Izmantojot bankomātus Itālijā – Getting eiro uz Jūsu Itālijas Vacation

Posted on

Izmantojot bankomātus Itālijā - Getting eiro uz Jūsu Itālijas Vacation

Lai atrastu ATM Itālijā, meklēt itāļu ATM ar piederību jums ir nepieciešams (Cirrus, Plus, uc) Itālijā Bancomats ir skaidri marķētas un tiek atrasti ārpus bankām, vai aiz durvīm, kas atveras, kad jūs zvēliens savu karti . Jūs varat arī atrast Bancomats lidostās un dzelzceļa stacijās.

Ko Jums vajadzētu darīt, pirms Jūs Go

Pirms doties uz Itāliju, sazinieties ar savu banku, lai ļautu viņiem zināt, ka jums būs ārā no valsts.

Tas saglabās savu karti no kļūst iesaldēti. Jums vajadzētu arī uzzināt, kāda ir maksa par ārvalstu darījumu jūsu debetkartēm un kredītkartēm. Dažas bankas iekasēt procentus, bet citi iekasēt fiksētu maksu, un daži, diemžēl, maksas abus. Šīs maksas var mainīt vairākas reizes gada laikā, tāpēc jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu sevi, pirms katra brauciena.

Netērējiet savu laiku vai naudu ceļojuma čeku, jo tie ir izkritusi izmantošanas vairāku iemeslu dēļ, tostarp, ka tie var būt grūti un laikietilpīgi, lai naudu, un jūs bieži zaudē naudu darījumā.

Izmantojot bankomātu vai ATM Itālijā

Kad jūs ievietot savu karti, jums tiks piedāvāts izvēlēties valodu. Angļu būs viens no izvēles. Tad jūs varēsiet ievadīt četrciparu pin numuru. Pēc slīpēšanas prom, jums tiks iesniegts ar vairākām izvēles atsaukšanu. Izvēlieties vienu, kas ir piemērots Jums. Ja jums naudu, jūs esat visu komplektu.

Ja nav, lasīt.

Itālijas ATM Noteikumi

Laikā, kad rakstveidā, maksimālais izņemšanas limits no 250 eiro tiek uzlikts lielākajā daļā Itālijas Bancomats. Pārliecinieties, ka jūsu kartes var apstrādāt vismaz šo summu dolāros. Atcerieties, ka lielāki izņemšana ir lētāki ilgtermiņā, it īpaši, ja jūsu banka uzliek maksu par katru darījumu.

Apmeklējot banka, ja Jums ir ATM problēmas

Ja jums ir problēmas ar karti, jums būs apmeklēt banku banku stundās. Darba laiks var būt neērti, parasti, 08:30 līdz 1:30 un 3:30 pm līdz 4:30 pm Jā, izlasiet šīs tiesības, pēcpusdienā atvēršanas laiks ir virspusēja viena stunda; iet no rīta.

ATM ziņojumi

Ja jūs pārsniegt summu, jūsu kartes ļauj izņemt katru dienu, vai jūsu karte ir kaut atzīta par spēkā neesošu Itālijā, jums nav iespējams saņemt ATM ziņojumu, kas izskaidro visu, lai jums. Jūsu karte tiks noraidīti, varbūt ar kodolīgu paziņojumu, mudinot jūs sazināties ar savu banku (bet tas nekad paskaidrot iemeslu). Ievietojiet savu karti un mēģināt izņemt mazāk eiro. Tas ir iespējams, ka dienas valūtas maiņas kurss, kas dolāram vēl vājāka, nekā tas ir, un jūs esat pārsniedzis savas bankas dolāra maksimālo atcelšanu.

Pārliecinieties, ka jums dot vismaz divas darba ATM kartes uz Itāliju, gan ar četru ciparu PIN numurus. Ārkārtas situācijā, jūs varat saņemt avansu no jūsu kredītkartes, bet tas parasti ir dārgs risinājums. Pārliecinieties, ka esat sazinājies iesaistītās bankas, un paziņo to, ka jūs esat gatavojas iegūt naudu, bet Itālijā. Uzdot tos numuru, lai sazinātos, ja jums ir problēmas; bezmaksas 800 numuri nav bezmaksas Itālijā.

Tad sēdēt un ir neticami brīvdienas.