İtalya’da Yaz Seyahat – İtalyan Gıda, Festivaller ve Plajları yaşamak Kılavuzunuz

Posted on

İtalya'da Yaz Seyahat - İtalyan Gıda, Festivaller ve Plajları yaşamak Kılavuzunuz
güneş ve ısı isterseniz, yaz hem çok bekleyebilirsiniz zaman İtalya, ziyaret için en uygun zaman olabilir! İtalya’da yaz boyunca, bir yaz festivaline katılmak, pek çok plajlarından birini ziyaret parlak güneş bir sürü tadını açık konserlere ve oyunlara katılmak ve sıcak iklimde sizin birçok macera peşinde için gün ışığından daha fazla saatler geçirebilirler.

Yaz zengin kültürler ve güzel yemek deneyimleri ziyaretçilere gerçekten görmek ve İtalyan yaşam güzelliği tatmak için bir şans sunuyoruz Roma, Floransa ve Venedik gibi popüler şehirlerde turizm sezonu yüksekliğidir. Bu şehirlerde, İtalya’daki çoğu yerde olduğu gibi, açık havada bunları düzgün görmek için çok fazla zaman harcamak zorunda unutmayın. Çok sayıda müze klimalı değildir, bu nedenle müzeye ıslanma serinlemek için garantili bir yolu olmayabilir. iklimlendirme sizin için bir zorunluluk ise, daha ve daha fazla otel a / c ama bazı, özellikle bütçe özelliklerini, bu teklif olmayabilir veya hizmet için ekstra ödeme isteyebilir yüklemiş olan bir otel rezervasyonu emin olun .

İtalya’da Yaz sıcaklıkları, özellikle güneyde, üst üste gün 100 derece yukarıya çıkabilir. İklim genellikle kuru fakat merkezi ve kuzey İtalya nemli olabilir ve öğleden sonra bulutlu nadir değildir. Isı kaçmak için ziyaretçilerin plajlar ya da gidebilirsiniz kontrol ediniz dağlar-be  İtalya Seyahat Hava Durumu  ülkeyi gezerken serin kalacağım böylece seyahatiniz için ambalaj başlamadan önce ve yerel hava istasyonları.

İtalya’da Yaz İçin Paketleme

Hiçbir İtalyan şehirleri yaz aylarında sıcak boğucu edilebileceği gerçeğinden kaçış, yani turist ani yaz duşlar ve oluşabilir gök gürültülü hazırlanmaktadır yanı sıra mevsimsel ısı yeterince paketi için daha önemlidir.

Bir hafif kazak ve yağmur ceket-özellikle dağlarda-yanısıra bir mayo, sandalet ve birkaç kollu gömlek başlığı konum getirmek isteyeceksiniz. İtalyan kadın ve erkek genelde plajda dışında şehir etrafında şort giymek yapmadığından, siz de şehirlerde maceralarınız için bazı nefes pantolon getirmek isteyeceksiniz. Eğer şort giymek yaparsanız, bunlar mütevazı tarafı ve süper kısa değil olmalıdır. Yani kadınlar ve erkekler için de geçerli.

Orada açık performanslar ve festivaller yanı sıra müze ve turistik mekanları bir dizi, bu nedenle büyük ölçüde sizin tatile ne tür planların bağlı, giyim çeşitli paketi emin olun. Festival giysileri gayri olabilir ve çoğu festival açık havada olduğu gibi hafif ve serin olmalıdır. şort, mini etek veya kolsuz gömlek giyen size izin vermez, Roma’da Vatikan Müzeleri dahil birçok dini siteler unutmayın.

İtalya’da Yaz Festivalleri

Her yerde köylerin ufak önündeki en büyük şehirlerden, yaz aylarında tüm İtalya karşısında festivallere bulmak mümkün olacak. Ortaçağ festivallere yaz konser serisine Siena Palio at yarışı gibi dünyaca ünlü olaylar, itibaren, ülke genelinde geleneksel ve / veya kültürel olaylarla ilgili hiçbir sıkıntısı var.

Başlıca sanatları festivalleri Perugia Umbria Caz ve Festival dei Spoleto Due Mondi arasındadır. Sık sık kasaba meydanında ya da Verona Roma Arenası gibi tarihi mekanlarda açık hava müzik ve opera gösterisi bulacaksınız.

15 Ağustos Ferragosto veya Varsayım Günü, ulusal tatil ve birçok işletme ve dükkanlar kapalı olacak olduğunu. Sık sık müzik, yiyecek ve havai fişek dahil İtalya’da birçok yerde kutlamaları bulacaksınız. Roma ve Milano gibi büyük şehirlerde ise, kent plajları ve dağlar için İtalyanlar başkanı olarak dışarı boşaltacak ve birçok mağaza ve restoran tatil için kapalı bulabilirsiniz.

İtalya’da Yaz Müzik Festivalleri listemize bakın veya katılmak serbest olabilir festivallerinden daha kapsamlı listeleri için haziran, temmuz, ağustos ve eylül bireysel olay takvimleri keşfetmek için emin olun ve bir için İtalya konumuna ücreti açma Bu yaz. Orada Temmuz ve Ağustos aylarında sanat festivali bir dizi de, bu yüzden tiyatro daha fazla şey ise, ülkede yaparken de o tür bazı kontrol etmeyi unutmayın.

Yaz aylarında İtalya’nın Plajlar ve Gıda

İtalya’nın plajları çok Pazar günleri ve Ağustos aylarında kalabalık hale ve yaz genellikle denize yakın otellere yüksek sezon olarak kabul edilir. Ancak, çoğu sahil kasabaları genellikle size temiz bir plaj, sen eşyalarını bırakabileceği bir giyinme odası, bir şezlong, plaj şemsiyesi, iyi yüzme alanı, tuvaletler alan bir ücret ödemek özel plaj kulüpleri var ve bar .

Plaj genellikle yaz aylarında da açık küçük karnaval tipi sürmek, birlikte, çocuklar için oyun alanları. popüler plajları yakın yerde, açık oturma ve plaj malzemeleri ve hediyelik eşya satan küçük dükkanlar ile barlar ve deniz ürünleri restoranları bulabilirsiniz; Yaz aylarında, birçok sahil kasabaları sık feribot ile bağlıdır.

Yaz da İtalya’nın birçok kasaba ve şehirlerde, her iyi büyüyen sezonunun zirvesinde zevk için lezzetli taze sebze ve meyve getiriyor. Belirli yiyecekler, yöresel lezzetler tatmak için ucuz bir şekilde kutlamak için bir Sagra veya yerel fuarını duyuran afişler arayın. Tabii ki, yaz gelato, İtalyan dondurma zevk için harika bir zaman, ve tipik İtalyan zımba kullanılabilir yıl boyunca vardır.

İtalya’da yaz onunla mevsimlik bitkileri geniş bir seçki getiriyor olsa da, her sezon kendine özgü lezzet damak vardır. Yani sizin için doğru olan sezon emin değilseniz, İtalya’nın yerli sebze ve meyve her hasat için hazır olduğunda dahil olmak üzere her sezon, en önemli ilişkin maddesinde “Ne zaman İtalya’ya git” bizim ziyaret!