Iznomāšana un vadīšana a Bike Bali

Posted on

Iznomāšana un vadīšana a Bike Bali

Lūk, kā iznomāt motociklu Bali, aptverot padomus par īri šīs salīdzinoši mazās un izveicīgs motorolleri, kas ir visā Dienvidaustrumu Āzijā, un kura Valdīt Augstākās Vairāk satiksmes ainas visā salā. Kaut nomas automašīnu Bali un braukšanas viens pats ir viens no labākajiem veidiem, kā izpētīt Bali daudzas brīnišķīgas vietas, izjādes motociklu Bali ļauj orientēties vēl vienkāršāk, jo tie ļauj jums piekļūt jomām, kurās četri riteņi neiet.

Avid sērfotājiem un tiem ir tieksme uz piedzīvojumu atradīs motocikliem nelaimes gadījums. Ar īri motociklu Bali, jūs varat organizēt vairāku dienu videonomu uzturēšanās laiku, un daļu no izmaksām, ja jūs iznomāt automašīnu un vadītāju. Ir daži juridiski un drošības vadlīnijas, lai ņemtu uzmanību uz īrējot motorollera vai motociklu. Lūk lowdown jūsu Bali piedzīvojumu uz divām riteņiem.

Kā velosipēds Bali darbos

Par nomas motociklu Bali vairums ir “underbone ‘un motorollera tipa, ar reģionālā tirgus līderi ir Honda un Yamaha ar šobrīd populāro modeļu, piemēram, Honda lietotājam draudzīgu, automātiskā pārnesumu Vario, sita un Scoopy motorolleri ar 110 līdz 125cc motoru .

Galvenās pludmales kūrorta teritorijas, piemēram, Kuta, Sanura, Jimbaran un galamērķi ar daudzveidīgu reljefu, bet ar eksotiskiem objektiem vērts redzēt, piemēram, Candidasa East Bali ir nomas stendiem vada un pieder vietējiem iedzīvotājiem. Rezervētās velosipēdi ir viegli atpazīstama ar zīmēm karājās pār viņu numura zīmju vai stūres lasot “Motocikli īre” vai “auto un motociklu noma”, jo lielākā daļa piedāvā abus. Jūs varat izvēlēties no ikdienas īres uz norunātu atgriešanās datumu un laiku, vai pat ērta tikšanās aizsnausties viesnīcā. Viesnīcas parasti spēj noorganizēt velosipēdu caur durvju sargs, vai arī jūs varat staigāt Warung kas piedāvā īres un jautāt.

Vai mums ir nepieciešams starptautisko apliecību braukt ar velosipēdu Bali?

Starptautiska Motociklistu licence ir obligāti braukt ar motociklu Bali. Ja jūs neesat jau sakārtoti vienai savā mītnes valstī, kurpēm parasti var notīrīt ceļu jums maksu. Visiem viņiem ir jūsu rezervācijas informāciju, pase izmērs foto un administrācijas maksas – kaut kur starp 10 USD 20 (IDR 14,000-27,000).

Vairumā gadījumu, Motociklu noma piedāvās Jums policijas ziņojumu, kas pazīstams kā “Surat Kehilangan” Jūsu “zaudēja Starptautiskā vadītāja apliecība”, kas ir pieejama, un aizpildītu pie policijas iecirknī (ar “maksa” par IDR 15000). Šī “Alibi”, ir ierasta prakse, lai iegūtu ap likumu, un, iespējams ietaupīt vienu reizi policijas pieturas. Tomēr tas joprojām ir nelikumīgs.

Jūs varat pieteikties pagaidu tūristu motociklists apliecība (ar ierobežotu derīgumu) ar starptautiskajiem dienestiem Poltabes (pilsētas policijas pārvalde) par Jalan Gunung Sanghyang West Denpasar. Jums būs nepieciešams uzrādīt oriģinālus un kopijas jūsu pasi, KITAS atļaujas, un jāmaksā nodeva apmēram 25 USD (IDR 250,000-300,000). Tas pats attiecas expats, kuri var saņemt vairs nav derīgs “SIM c” Riders “licenci (tikai derīgu motocikliem – automašīnas nepieciešama atšķirīga” SIM A ‘).

Nav labāks veids, kā atklāt salu ar lielu sajūtu brīvību un mieru – vienkāršs dokuments varētu ietaupīt daudz problēmu ar ceļu policiju, kuri ir gotten ieradumos pārtraukt ārzemniekus ar velosipēdiem “jautā” par “soda naudas” vai kāds jums ir jūsu maku, ja jums nav nekādu tādus juridiskus dokumentus pie rokām.

Vai tas ir ar apdrošināšanu?

