Italijos nacionalinės šventės – kurios dienos yra švenčių Italijoje?

Posted on

Italijos nacionalinės šventės - kurios dienos yra švenčių Italijoje?

Italija turi dvylika dienų, kurios yra nacionalinės šventės. Šiomis dienomis bankai ir dauguma parduotuvių bus uždarytas nors pagrindinių turistinių vietovių jūs vis dar ras keletas dalykų, atvira. Viešasis transportas veikia sekmadieniais ir atostogų grafiką. Dauguma muziejų ir svetainių nedirba Kalėdų ir Naujųjų Metų dieną. Kai nedirba Velykos, gegužės 1, ar kitų švenčių, taip pat. Galite patikrinti uždarymo dienos kai šiose viršuje muziejų sąrašus Italijoje ar vietų ir muziejų užsisakyti iš anksto.

Naujųjų metų diena, sausio 1 d

Sausio 1 d yra Capodanno arba Naujųjų metų diena. Nors daugelis dalykų yra uždarytas jūs tikriausiai pastebėsite specialūs renginiai vyksta pagrindinėse aikštėse viršų miestus. Romoje, rasite pramogas vaikams apie Piazza del Popolo ir Venecijoje, galva Lido ryte imtis tradicinių pirmąjį panirti į metus Čili vandeniu. Skaityti apie tai, kur švęsti Naujųjų Metų išvakarės Italijoje.

Trys Karaliai, sausio 6

Sausio 6 iš Italijos Kalėdų sezono pabaigos, o dieną, kai vaikai tradiciškai gauti dovanų ar saldumynų iš la Befana. Vatikano miestas, šimtai žmonių viduramžių kostiumų procesija pėsčiomis iki Vatikano, vežančių simbolines dovanas popiežiaus, kuris sako ryte masę Šv.Petro bazilikoje, minint iš Išminčių apsilankymą guolis dovanų Jėzaus. Skaityti daugiau apie gimtųjų procesijų ir pagaents taip pat festivaliuose La Befana į Epiphany ir la Befana.

Velykų sekmadienį, data skiriasi nuo kovo pabaigos iki balandžio

Velykų sekmadienis yra švenčiama su masės, didžiausia ir populiariausia yra Velykų masė sakė popiežius Šv.Petro Basilica.Florence švenčia Velykų sekmadienis su Scoppio del Carro , sprogimas krepšelį, kad vyksta priešais Florencijos Duomo po masė. Nors jūs nematysite Velykų zuikis, pamatysite dideli šokolado kiaušinius. Per Šventosios savaitę, savaitę iki Velykų yra daug procesijos ir specialių renginių visoje Italijoje. Skaityti daugiau apie Velykas ir Šventoji savaitė Italijoje.

Velykų pirmadienį, kitą dieną po Velykų sekmadienį

La Pasquetta arba mažai Velykų, yra nacionalinė šventė, kad manimi švenčiama dieną po Velykų. Šią dieną italai tradiciškai galvą į kaimą iškylą bet jei esate mieste galite rasti koncertai, šokiai, ar neįprastus žaidimus kaip sūrio sukti. Top svetainės ir muziejai paprastai yra atviri. Skaityti daugiau apie la Pasquetta ir sūrio valcavimo mūsų straipsnyje, Velykos Italijoje.

Nepriklausomybės diena balandžio 25

Išsivadavimo diena, “Festa della Liberazione minint Antrojo pasaulinio karo pabaigą Italijoje, yra nacionalinė šventė pažymėti ceremonijų, istorinių naujo aktų ir šventėms. Dauguma pagrindinių vietų ir muziejų yra atviri ir daugelis miestų palaikykite mugės, koncertai, maisto festivaliai, arba specialius renginius. Vienas iš įdomesnių įvykių yra Palio di Bomarzo , į šiaurę nuo Romos (žr Šiaurės Lazio žemėlapį, vietovės). Venecijoje jis taip pat šventė Venecijos patrona, Sankt Mark, švenčiama su procesija ir kitų švenčių Sent Marko aikštėje.

