Italija žiemą: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

Italija žiemą: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Tiems, kurie neturi proto šaltas oras, žiemą gali būti puikus laikas keliauti į Italiją. Dauguma Italijoje turi mažiau turistų žiemą, o tai reiškia mažiau perkrautas muziejų ir trumpesnis arba išvis linijas patekti į lankytinų vietų. Žiemą, opera, simfonija, ir teatro laikai yra pačiame įkarštyje. Žiemos sporto entuziastai, Italijos kalnai siūlo daug galimybių.

Yra keletas priežasčių, tai verta padaryti kelionę į Italiją žiemą, per tai, kas tradiciškai ne sezono turizmui:

  • Tai bus daug mažiau žmonių į kai kurie iš populiariausių ir istorinių vietų, nei ji yra per vasaros mėnesius.
  • Išskyrus Kalėdų ir Naujųjų metų šventes, rasite sandorį kainas lėktuvų beveik visi Italijos oro uostus.
  • Italija turi puikias vietas žiemos sporto ir slidinėjimas, įskaitant Piedmont vietose naudojamų 2006 žiemos olimpinės žaidynės, Alpių ir Dolomitinės Alpės, ir Mt. Etna Sicilijoje.

Žiemos Oras šalyje Italija

Žiemos Orai Italijoje svyruoja nuo gana lengvas palei Sardinijos, Sicilijos krantų, o pietinė žemyno labai šalta ir snieguota vidaus, ypač šiauriniuose kalnuose. Net populiariausių turistinių vietų, pavyzdžiui, Venecija, Florencija, ir Hill miestai Toskanos ir Umbrijos galite gauti sniego barstymas žiemą.

Daugumai iš Italijos, didžiausias kritulių įvyksta lapkričio ir gruodžio, todėl žiemą gali būti ne taip lietingą kaip rudenį. Nors jūs tikriausiai susiduria su šiek tiek lietaus ar sniego, taip pat gali būti apdovanoti Aiškus, švarus dienomis, kai tik viršutiniai drabužiai jums reikia yra šviesiai striukė – ir apie akinius nuo saulės.

Ką Pack

Jei nuspręsite aplankyti Italiją per žiemos mėnesius, tikrai pakuoti sluoksnius drabužių, kad jūs galite pridėti arba pašalinti megztiniai ir švarkai, kaip oro pokyčių. Nors sniego visada yra galimybė daugelyje Italijos žiemą, esate labiau tikėtina rasti vėsus iki šaltą, lietingą orą. Būtinai pakuotės vidutinio svorio vandeniui striukė, tvirtas batus (arba batus), kad gali būti dėvimi lietaus ar sniego, pirštinės, skara, šiltą kepurę ir geras skėtis.

Žiemos Renginiai Italijoje

Žiemos akcentai Italijoje, žinoma, Kalėdų sezoną, Naujųjų metų ir Carnevale sezoną. Italijos nacionalinės šventės žiemą yra Kalėdų diena, Naujųjų metų dieną ir Krikštas sausio 6 (kai La Befana atneša dovanas vaikams). Šiomis dienomis, dauguma parduotuvių, lankytinų vietų ir paslaugos bus uždarytas. Carnevale, Italijos Užgavėnės, švenčiama visoje Italijoje (pradedant dešimt dienų iki dviejų savaičių iki faktinio datos, kuri yra 40 dienų prieš Velykas). Populiariausias Carnevale šventė Venecijoje.

Daugelis šventųjų dienos šventė žiemą. Skaitykite apie geriausių festivalių, kurie vyksta į Italiją gruodžio, sausio, vasario ir kovo.

Žiemos Kelionių patarimai

Ankstyvieji žiemos saulėlydžiai reiškia daugiau laiko mėgautis miestus sutemus. Daugelis miestų šviesos savo istorinių paminklų naktį, todėl pasivaikščioti per miestą sutemus gali būti graži ir romantiška. Žiemos yra geras laikas kultūrinių renginių ir pasirodymų elegantiškų Italijos istorinių teatruose.

  • Romos ir Neapolio turi mildest žiemos klimatas didžiųjų Italijos miestų. Neapolis yra vienas iš svarbiausių miestų Kalėdų nativities ir daug žmonių apsilanko Romoje populiarus vidurnakčio mišių Kūčių vakarą į Vatikaną.
  • Nors jūs rasite mažesnių minios ir mažesnes viešbučio kainas per didžiąją žiemą, Kalėdų ir Naujųjų metų yra laikomi sezono daugelyje miestų, todėl pigesnių bus nedaug ir viešbučiai bus rezervuoti iki gerokai iš anksto.
  • Carnevale Venecijoje taip pat yra didžiulis turistų lygiosiomis, todėl knygos pradžioje, jei jūs planuojate prisijungti prie šventės.
  • Daugelis muziejų ir atrakcionų turi ankstesnes uždarymo kartus per žiemą, bet ir nuo minios yra retesnis, tai neturėtų įtakos jūsų ekskursijos. Už miestų, muziejų ir kitų svetainių, dažnai dirba tik savaitgaliais arba gali būti uždaryta dalis žiemą.
  • Viešbučiai, nakvynė ir pusryčiai, ir kai kurie restoranai gali uždaryti visą ar dalį žiemą pajūrio kurortų ir populiarių vasaros kaimo priemiesčiuose. Bet viešbučių daug, kad esame atviri siūlys žiemos nuolaidos (išskyrus slidinėjimo kurortuose).