İtalya’da Mummy ve iskeletler görünce

Posted on

İtalya'da Mummy ve iskeletler görünce

İtalya ölü kemiklerini barındıran yeraltı mezarlığı bir numarası vardır, ancak İtalya da mumyalar olduğunu biliyor muydunuz? Orta İtalya ve Sicilya genellikle kiliselerde, güdümlü ziyaret tarafından halka açık mumya sergiler var. Bu mumyalar doğal olarak muhafaza edilmiştir ve görüntüler bir ürkütücü bir manzara olabilir, bu yüzden genel olarak küçük çocuklar için onları tavsiye etmiyoruz. En Hıristiyan mezarlıklar, Roma’da özellikle en ünlü olanları, uzun kemikleri açık görünümden kaldırılır oldu da, hala akıl almaz görüntüler ve kafatası ve kemiklerin sayısız numaralarını görmek için birkaç iyi-ve az bilinen yerler vardır.

Not: hemen hemen her durumda, bu mezarlıklar, mezarlıklar, şapeller ve odalarından ibadet yerleridir. Onlar ürkütücü bir ziyaretçilerin duygusuna hitap edebilir olsa, onlara bakarken saygılı olmak hala gereklidir. saygı meselesi, bir iskelet ile özçekim’i gizlice kalkmayın şekilde Fotoğraf genellikle yasaktır.

Nerede İtalyan Mummy ve iskeletler bakın gidin için:

  • Dead, Urbania Mumyalar Mezarlığı Kilisesi : Ölü Kilisesi, Chiesa dei Morti , ilginç ve biraz ürkütücü görüntüsünü tutan Urbania’daki Le Marche kasabasında küçük bir kilisedir. Mumyalar Mezarlığı, Cimitero delle mummie , küçücük şapel bulunmaktadır. Bir rehber şapelin içine alır ve ekranda mumyalar hakkında size söyler. Ayrıntıları ziyaret alın Urbania Mumyalar Mezarlığı’na .
  • Ferentillo Mumyalar Müzesi : güney Umbria Ferentillo minik kasaba Santo Stefano Kilisesi’nin altında ilginç bir sürpriz tutar. Oluşumu cesetleri saldırdı ve mumyalar çevirmişlerdir nadir microfungus orada korundu gömüldü. En iyi korunmuş mumyalar bazıları artık kilisenin alt kısmında mumya müzesi ne sergileniyor.
  • Capuchins Catacombs : Palermo, Sicilya, In Catacombe dei Cappuccini hala canlı gibi bakmak iyi durumda birçok organları, mumyalanmış içerirler. Bu organlar Catacombs bulunan bir koruyucu madde vasıtası ile mumyalanmış edildi. Sicilya Catacombs ziyaret bilgileri ve ayrıntıları öğrenin.
  • İtalya’da İskeletler ve Mezarları : İskeletler İtalya’da çeşitli yerlerde mezarlıklar bulunur. Yeraltı tünelleri labirentine organlarının binlerce gömmek için kullanıldı ve bazıları turlar veya ziyaretler için açıktır. Çoğu durumda, katakomp sorumluları genel görünümden ölünün kemiklerini kaldırdık olsa Roma, iyi mezarlıklar bazılarına sahiptir. Yine de bu yeraltı mezarlıkları görmek ve Hıristiyan ibadet erken yerler olarak kendi bağlamı hakkında bilgi edinmek için büyüleyici. Roma Catacombs kılavuzumuzda daha okuyun. Tüm Roma Catacombs, ziyaretler rehberli tur tarafından olduğunu unutmayın – yeraltı çeşitli düzeylerde için inen tüneller kilometrelerce ile, bir rehber olmadan kaybolmadan riske etmek istemiyorum!
  • Capuchin Crypt ve Müzesi:  Roma’da, en tanınmış iskeletler etrafında asmak – kelimenin tam anlamıyla – at Museum & Capuchin Friars Crypt Via Veneto üzerinde,. Burada, Capuchin kardeşler binlerce bir toprak üstü mezarlığına defnedildi edilir, kemikleri ve kafatası duvar dekor olarak ve hatta avizeler gibi düzenlenmiştir. Yine şaşırtıcı bir yansıtıcı ve hareketli yaşamaya garip bir yer, ama.
  • Roma’da Spooky yerler : Roma Roma’nın kiliselerde azizlerin ve diğer olağandışı emanetlerin vücut parçaları dahil korkutucu konumlar, görebileceğiniz birkaç yer vardır.
  • İtalya’da Etrüsk Mezarları: Eğer organları olmadan mezarları görmeyi tercih ederse, merkezi İtalya’da birçok kalan Etrüsk mezarları (Roma öncesi) vardır. Boyalı Etrüsk mezarları görmek için en iyi yerlerden biri de iyi bir arkeoloji müzesi var Tarquinia Kuzey Lazio kasabasında bulunur.