İtalya’da Üst 9 Festivaller

Posted on

 İtalya'da Üst 9 Festivaller
bu en üst festivaller çoğu ücretsizdir, ancak bazı olaylar bilet satın gerektirir. Birçok İtalyan festival tarihsel olaylara dayanmaktadır ve şehir mahalleleri, bayrak silahı, gıda ve havai fişek arasındaki dönemi kılık giymiş kişilerle alayı, yarışmalar içerebilir. Yaz festivali sezonu yüksekliğidir – İtalya’da seyahat ederken, bir festa veya Sagra reklam afişleri arayın.

Carnevale – İtalya’nın Karnaval Festivalleri

Venedik dünyanın en iyi karnaval festivallerinden biri var, ama Carnevale birçok İtalyan kasabalarda kutlanmaktadır. Viareggio, Toskana kıyılarında, onun ayrıntılı yüzen için bilinir ve törenler birkaç hafta sonları yapılmaktadır. Carnevale olaylar genellikle çok gerçek Karnaval tarihinden önce meydana gelir. Carnevale genellikle Şubat ayında düşer.

Il Palio di Siena – Ana Meydanı’nda At yarışı

Siena Palio İtalya’nın en ünlü Palio yarışmalarından biridir. Siena’nın Palio alışılmadık yelpaze şeklinde piazza Il Campo çalıştırmak bir at yarış. Siena’nın 17 Contrade veya mahallelerde, Palio kazanmak için yarışırlar. at yarışı diğer etkinlikler öncesinde ırklara yer alarak Temmuz ve Ağustos hem gerçekleşir.

L’Ardia di San Costantino – Antik At yarışı

L’Ardia Di San Costantino Sardunya en büyük festivallerinden biridir. Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan bu heyecan verici at yarışı 312 yılında Mulvian köprüsünde Konstantin’in zafer Bu bir yarış daha gerçekten daha andı ve ilginç bir manevi cilvesi var. yarışları izlerken yanında, gıda standları büyük dizi o yemek için büyük bir şenlik yapar.

Festa della Madonna Bruna – Alayı ve Havai Fişek

Madonna Bruna festivali Matera, 2 Temmuz tarihinde, şimdiye kadar gördüğümüz en ilginç geçit biridir. mağara otele gitmeden önce alayı Matera Sassi üzerinden muhteşem havai fişek gösterisi var, gece geç saatlerde, sürpriz bir sonu var ve. Gerçekten çok güzel bir manzara.

La Quintana – Ortaçağ jousting

Ascoli Piceno Ağustos ayında ilk Pazar günü bir ortaçağ jousting turnuvası, la Quintana’yı, tutar. Festivalin bir vurgulamak ortaçağ kıyafetli insanlar ile turnuvaya öncesinde alayı olduğunu. Turnuvanın ardından, kazanan ve geç geceye son festivaller bir alayı var. Ascoli Piceno merkezi İtalya’nın Marche bölgesinde olduğunu.

Yaz Müzik Festivalleri

yaz aylarında bir müzik festivali veya açık konsere gidiyor İtalya’ya bir gezi bir vurgulamak olabilir. Sen İtalya’da kareler ve halka açık yerlerde birçok açık konser bulacaksınız.

Antik Denizcilik Cumhuriyetler Regatta

Amalfi, Cenova, Pisa ve Venedik: Eski Denizcilik Cumhuriyetleri Regatta gozzi denilen tekneler, dört deniz cumhuriyetlerinden birinden sekiz kürekçiler bir ekip tarafından kürek her tarihi bir tekne yarış. Yarışların önce, geleneksel ortaçağ kıyafetli her Cumhuriyetten katılımcılarla renkli alayı var. festivali her yıl döner.

San Biagio Festivali – Güney İtalya Azizler Günü Festivali

San Biagio Günü İtalya’nın en büyük festivallerinden biri olmayabilir, ama İtalya’da çeşitli yerlerde de kutlanıyor. Size tipik bir festivali güney İtalya’da neye benzediğini bir fikir verir. Avetrana Puglia Salento Yarımadası’nda, İtalya’nın çizme topuğunun üzerindedir.

Disfida – Okçuluk ve Fivizzano Ortaçağ Alayı

Disfida Temmuz ayında düzenlenen kuzey Toskana Lunigiana’nın, içinde Fivizzano mahallelerde arasında okçuluk yarışması. Bir üst festivali değil de, bir ortaçağ alayı, bayrak throwers ve havai fişek ile tipik bir festival.

Okçuluk Yarışmaları de diğer şehirlerde yapılmaktadır. En ünlü biri Montalcino, Toskana içindedir.