ir svarbą su didžiule prekybos su likusiu pasauliu.

Po romėnų išvykimo, centras persikėlė nuo krantinių į rajono tik atsilieka, su įėjimo į uostą pirmaujančių off srityje, žinomos kaip Saint Pierre.

Tai buvo miesto širdis, gauti savo vardą iš Sen Pjeras ar Švento Petro, patrona žvejų. Per 12 -ojo amžiaus, miestas išsiplėtė su prekybos augimą ir kvalifikuotų amatininkų, atvykusių į tenkinti gyventojų.

St Pierre bažnyčia buvo pastatyta 15 -ojo ir 16 -ojo amžių dėl senosios Gallo-romėnų uostą svetainėje, tuo metu senosios miesto centre. Bordo suklestėjo tada pasikeitė labai į 18 -ąjį šimtmetį, kai viduramžių sienos, skiriančios Saint Pierre rajonas nuo upės ir uosto buvo nugriauta.

Tai atvėrė ramiai į aukso eros neo-klasikinės architektūros ir Bordo tapo maloningas, gražiai proporcingas pastatų šilto geltonos akmens vieta. Šiandien Sent Pjeras ketvirtį vis dar pilna pastatų iš šio didžiojo architektūros eroje kurioje galite lengvai dangtelį savarankiškai vadovaujasi ekskursija.

Pasivaikščioti į praeitį

Pradėkite nuo Place de la Bourse, kuris atsiveria į upę ir splash per MIROIR d’eau , vandens veidrodis, kuris atspindi šlovingą rūmai atsilieka.

Tada nueiti iki tiek rūtą Fernand Philippart (senas Rue Royale) praeities į prekybos Castagnet namuose. Numeris 16 buvo pastatytas 1760 parodyti Castagnet turtus. Tuo gatvės gale, tu atėjai į Place du Parlement. Pati vieta yra architektūros malonumas su jos centre fontanas.

Paimkite Rue parlement Ste Catherine praeitis NR.11 kur Bordo pirmasis magnatas Nicolas Beaujon, gimė 1718 pasivaikščiojimas tada žemyn Rue du Parlement į St Pierre bažnyčią, kur yra organinių rinką vyksta kiekvieną ketvirtadienį.

Tai mažas, bet mielas dalis Bordo. Visas užkandinių, barų ir atskirų parduotuvių, tai suteikia jums realią prasmę senamiestyje. Pati vieta yra architektūros malonumas su jos centre fontanas.

Gatvelėmis kartą veikė kvalifikuoti meistrai, kurie atvyko steigti savo verslą ir tarnauti vis turtingi pirkliai ir laivų savininkams. Rue des Argentiers buvo pilnas auksakalių, Rue des Bahutiers apgyvendinami vyrai making medines skrynias, naudojamą laikymui ir transporto; candlemakers dirbo Rue des Trois Šviestuvai ir grūdų buvo saugomi rue du Chai des Farines.

Pasibaigus šių gatvelių Galų gale, jūs ateiti į 35 metrų aukščio Porte Cailhau, pastatytas 1494, minint Charles VIII pergalė prieš italus ne Fornovo ir ženklinti tarp miesto ir upės įėjimas. Ant upės kranto yra šiek tiek nišą su sąramos virš jos ir pranešimo sakau, kad Čarlzas VIII mirė 1498 vaikščioti per greitai į tik tokiu sąramos.

Atrodo liūdną pabaigą Karolio ‘mandagus “. Eiti bokšte parodai parodyti jums įrankius ir naudojamų medžiagų statyti miestą ir audiovizualinėje ekranas akmens mūrininkai, negirdėtą herojai šių nuostabų pastatą pasaulyje. Iš čia jums nuostabų vaizdą seniausias tiltas Bordo, Pont de Pierre.

Bordo turizmo biuras sveikina jus rytą pėsčiųjų turai miesto featuring iš pagrindinių paminklų fasadus, su galimybėmis eiti į vidų ir aplankyti dalį interjerą. Jie taip pat siūlo turus į 2CV, keliones į vyno šalis ir keliones laivu. Norėdami suteikti jums skonį, čia yra keletas iš daugelio ir įvairių turai prieinama. Bordo daro didelį centrą turistinis Prancūzijos Atlanto vandenyno pakrantėje.