İtalya’da Kurtuluş Günü Kutlamalar – 25 Nisan Olaylar ve İtalya’da İkinci Dünya Savaşı Siteler

Posted on

25 Nisan Etkinlikleri ve İtalya'da İkinci Dünya Savaşı Siteler
Kurtuluş Günü veya Festa della Liberazione, 25 Nisan’da İtalya’da İkinci Dünya Savaşı sonuna anısına törenler, tarihi yeniden canlandırmalar ve kutlamalar damgasını ulusal resmi tatildir. Birçok kasaba fuar, konser, yemek festivalleri veya özel etkinlikler tutun. Çok D-Day ABD’de kutlamalar ve başka yerlerde olduğu gibi, o İtalya onun savaş ölü onur ve gazileri denilen bir gün de  combattenti, ya savaşçılar. Çoğu şehirler ve küçük kasabalarda halen İtalya kurtuluş gününü anmak için çanları ve çelenk savaş anıtlarının yerleştirilir.

işletmeler ve bazı mağazalar kapalı olması muhtemeldir rağmen bazı diğer büyük İtalyan tatil günlerinde aksine, çoğu büyük siteleri ve müzeler, Kurtuluş Gününde açıktır. Ayrıca özel sergi veya normalde halka açık olmayan sitelere veya anıtların istisnai açıklıklar karşılaşabilirsiniz.

İşçi Bayramı 1 Mayıs tatil bir hafta sonra daha az düştüğü için, İtalyanlar genellikle almak ponte Bu nedenle, bu süre en turistik destinasyonlarda çok kalabalık olabilir 1 Mayıs ile 25 Nisan gelen uzun bir tatil yapmak, ya da köprü. Eğer herhangi bir müzeler veya üst sitelerini ziyaret planlıyorsanız, bunların açık ve önceden bilet satın emin olmak için kontrol etmek iyi bir fikirdir.

İtalya’da İkinci Dünya Savaşı Siteleri Ziyaret

25 Nisan Birçok site, İkinci Dünya Savaşı ile ilgili tarihi anıtlar, savaş meydanlarında veya müzeler birini ziyaret etmek için iyi bir gün. İtalya’da en iyi bilinen Dünya WarII sitelerinden biri Montecassino Manastırı, savaşın sonlarına doğru büyük bir savaş sitesidir. neredeyse tamamen bombalama tarafından tahrip olmasına rağmen, manastır hızla yeniden inşa ve hala bir çalışma manastır olduğunu edildi. Roma ve Napoli arasında bir tepenin yarı yolda yüksek otururken, Montecassino Abbey çarpıcı mozaikleri ve freskleri, Dünya Savaşı tarihi hatıra ve harika manzaraya sahip müze ile güzel bazilika görmek için görülmeye değer.

Amerikalılar Binlerce Dünya Savaşları I ve II sırasında Avrupa’da öldü ve İtalya ziyaret edilebilir iki büyük Amerikan mezarlıkları bulunmaktadır. Sicilya-Roma Amerikan Mezarlığı Nettuno Roma güney (güney Lazio haritaya bakınız) ve tren ile ulaşılabilir. Florence Amerikan Mezarlığı , Floransa’nın güneyinde, kolayca Florence otobüsle ulaşılabilir.

Ziyaret edebilirsiniz daha İtalyan Dünya Savaşı siteler için, Anne Leslie Saunders’in mükemmel bir kitap, bakınız İtalya’da İkinci Dünya Savaşı Siteleri A Seyahat Rehberi .

Venedik’te 25 Nisan Festivaller:

Venedik en önemli festivallerinden biri kutluyor , Festa di San Marco Aziz Mark, şehrin koruyucu azizi onurlandıran. Festa di San Marco bir gondoliers’ yat, Marco Bazilikası bir alay ve düzenlenen bir festivalle kutlanıyor Piazza San Marco veya San Marco Meydanı’na. 25 Nisan Venedik’te büyük kalabalıklar bekliyoruz ve bu dönemde kenti ziyaret ediyorsanız, önceden Venedik otel rezervasyonu emin olun.

Venedik ayrıca geleneksel kutluyor festa del Bocolo erkekler kırmızı rosebud veya yaşamlarının (kız, karı veya anne) kadınları sunmalarına rağmen, ya çiçek gül, bir gün bocolo .