Itālijas Kristus dzimšanas Displeji un Ziemassvētku ainas

Posted on

Itālijas Kristus dzimšanas Displeji un Ziemassvētku ainas
Tradicionāli galvenā uzmanība Ziemassvētku rotājumi Itālijā ir Kristus dzimšanas aina, presepe vai presepio itāļu valodā. Katram baznīca ir presepe un tos var atrast kvadrātu, veikalos un citās sabiedriskās vietās. Parāda bieži vien pārsniedz silītē skatuves, un var pat ietvert pārstāvību visa ciemata.

PRESEPI parasti ir izveidotas sākas 8. decembrī svētki diena Bezvainīgās ieņemšanas, izmantojot 6. janvāris, Zvaigznes diena, bet daži ir atklāta Ziemassvētku vakarā. Lielākā daļa itāļi izveidoja Ziemassvētku gultiņa savā mājā un figūriņas par horoskops ainas tiek veikti daudzās Itālijas daļās, ar dažiem no labākajiem nāk no Neapoles un Sicīlijas. Kaut presepe parasti izveidots pirms Ziemassvētkiem, Jēzus bērniņš ir pievienots Ziemassvētku vakarā.

Pirmsākumi Itālijas horoskops ainas

Kristus dzimšanas aina esot cēlies ar Svētā Asīzes Franciska in 1223, kad viņš jākonstruē horoskops ainas alā pilsētā Greccio un tur Ziemassvētku vakars masu un horoskops grezna izrāde tur. Greccio reenacts šo notikumu katru gadu.

Grebšanas figūriņas par horoskops ainas sāka beigās 13.gs., kad Arnolfo di Cambio tika uzdots izdalīt marmora horoskops skaitļi par pirmo Romas Jubilejas notika 1300. Said būt vecākā pastāvīgo Ziemassvētku gultiņa, to var redzēt muzejā Santa Maria Maggiore baznīca, un ir viens no top lietas redzēt Romā Ziemassvētku sezonā.

Labākās vietas, lai redzētu Ziemassvētku gultiņas, vai PRESEPI , Itālijā

Neapole ir labākā pilsēta, lai apmeklētu viņu PRESEPI . Simtiem horoskops ainas ir uzcelts visā pilsētā. Daži silītes ir ļoti komplicēts, un var būt roku darbs vai izmantot antīkas skaitļus. Sākot 8. decembrī baznīca Gesu “Nuovo , Piazza del Gesu”, rāda horoskops sižeta mākslas darbi no Neapoles horoskops ainas asociācija. Ielas Via San Gregorio Armeno Neapoles centrā ir piepildīta ar displejiem un stendos pārdod horoskops ainas visu gadu.

Vatikānā, milzīgs presepe tiek konstruēta Svētā Pētera laukumā uz Ziemassvētkiem, kas parasti tiek atklāta Ziemassvētku vakarā. Ziemassvētku vakars masu notiek Svētā Pētera laukumā, parasti 10 pm.

In Rome, daži no lielākajiem un visvairāk izstrādāt PRESEPI atrodami Piazza del Popolo, Piazza Euclide , Santa Maria in Trastevere, un Santa Maria d’Ara coelis , uz Capitoline Hill. Dzīve izmēra horoskops ainas ir izveidota Piazza Navona, kur arī notiek Ziemassvētku tirgus. Baznīca Svēto Cosma e Damiano , pie galvenās ieejas uz Romas forumu, ir liels horoskops ainas no Neapoles uz displeja visu gadu.

Betlēme atrodas Grotto – tad noteiktā dzīves izmēra horoskops ainas ir izveidots katru gadu, un transportē uz Grotte di Stiffe, skaista ala Abruco reģionā, aptuveni 20 jūdzes no L’Akvilas. Aina ir apgaismota, un var apmeklēt laikā decembrī.

Verona ir starptautisks displeju nativities milzīgajā Romas arēnā caur janvārī.

Trento ziemeļu Itālijas Alto-Adige reģionā ir liela horoskops ainas Piazza Duomo .

Jesolo, 30 km attālumā no Venēcijas, ir smilšu skulptūru dzimšanas svētkos, ko top starptautisko smilšu skulptūru mākslinieki. Tas notiek katru dienu Piazza Marconi līdz janvāra vidum. Ziedojumi tiek izmantoti, lai finansētu labdarības projektus.

Manarola in Cinque Terre ir unikāla ekoloģiskā dzimšanas svētkos darbināta ar saules enerģiju.

Celleno, maza pilsēta ziemeļu Lacio reģionā, aptuveni 30 km attālumā no Viterbo, ir lielisks presepe, kas ir izveidota apskatei visu gadu. Celleno ir slavena arī ar saviem ķiršiem.

