Itālijas valsts svētku dienas -, kuras dienas ir svētku dienās Itālijā?

Posted on

Itālijas valsts svētku dienas -, kuras dienas ir svētku dienās Itālijā?

Itālija ir divpadsmit dienas, kas ir valsts svētki. Šajās dienās bankas un lielākā daļa veikalu būs slēgti gan galvenajās tūrisma zonās jūs joprojām atradīsiet dažas lietas atvērts. Sabiedriskais transports kursē pēc svētdien un brīvdienu grafika. Lielākā daļa muzeju un vietnes ir slēgti Ziemassvētku un Jaungada diena. Daži no tiem ir slēgti Lieldienās, 1. maijā, vai citiem svētkiem, kā arī. Jūs varat pārbaudīt slēgšanas dienas dažiem šajos sarakstos Top muzeju Itālijā vai vietu un muzeju rezervēt iepriekš.

Jaungada diena, 1. janvāris

1. janvārim Capodanno vai Jaungada diena. Lai gan lielākā daļa lietas ir slēgtas jūs, iespējams atrast īpaši pasākumi notiek galvenajiem kvadrātu top pilsētās. In Rome, jūs atradīsiet izklaides bērniem uz Piazza del Popolo un Venēcijā, dodies uz Lido no rīta, lai tradicionālo pirmo peldi no gada salīgs ūdenī. Lasiet par to, kur svinēt Jaungada Itālijā.

Zvaigznes diena, 6. janvāris

6. janvāris ir beigas Itālijas Ziemassvētku sezonā, un dienu, kad bērni parasti saņem dāvanas vai saldumus no la Befana. Vatikānā, gājiens simtiem cilvēku viduslaiku tērpos iet uz Vatikānu, veicot simboliskas dāvanas par Pāvestu, kurš saka rīta masu Svētā Pētera baziliku, lai atzīmētu vizīti gudrajiem gultnis dāvanas Jēzum. Lasīt vairāk par horoskops gājienos un pagaents, kā arī festivālos La Befana kas Epifānijas un la Befana.

Lieldienu svētdiena, datums mainās no marta beigām līdz aprīlim

Lieldienas svin ar masu, lielākais un populārākais ir Lieldienu masu teica pāvests Svētā Pētera Basilica.Florence svin Lieldienas kopā ar Scoppio del Carro , eksplozija grozā, kas notiek pie Florences Duomo pēc masu. Kamēr jūs neredzēsiet Lieldienu zaķi, jūs redzēsiet lielas šokolādes olas. Klusās nedēļas laikā, nedēļas noved līdz Lieldienām ir daudzi gājieni un īpašiem notikumiem visā Itālijā. Lasīt vairāk par Lieldienām un Klusās nedēļas Itālijā.

Lieldienas, dienu pēc Lieldienu svētdienas

La Pasquetta vai maz Lieldienas, ir valsts svētki, kas ir svinēta dienā pēc Lieldienām. Šajā dienā itāļi tradicionāli doties uz laukiem uz pikniku, bet, ja tu esi pilsētā jūs varat atrast koncertus, dejas, vai neparastas spēles, piemēram, siera velmēšanai. Top vietas un muzeji parasti ir atvērtas. Lasīt vairāk par la Pasquetta un siera velmēšanai mūsu rakstu, Lieldienām Itālijā.

Atbrīvošanas diena, 25. aprīlis

Atbrīvošanas diena, Festa della Liberazione pieminot II Pasaules kara beigās Itālijā, ir valsts svētki atzīmēti ar ceremonijām, vēsturiskām atkārtotas aktiem un svinībām. Lielākā daļa galvenās vietas un muzeji ir atvērti, un daudzās pilsētās rīkot izstādes, koncerti, pārtikas festivāli, vai īpašiem notikumiem. Viens no vairāk interesantu notikumu ir Palio di Bomarzo , uz ziemeļiem no Romas (sk Ziemeļu Lazio karti atrašanās vieta). Venēcijā tas ir arī svētki diena Venēcijas patrons, Saint Mark, svinēta ar procesija un citām svinībām ar Svētā Marka laukumu.