Darbo diena, gegužės 1

Gegužės 1 darbuotojo dieną, yra dar vienas Italijos nacionalinė šventė su daugiau festivaliai, paradai ir specialių renginių. Kadangi tai taip arti Išlaisvinimo diena, daugelis italų imtis atostogas nuo balandžio 25 iki gegužės 1. Kai kurie muziejai, pavyzdžiui, Uffizi galerija ir Neapolio archeologijos muziejuje, nedirba gegužės 1. Viršutinis turistinių vietų, pavyzdžiui, Venecijos ir Alberobello pietuose yra labai perkrautas ir ten kai kuriose miestų gali būti protesto rallys. Vienas iš svarbiausių Sardinijos švenčių, The Sagra di Sant Efisio, prasideda gegužės 1 d.

Respublikos diena, birželio 2

Festa della Repubblica “ , birželio 2, įamžintas Italijos Respublikos gimimą. Dauguma pagrindinių sties ir vertybės yra atvira ir tai kitą dieną, kai galite rasti koncertai, paradai ir kiti specialūs renginiai. Romoje ten paprastai didelis paradas pirmininkauja Italijos prezidentas ir karinių juostų atkurti muziką iš Quirinale sodai, atvirų visuomenei.

Žolinė arba Ferragosto, rugpjūčio 15

Rugpjūčio 15 Ferragosto , yra tradicinis pradžia Italijos atostogų laikotarpiu, todėl, jei esate mieste antrąjį pusmetį rugpjūčio galite rasti restoranų ir parduotuvių skaičius uždarytas atostogų, chiuso per Ferie , nors dauguma pagrindinių vietų ir muziejų liks atvira. Daugelis italai galvą paplūdimyje Ferragosto, todėl pakrantė (ir pakrančių keliai) paprastai yra labai perkrautas. Yra specialūs renginiai, paradai, festivaliai, ir fejerverkai daugelyje vietų tiek rugpjūčio 15 ir rugpjūčio 16 Skaityti daugiau apie Ferragosto renginiuose.

Visų Šventųjų diena, lapkričio 1

ll Šventųjų diena, Ognissanti , yra diena, pagerbti visų šventųjų ir paprastai švenčiama su mase lapkričio 1. Kitą dieną, Vėlinių diena (kuri yra ne atostogų), italai vieta gėles ant savo protėvių kapų tiek pamatysite daug gėlių parduodama pirmaujančių iki lapkričio 2 ir, jei lankotės kapinėse bus pilna gėlių. Visų Šventųjų išvakarės, ar Helovinas, tampa populiarus Italijoje taip pat žr Helovinas Italijoje.

Nekaltojo Prasidėjimo, gruodžio 8

Nekaltojo Prasidėjimo, šventė švenčiama gruodžio 8, yra Italijos žiemos atostogų sezono pradžia. Jūs rasite daug Kalėdinės mugės prasideda ant ar aplink gruodžio 8 d.

Kalėdos, gruodžio 25

Kūčios ir Kalėdos paprastai praleido su šeima ir dideli patiekalai ruošiami. Dauguma bažnyčių surengti vidurnakčio mišių Kūčių ir tradicinis prakartėlė dažnai atidengtas arba baigtas tada. Kalėdos kulinarijos dažnai atliekami per laikotarpį nuo 24-26 m. Kalėdų dieną beveik viskas bus uždarytas, įskaitant daug restoranų, todėl, jei jūs ieškote restorane patartina rezervuoti iš anksto.

Saint Stepono diena, gruodžio 26

Gruodžio 26 dieną po Kalėdų, yra valstybinė šventė, už Santo Stefano su bankais ir dauguma parduotuvių nedirba, nors daug muziejų ir lankytinų vietų bus atvira. Kalėdos kulinarijos dažnai atliekami per laikotarpį nuo 24-26 m.