Daudzas baznīcas Milānā ir izstrādāt horoskops ainas, kas ap Ziemassvētku laiku.

Dažas baznīcas mazpilsētās ir mehānisks presepe ar figūriņas, kas pārvietojas, piemēram, šo mehānisko presepe in Pallerone , mazā pilsētiņā ziemeļu Toskānas Lunigiana reģionā.

Presepio Muzeji Itālijā

Il Museo Nazionale di San Martino Neapolē ir izstrādāt kolekcija horoskops ainas no 1800.

Il Museo Tipologico Nazionale del Presepio , zem baznīcas svēto Quirico e Giulitta Romā, ir vairāk nekā 3000 figūriņas no visas pasaules, kas no gandrīz jebko, jūs varat iedomāties. Muzejs ir ļoti ierobežots laiks, un vasarā ir slēgts, bet tie ir atvērti katru pēcpusdienu 24. decembris-janvāris 6. oktobrī tie ir kurss, kur jūs varat uzzināt, lai padarītu presepe pats. Tālrunis 06 679 6146, lai iegūtu informāciju.

Il Museo Tipologico del Presepio Macerata Markes reģionā ir vairāk nekā 4000 horoskops gabalu un 17.gadsimta presepe no Neapoles.

PRESEPI Viventi , itāļu Living Kristus dzimšanas ainas

Dzīvojamā horoskops pageants,  PRESEPI viventi , ir atrodami daudzās Itālijas ar tērpā cilvēkiem, kas darbojas no daļas Kristus dzimšanas. Bieži dzīvo horoskops ainas ir iesniegta vairākas dienas, parasti Ziemassvētkos un 26. decembrī, un dažreiz atkal pēc nedēļas nogalē ap laiku Zvaigznes dienas, 6 janvārī 12 dienas Ziemassvētkos, kad trīs gudrie deva Jēzus bērniņš savas dāvanas.

Top Vietas Skatīt Living horoskops ainas, PRESEPI Viventi , Itālijā

Greccio, Umbrija, bija vietā Saint Francis “pirmo dzīvo Kristus dzimšanas (vienkāršs klusa glezna Svētās Ģimenes ar vērsi un ēzeli). Greccio joprojām pieder viena no Umbrijas top Ziemassvētku pasākumos, rūpīgi nostrādāts, dzīvot horoskops ar simtiem dalībnieku.

Frasassi Gorge ir viens no lielākajiem un visvairāk liecināja horoskops pageants Itālijā. Held uz klints netālu Frasassi alas, Genga Nativity Scene ietver gājiens kalnā uz templi un ainas no ikdienas dzīves laikā, kad Jēzus dzimšanas. Vairāk nekā 300 dalībnieki piedalās, un ieņēmumi tiek dota labdarībai. Parasti notika 26. decembrī un 30..

Skaistais viduslaiku kalnu pilsēta Barga, Toskānā ziemeļos, ir dzīves dzimšanas svētkos un Ziemassvētku grezna izrāde uz 23. decembrī.

Custonaci, neliela pilsēta netālu Trapani Sicīlijā, ir skaista horoskops ainas atkārtoti ieviesta iekšā alā. Tiny pilsēta tika apglabāts alā ar zemes nogruvumu, kas 1800. gados. Ala ir izrakta un tagad kalpo kā iestatījumu interesantas dzīvot horoskops notikumiem 25-26 decembrī un janvāra sākumā. Vairāk nekā tikai horoskops, ciemats ir izveidota līdzināties sens ciemats ar amatniekiem un mazajiem veikaliem.

Raisošās pilsēta equi Terme, jo Lunigiana Toskānas reģionā ziemeļu daļā, ir reenactment no Kristus dzimšanas, kas notiek visā ciematā, skaistā nogāzē vidē.

Milāna ir Zvaigznes diena parāde Trīs karaļi no Doma katedrāles draudzei Sant’Eustorgio, 6. janvārī.

Rivisondoli, Abruzzo reģionā, ir reenactment par ierašanos 3 karaļu uz 5. janvārī ar simtiem tērpā dalībniekiem. Rivisondoli arī piedāvā 25. Arī Abruco reģionā viesistabas dzimšanas svētkos 24. decembrī, un Akvila un Scanno ir dzīves nativities Ziemassvētkos tāpat kā daudzas citas mazu ciematu reģionā.

Dzīvojamās horoskops ainas Ligūrijas reģionā ietver pilsētās Calizzano, Roccavignale un Diano Arentino laikā decembrī.

Vetralla, Ziemeļu Lazio reģionā, ir vecākā dzīvojamā dzimšanas svētkos reģionā. Chia, netālu Soriano, arī Ziemeļu Lacio, tur liela dzīvojamā dzimšanas svētkos 26. decembrī ar vairāk nekā 500 dalībniekiem.