Darba diena, 1.maijs

1.maijs dienu darba ņēmēja, kas ir vēl viens Itālijas valsts svētki ar vairāk festivālos, gājieni, un īpašiem notikumiem. Tā kā tas ir tik tuvu atbrīvošanas diena, daudzi itāļi veikt brīvdienas no 25. aprīļa līdz 1. maijam Daži muzeji, piemēram, Uffizi galerija un Neapoles Arheoloģijas muzejā ir slēgtas 1. maijā Top tūrisma galamērķiem, piemēram, Venēcijas un Alberobello dienvidos ir ļoti pārpildīts un dažās pilsētās var būt protesta rallys. Viens no Sardīnijas svarīgākajiem svētkiem, tad Sagra di Sant Efisio, sākas 1. maijā.

Republikas diena, 2. jūnijs

Festa della Repubblica , 2.jūnijā piemin dzimšanas Itālijas Republikai. Vairums lielāko sties un atrakcijas ir atvērtas, un tas ir citu dienu, kad jūs varat atrast koncerti, gājieni, un citus īpašus pasākumus. In Rome tur parasti ir liels parāde vada Itālijas prezidents un militārās joslas atskaņot mūziku dārziem Quirinale, atvērtas sabiedrībai.

Debesbraukšanas diena vai Ferragosto, 15. augusts

15.augustā Ferragosto , ir tradicionālais sākums Itālijas atvaļinājuma periodu, tāpēc, ja tu esi pilsētā otrajā pusē augusta laikā jūs varat atrast vairāki restorāni un veikali slēgti brīvdienas, Chiuso per Ferie , lai gan lielākā daļa galvenajām vietām un muzejiem būs atvērts. Daudzi itāļi doties uz pludmali Ferragosto, tāpēc krasts (un piekrastes ceļi), parasti ir ļoti pārpildīts. Ir īpašiem notikumiem, gājieni, festivāli, un uguņošanas daudzās vietās gan uz 15. augustā un 16. augustā Lasīt vairāk par Ferragosto notikumiem.

Visu svēto diena, 1. novembris

ll svēto diena, Ognissanti , ir diena godinot visus svētos, un parasti tiek svinēta ar Masas 1. novembrī Nākamajā dienā, visas dvēseliskās diena (kas nav brīvdiena), itāļi noliek ziedus uz kapenes savu senču tamlīdzīgi jūs redzēsiet daudz ziedu pārdošanā ved līdz 2. novembrim, un, ja jūs apmeklējat kapos tas būs pilns ar ziediem. Visu svēto vakars, vai Halloween, kļūst populārs Itālijā, kā arī skatīt Halloween Itālijā.

Immaculate Conception, 8. decembris

Immaculate Conception, svētku svinēta 8. decembrī, ir sākums Itālijas ziemas brīvdienu sezonu. Jūs atradīsiet daudz Ziemassvētku tirdziņi sākt gada 8. decembrī vai ap.

Ziemassvētkos, 25. decembris

Ziemassvētku vakars, un Ziemassvētki parasti tiek pavadīts kopā ar ģimeni un lielo ēdieni tiek gatavoti. Lielākā daļa baznīcas turēt pusnakts masu Ziemassvētku vakarā un tradicionālās horoskops ainas bieži atklāta vai pabeigta tad. Kristus dzimšanas pageants bieži veiktas laika posmā no 24-26 decembrim. Uz Ziemassvētkos gandrīz viss būs slēgta, tostarp daudziem restorāniem, tādēļ, ja jūs meklējat restorānu, tas ir ieteicams rezervēt priekšu.

Svētā Stefana diena, 26. decembris

26. decembris, dienu pēc Ziemassvētkiem, ir valsts svētki Santo Stefano , ar bankām, un lielākā daļa veikalu slēdza, kaut daudzi muzeji un tūrisma objekti būs atvērts. Kristus dzimšanas pageants bieži veiktas laika posmā no 24-26 decembrim.