Itaalia riiklikel pühadel – Milline Days riigipühad Itaalias?

Posted on

Itaalia riiklikel pühadel - Milline Days riigipühad Itaalias?

Itaalia on kaksteist päeva, mis on riiklikud pühad. Nendel päevadel pangad ja kõige poed suletakse kuigi peamine turismi valdkondades sul ikka leida mõned asjad lahti. Ühistransport töötab pühapäeval ja puhkuste ajakava. Enamik muuseume ja saidid on suletud jõulude ja uusaasta. Mõned on suletud lihavõtted, 1. maist või muude pühade samuti. Saate vaadata puhkepäeva mõned nende nimekirjad Top Muuseumid Itaalias või saidid ja muuseumid raamat ette.

Uusaasta, 1. jaanuar

1. jaanuar on Capodanno või uusaasta. Kuigi enamik asju on suletud tõenäoliselt leiate ürituste toimub peaväljakutele top linnades. Roomas, leiad meelelahutust lastele Piazza del Popolo ja Veneetsia, pea Lido hommikul võtta traditsioonilise esimese dip aasta tšilliga veega. Loe selle kohta, kus tähistada aastavahetus Itaalias.

Kolmekuningapäev 6. jaanuaril

6. jaanuar on lõpuks Itaalia jõulud ja päev, mil lapsed traditsiooniliselt saada kingitusi või maiustusi la Befana. Vatican City, rongkäik sadu inimesi keskaegsetes riietes käia Vatikani kes sümboolne kingitusi paavst ütleb hommikul mass Püha Peetruse basiilika mälestuseks külastus tarkade laager kingitusi Jeesus. Loe lähemalt kristuse rongkäikude ja pagaents samuti festivalide la Befana sisse kolmekuningapäev ja la Befana.

Ülestõusmispüha, kuupäev varieerub märtsi lõpus aprillini

Ülestõusmispüha tähistatakse mille mass on suurim ja kõige populaarsem on lihavõtted mass ütles paavst Püha Peetruse Basilica.Florence tähistades ülestõusmispüha koos Scoppio del Carro , plahvatus korvi, mis toimub ees Florence Duomo pärast mass. Kuigi te ei näe Easter Bunny, näed suur šokolaadi mune. Ajal Püha nädal, nädala viib kuni lihavõtted on palju rongkäikude ja ürituste kogu Itaalias. Loe lihavõtted ja Püha Nädala Itaalias.

Ülestõusmispüha, päev pärast ülestõusmispüha

La Pasquetta või väike lihavõtted, on riigipüha, mis tähistas päeval pärast lihavõtteid. Sellel päeval itaallased traditsiooniliselt pea maakohta piknik kuid kui sa oled linnas võite leida kontserdid, tantsud, või ebatavaline mänge nagu juustu-jooksvalt. Top saidid ja muuseumid on tavaliselt avatud. Loe lähemalt la Pasquetta ja juustu-jooksvalt meie artikkel, lihavõtted Itaalias.

Liberation Day 25. aprillil

Liberation Day, Festa della Liberazione mälestades Teise maailmasõja lõpus Itaalias, on riigipüha iseloomustab tseremooniaid, ajaloolise uuesti seadustes ja pidustused. Enamik suuri saite ja muuseumid on avatud ja paljud linnad hoidke messide, kontserdid, toidufestivalide või üritusi. Üks huvitavaid sündmusi on Palio di Bomarzo põhja Rooma (vt Põhja Lazio kaart asukoht). Veneetsia on ka pidupäev Veneetsia pühak, Saint Mark, tähistati rongkäik ja muud pidulikud Püha Markuse väljakust.

Labor Day 1 mai

1. mail päeval töötaja, on teine ​​Itaalia riigipüha rohkem festivalid, paraadid ja üritusi. Kuna see on nii lähedal Liberation Day paljud itaallased võtta puhkust alates 25. aprill kuni mai 1. Mõned muuseumid, nagu Uffizi galerii ja Napoli arheoloogiamuuseum, on suletud 1. mail Top turismisihtkohti nagu Veneetsia ja Alberobello lõunas on väga rahvarohke ja mõnedes linnades võib olla protest rallys. Üks Sardiinia kõige olulisem festivalidel Sagra di Sant Efisio, algab 1. mail.

Vabariigi aastapäev 2. juunil

Festa della Repubblica , 2. juuni mälestab sündi Itaalia Vabariik. Enamik suuri sealaudad ja vaatamisväärsused on avatud ja see on teine päev, kui võite leida kontserdid, paraadid ja muud erilised sündmused. Roomas seal tavaliselt suur paraad eesistujaks Itaalia president ja sõjalise ansamblid mängivad muusikat aedades Quirinale, üldsusele avatud.

Taevaminemispüha või Ferragosto 15. augustil

15. august Ferragosto , on traditsiooniline algus Itaalia puhkust perioodil nii et kui sa oled linnas ajal augusti teisel poolel võite leida mitmeid restorane ja kauplusi suletud puhkust, chiuso kohta Ferie , kuigi enamik suuremaid saite ja muuseumide jääb avatuks. Paljud itaallased pea randa Ferragosto, nii rannikul (ja ranniku teedel) on tavaliselt väga rahvarohke. On üritusi, paraadid, festivalid, ja ilutulestik paljudes kohtades nii 15. augustil ja 16. augustil Loe Ferragosto üritusi.

Kõigi pühakute päev 1. novembril

ll Saint päev, Ognissanti , on päev austus kõigi pühakute ja tavaliselt tähistati mass 1. novembril Järgmisel päeval, kõik Soul päev (mis ei ole puhkus), itaallased panna lilled haudade nende esivanemad nii näete palju lilli müügil viivad novembrini 2. ja kui sa külastad kalmistu see on täis lilli. All Saints õhtu või Halloween, muutub populaarseks Itaalias ning vaadake Halloween Itaalias.

Pärispatuta 8. detsembril

Pärispatuta, puhkus tähistatakse 8. detsembril saab alguse Itaalia Talvepuhkused. Leiad palju Jõuluturud käivitamist või selle ümbruses 8. detsember.

Jõulupüha, 25. detsember

Jõululaupäev ja jõulupüha on tavaliselt kulutatud koos pere ja suur toidud on valmistatud. Enamik kirikuid korraldada keskööl mass jõululaupäeval ja traditsioonilise kristuse stseen sageli avalikustas või lõpetatud siis. Sündimise pageants sageli läbi ajavahemikul 24-26 detsember. Jõulupühal peaaegu kõike suletakse, sealhulgas palju restorane, nii et kui te otsite restoran on soovitav broneerida ees.

Saint Stephan päev, 26. detsember

26. detsember järgneval päeval jõule, on riigipüha eest Santo Stefano pankade ja kõige poed suletud kuigi paljud muuseumid ja turismiobjektide on avatud. Sündimise pageants sageli läbi ajavahemikul 24-26 detsember.