Tā kā lielākā daļa motociklu noma ir mazas un lokāli palaist, nav gaidīt daudz ieslēgumi ar nomas savu velosipēdu. Tomēr izrāvienu rietumu pārvaldīta velosipēdu noma ir ieplīsis augšu, patīk no Bali Velonoma (www.balibikerental.com), kas pamanīju pieprasījumu, un piedāvā premium apdrošināšanas iespējām, veicot rezervāciju. Satiksmes apstākļi Bali ir tieši bīstami, bet incidentu gadījumā, tā ir laba lieta, jūs segtas, un var baudīt 100% trouble-free brīvdienu pieredzi Bali. Visos gadījumos ir ieteicams personīgo ceļojumu apdrošināšana.

Cik daudz vidēji?

Ņemot vērā visi ir labā stāvoklī, vietējās noma piedāvā savu Honda Varios no IDR 50.000 līdz 75.000 dienā, un mazāk par zemāku cc velosipēdus piemēram Scoopy modeļiem. Bali velosipēdu noma garantē jaunas jaunus velosipēdus, jo tie let aiziet no tiem, kas pārsniedz noteiktu nobraukumu, ar ikdienas noma sākot no USD 5.95 (IDR 80000). Big velosipēdi, piemēram, Harley-Dāvidsona ir pieejami Dewata Harley Davidson Kutas Dewaruci apkārtceļu, kas piedāvā dažādas paketes, sākot no (1,4 IDR miljoni) USD 100 četru stundu īres ieskaitot gida un USD 55 (IDR 750.000) self-zirgiem. Tvertnes parasti pusei pilna.

Ko Pārbaudīt …

Pārbaudiet savu velosipēdu redzamu bojājumiem un skrāpējumiem – nodrošināt īpašnieks atzīst tos. Izvairieties no upuris scam, kur jums ir vainoja nelielu bojājumu. Pat apsvērt snapping fotogrāfijas kā pierādījums. Tātad jums nav get vainojama. Izkrāpšana, lai gan lielākoties izolēta, var notikt, no “nelielas sabotages” uz “apzinātas zādzību”, kur jūs galu galā izspieda.

Iepazīstieties par velosipēdu un tā kontroli. Pārbaudiet motocikla drošību: efektīvas bremzes, atsaucīgs gāzes droseles, darba lukturi slēdži, utt Savukārt, tos visus tālāk, ieskaitot apgriezienu motors. Ņemiet vērā, ka lielākā daļa nomas velosipēdi ir automātiska zobratu, vai sauc par “matic”, ar priekšējās un aizmugurējās bremzes ir rokturis svira bremzes – tas ir daudz drošāk izmantot tos kopā, tajā pašā laikā. Iegūt pareizu ķiveri ar siksnu, kas labi sader un “klikšķu”.

Padomi un ieteikumi

Vienmēr jāvalkā ķivere un aizsargapģērbu. Izjādes motocikls ir atbrīvojot, vēja-in-matu sajūta, bet nav braukt apkārt shirtless vai bez ķiveres. Bez tam par savu drošību, neticīgi izjādes tikai aicina noteiktas policijas apstājas un nicināšanu starp vietējiem braucējiem.

“Vai, kā vietējie iedzīvotāji to” nav pilnībā piemērojama motocikla izjādes Bali. Tie parasti apdzīt vai zigzagveida caur blīvu satiksmi, nepārslēdzot indikatori, domnas caur sarkanās gaismas, un “dodot ceļu”, šķiet, vispār nav. Vietējie izjādes stili var izskatīties jautri un vilinoši … vienkārši nav darīt to par sava drošības dēļ, sekojiet zīmēm un būt saprātīgs braucējs visu laiku.

Izjādes ar GPS vai GPS iespējotu viedtālrunis var būt liels palīdzēt, kad uz ceļa Bali. Gadījumā, ja riepa, jautājiet vietējā palīdzību, vai norādes uz tuvāko ceļa remontu kabīne (ir daudz pilsētu un satelīta teritorijās), lai iegūtu to patched par aptuveni dolāru (IDR 15,000).

Vienmēr pārbaudiet savu degvielas līmeni, bet uz ceļa – automātisko pārnesuma motorolleri mēdz iztukšot ātrāk nekā manuālās rīku veidiem. Lielākā daļa modeļu ir aptuvenās 4 litru tvertnes, ar degvielas veidu tirgo Indonēzijā kā “Premium”, tikai par pusi dolāru (IDR 7300) litrā. Valsts īpašumā degvielas uzpildes stacijās (SPBU Pertamina) ir praktiski visur ietvaros tuviem rādiusu un galvenajās jomās.

Kur un kā tos atrast

Gandrīz visas galvenās pludmales kūrorta zonas ir vietas pārvalda motociklu noma (par papildus piedāvājums turklāt automašīnām). Tas ir vieglāk lūgt jūsu viesnīcas konsjeržs, kas varētu arī atsaukties un organizēt vienu jums, un ir pieejama motociklu zīmolu un veidu samazinājās off uz Jūsu viesnīcu tajā noteiktā laikā un datumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *