Italo Yüksek Hızlı Trenler – Modern & İtalya’da Rahat Hızlı Tren Servisi

Posted on

Italo Yüksek Hızlı Trenler - Modern & İtalya'da Rahat Hızlı Tren Servisi

Amalfi Coast köpüklü suları için engebeli Dolomitlerinden – trenle seyahat İtalya’yı görmek için en iyi yollardan biridir. otoban sürüş stresi önleyerek veya muhteşem İtalyan kırsal izlerken geri oturup dinlenebileceğiniz bir trende, park yeri arayan çevrelerinde dolaşan saat geçirdikten yanında akıp.

Trenitalia kullanılan ulusal tren seferleri, şehirdeki tek oyun olarak.

Ama 2012 yılından bu yana, tekeller sağlayan bir İtalyan yasalarına kaldırılmasının ardından, İtalya başka seçeneği vardır Italo yüksek hızlı trenler.

Italo İtalya karşısında yaklaşık 20 şehirlere yolcu bağlayan özel sektöre ait ve işletilen, hızlı tren firmasıdır. İtalo state-of-the-art trenler (kadar 360 km saat hızla hareket) hızlı. , Aerodinamik şık ve modern ve iyi optimum konfor için tasarlanmış kendine özgü bordo renkli tren arabalar. Özel özellikler koltuk başlıkları, TV ekranlarında, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile deri koltuklar, büyük pencereleri bulunmaktadır.

Bazı Italo hoşlanan coşku ve popülerlik özellikle yüksek hızlı FRECCIAROSSA hattında, hizmetlerini iyileştirmek ve yükseltmeleri geçmesi TRENITALIA zorladı söylüyorlar. Aşağıda, FRECCIAROSSA vs Italo ile seyahat eden bazı avantajlarına ve dezavantajlarına bakmak.

Italo vs FRECCIAROSSA

 • Italo : Firenze Santa Maria Novella için Roma Termini (Roma’nın ana tren istasyonu) (Floransa’nın merkez istasyonu) Tarifeli seyahat süresi 1 saat, 32 dakikadır. Milano Centrale Roma Termini (Milano ana tren istasyonu) 2 saat, 59 dakika hiç durmadan veya 3 saat, durakları ile 30 dakika sürer.
 • FRECCIAROSSA  (en hızlı Trenitalia tren) 1 saat, 31 dakika olarak Floransa Santa Maria Novella için Roma Termini planlanan seyahat süresini gösterir. Milano Merkez istasyona Roma Termini 2 saat, 59 dakika durmadan veya 3 saat, durakları ile 20 dakika olarak listelenir.

Italo Artıları

 • Italo ücretsiz birçok aktivite ile hızlı, yeni inşa trenler vardır.
 • onlar indirim yapıyorsanız özellikle Italo en fiyatlar, rekabet ve FRECCIAROSSA genellikle daha ucuzdur.
 • Italo özel müşteri hizmeti ve istasyonlarda bilet kontör vermektedir.
 • Italo Yeni varış yeri her zaman eklemektedir. 2018 itibariyle yolları Venedik, Padua, Milano, Torino, Bologna, Floransa, Roma, Napoli, Salerno, Ancona ve Reggio Emilia hizmet etmek genişletilmiştir.
 • Tümleşik personel dostça ve çok dilli olduğunu.
 • Son dakika değişiklikleri ekstra bir ücret ödemeden online veya telefonla, istasyonda izin verilir.

Italo Eksileri

 • turistlerin ziyaret edilen ilk şehirlerin çoğu arasında çalışan rağmen Italo İtalya’da tüm şehirlere hizmet etmez.
 • Italo hep bu yüzden kalıyorum yere bağlı, bir tren uygunsuz alıcı yapabilir, kent merkezlerinde merkez tren istasyonlarından yola gelmez.
 • Trenitalia İtalya’nın en uzak noktalarına bölgesel ve şehirlerarası hizmet sağlarken Italo, daha küçük şehirlerde bağlanmazsa – topuk çizme üstünden.
 • Biz deneyimli ve ücretsiz WiFi onun özellikli olanaklarla biridir olsa diğer gezginler, bazı Italo trenlerde yavaş veya varolmayan WiFi şikayet duydum.

Tümleşik Italo Ne olacağını

Italo antrenörler geçerli hizmet dört sınıfı vardır: Akıllı (ekonomi), Konfor (ekstra oda ile ekonomi), Prima (ilk) ve Club Executive (lüks).

hizmetin Her sınıf böyle geniş arabalar, çantalarınızı depolamak için kişisel dokunmatik ekran televizyonlar, Illy espresso, içecek ve aperatif satış makinelerinden ve bagaj rafları ile isteğe bağlı bir sinema bölümünde gibi olanaklar sunmaktadır.

senin cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar tam olarak şarj ve kullanıma hazır olduğundan emin olmak için her koltukta priz vardır.

Prima ve Club Executive sınıfları Poltrona Frau deri recliners donatılmış ve Fast Track ayrıcalıkları, karşılama kahve / snack servisi, ücretsiz gazete ve dergiler, senin koltukta adanmış ikram ve serbest istasyon kulüp salonuna giriş eklemek edilir.

Italo mesamatsız Ne olacağını zaman

tren seyahat avantajları ile birlikte, Italo feribot şirketleri, taksi ve park uygulamalar, havaalanı transferi ve araba kiralama şirketleri ve otel rezervasyon siteleri ile iş ortaklığı, bütün yolculuk çok kolaylaştıran bir dizi hizmet sunmaktadır.

Bilet Satın Al Nasıl

Önceden tren biletleri satın alabilirsiniz çevrimiçi mobil sitesinde veya, ayrıca onların 9 bilet ofislerinden birinden veya self-servis bilet makineleri de istasyonunda bilet satın alabilirsiniz Seyahat günü 060708. arayarak,. İndirimler (çocuklar 4 ve altında ücretsiz) yaşlılar (60 ve üzeri) ve çocuklar için kullanılabilir.