Izmaksas pilsētā Francijā

Posted on

 Izmaksas pilsētā Francijā

Jūs atradīsiet visdažādākos viesnīcu izvēli, ja jūs plānojat apmeklēt Franciju. No naktsmītnes izmaksas mainās atkarībā no reģiona un tipa. Lai gan viesnīcas numuri ir neizbēgami dārgākas Parīzē, ir arī daudz pasakains Chateaux un luksusa viesnīcām visā Francijā, kas ir tikpat dārgi, it īpaši reģionos, piemēram, Provansā. Bet ir arī daudz ērti, budžeta viesnīcas Parīzē, kā arī arvien ķēžu ēdināšana tiem, kuri vienkārši vēlas gulta nakti skaits.

Vidējās cenas dažādu diapazonu naktsmītnes

Ar interneta rezervāciju, tas ir kļuvis gandrīz neiespējami norādīt cenu dažāda veida izmitināšanu. Bet, kā parasti, cenas par budžetu un ekonomiku viesnīcā Parīzē par nakti vidēji ap 100 eiro, un ar pārējo Franciju aptuveni 70 eiro. Tie ir visvienkāršākā naktsmītnes. Kas ir klasificēts kā “ļoti ērtu” Hotel vidēji 170 eiro par nakti Parīzē un 150 eiro ārpus, bet dārgākās Deluxe kategorijas viesnīcas var maksāt neko no 450 eiro Parīzē un 300 eiro pārējā Francijā.

Tomēr atcerieties, ka tie ir vidējās cenas, tāpēc diapazons robežās katrā kategorijā ir diezgan plašs.

Francijas Hotel Star System

Francijas Viesnīca zvaigžņu sistēma ir valsts kontrolē un ļoti stingra. Kad esat ieguvuši dažādus kritērijus, ko izmanto, lai katru no sistēmas 1 līdz 5-zvaigžņu (plus augšējā diapazonā viesnīcu pils), jums būs vieglāk izvēlēties pareizo viesnīcu jūsu budžetu.

Jauna shēma tika ieviesta 2009-2010, kas noveda pie slēgšanas daudzu mazu, ģimenes palaist viesnīcām. Jaunās prasības ir stingras, uzsverot drošību, kā arī ieviešot jaunus noteikumus par telpām invalīdiem. Francijas valdība ir arī stingra drošības pārbaude, sistēmu, lai jūs varat būt pārliecināti, ka zvaigznes piešķirti katrai viesnīcai īsti nozīmē, ko viņi saka.

Viesnīcas Francijā Cenrāža pie viesnīcas ieejas un parasti guļamistabās, un iekļauti nodokļi un servisu. Ja Jums ir nepieciešama papildus gulta istabā, tur parasti ir bezmaksas.

Jūs atradīsiet arī, ka ir daudz vairāk iespēju nekā taisnā viesnīcā. Varbūt izmēģināt gulta un brokastis (sauc Chambres d’hote Francijā)? Tie ir pieaudzis ļoti popularitāte un numurus pēdējos gados, kas piedāvā visu, sākot no pilsētu atkāpsies līdz Chateaux ar baseiniem, pamatiem, un daudz ko citu.

Kas ir iekļauts cenā Bands

  • Hotel istabu cenas ir norādītas divām cilvēkiem dalīties standarta divvietīga-vietīgs numurs , bez brokastīm.
  • Mazākās viesnīcas un gulta un brokastis naktsmītnes bieži ietver kontinentālās brokastis cenā, un, ja tas tiek piedāvāts, tas ir norādīts pārskatā vai sarakstā.

Vairāk padomi un informācija

  • Pārbaudiet labu vērtību, lētus viesnīcu ķēdes Francijā. Tie piedāvā lielisku cenas, drošu izmitināšanu un ir atrodami visā valstī.
  • Mēģiniet Logis Hotel, neatkarīgu ķēdi privāto īpašumu, bieži vien ar labu restorānu, kā arī
  • Ja jūs uzturas kādu laiku, un ir grupas, tad domāt par īpašuma iznomāšanas. Jūs paši varat kuteris, sekojiet savu režīmu, un justies kā vietējā, iepērkoties pārtikas tirgos reģionā. Īpašības diapazons plaši no nepāra pils uz burvīgo mazo villas Francijas laukos.
  • Vai grāmatu iepriekš, par nepieciešamību tautas brīvdienas reģionos, piemēram, uz dienvidiem no Francijas. Pilsētās, piemēram, Nicas un Kannu varētu būt plašs viesnīcu un dzīvesvietu, bet vienmēr ir spiediens uz labākajām vērtības vietām. Un mazās, elegantiem kūrortiem, piemēram, Saint-Paul-de-Vence, ka viesnīcas ir vēl grūtāk grāmatu.