Izpētiet Sea Life Londonas akvārijs

Posted on

Izpētiet Sea Life Londonas akvārijs
Sea Life Londonas Akvārijs ir viena no Eiropas lielākajiem parāda globālās ūdens dzīvi un piedāvā vienu no pasaules lielākajām kolekcijām Cownose stariem, stikla tuneli celiņš pārklāts ar gigantisku vaļu skeletu, un Shark Walk.

Kā arī tūkstošiem zivju, apmeklētāji var redzēt pingvīni, Jūraszirdziņi, astoņkājus un krabjus. Sea Life ir 30 objektus Lielbritānijā un Eiropā un Sea Life Londonas Aquarium ir zīmola top galamērķi.

Galvenie Highlights The Sea Life Londonas akvārijs

  • Tūkstošiem jūras radības tematiskās iestatījumiem
  • Viena no pasaules lielākajām kolekcijām Cownose stariem
  • Gentoo pingvīni
  • Stikla tunelis celiņš pārklāts zilā vaļa skelets
  • Haizivs Walk
  • Sabiedrības līdzdalība krūti
  • Vairāk barošanas reizes un sarunas

Sea Life Londona akvārijs atsauksmi

Ir tematiskās zonas pāri akvārija un pirmajā zonā pie ieejas vienmēr izpaužas aizņemts. Neuztraucieties, jo tas parasti nav, ka pārpildīts visu ceļu caur akvāriju.

Jums ir staigāt pa haizivs tvertne, lai ievadītu akvāriju, kas, protams, izpaužas adrenalīns sūknēšanas. Tur ir tad lifts / lifts ar atmosfēras skaņu, lai jūs uz leju, lai sākuma izstādes.

Ir daudz displeju tuvu zemei ​​un platformas pastiprināšanu, tāpēc tas ir lieliski piemērots bērniem. Izstādē informācija tiek parādīti video ekrāniem, kas rotē, ja ir vairāk nekā viena suga tvertnē.

Ray Lagoon
ray Baseinā ir divas stikla puses, lai atstāt tos par īsāku apmeklētājiem un pārcelties kārta uz citām pusēm, kā jūs varat redzēt, tieši tik daudz. Piezīme: Ir arī telpa bagiji būs ap malu bez bloķējot ceļu. Vai patīk skatīties Kalifornijas Cownose starus, bet, lūdzu, ņemiet vērā, jums nedrīkst pieskarties tām, jo tas var sabojāt savu ādu. Darbinieks vienmēr ir pa rokai, lai atbildētu uz jautājumiem. Ir haizivs, kas ar stariem, un tie ir ļoti draudzīgi tāpēc nav pakārt rokas pār pusi!

Man bija lieliska deju demonstrāciju no haizivs shimmying atpakaļ, bet vertikālā!

Rock Baseini
Nejūtos esat piekrāpts, ko nevarēs pieskarties starus, jo nākamais posms ir par mijiedarbību un tur ir krabji, anemones un jūras zvaigzne pieskarties (roku mazgāšanas pakalpojumi ir pieejami).

Stikla Tunnel Celiņš
Tas ir aizraujošs veids, lai redzētu tropu zivis un bruņurupučus, jo tās peldēt pa labi virs galvas. Tunelis ir veidots no gigantisku roku izstrādāts 25 metrus gara zilo vaļu skeletu. Kā jūs varētu gaidīt, tunelis ir ļoti populārs, tāpēc nav bloķēt ceļu citiem apmeklētājiem šajā jomā.

Top Padoms: Jūs varat apskatīt haizivis no visiem stāviem – tas ir milzīgs tvertni. Tātad nav pūlis ap pirmo loga Pacific vraks . Ejiet kārta uz otru pusi, un jūs, iespējams, ir logs uz sevi.

Disorientating
mēģināt un brauciet ar savu draugu / ģimenes, kā deformē un pagriezienus tumsā var būt diezgan disorientating. Tur vienmēr ir bultiņas uz sienām, lai palīdzētu jums. Noteikti turēt uz savu bērnu rokās, jo tas var būt ļoti viegli pazaudēt tos tumšās galerijās, jo īpaši, ja tie ir satraukti.

Lietus mežiem pasaulē
Meklējiet pundurtrušu krokodiliem, piranhas, un ģimenes indes bultu vardes. Jūs zināt, jūs esat šajā sadaļā, kad grīdas jūtas kā mīkstu lapām un zariem.

Thames Walk
Kad esat pabeidzis ar zemāko stāvā ir lifts / pacēlājs un eskalatoru tevi vienu līmeni uz “Thames Walk”, kas parāda upes dzīvi no vietējā teritorijā.

Ice Adventure
Tas ir mājvieta Gentoo Penguins, un jūs varat skatīties tos iekšā un ārā no ūdens.

Spīles
Tas ir vēžveidīgais displejs ieskaitot gigantisku Japānas zirnekļkrabis (kas var izaugt līdz 12 pēdu garš) un krāsains Rainbow krabis.

Tad tas ir salds veikalu apmeklējums pirms “iziešanas caur dāvanu veikals”, kas krājumu rotaļlietas un suvenīri.

Londonas Akvārijs Apmeklētāju informācija

Londonas Aquarium atrodas South Bank ietvaros County Hall ēkā. Tas ir blakus London Eye un pāri upei no Big Ben un Parlamenta ēkas.

Adrese:
Londonas Akvārijs
County Hall
Westminster Bridge Road
London
SE1 7PB

Tuvākās metro stacijas: Waterloo un Westminster

Izmantojiet Journey Planner plānot savu maršrutu, izmantojot sabiedrisko transportu.

Tālrunis: 020 7967 8000

Biļetes:
Pārbaudiet pašreizējās cenas tiešsaistē. Jūs atradīsiet vislabāko cenu, ja jūs rezervēt iepriekš. Piezīme: Bērniem līdz 3 iet bezmaksas.

Top rezervēšana padoms Rezervējiet biļetes  internetā un apmeklēt pēc 3 pm, un jūs ne tikai iegūt vislabāko vērtību biļeti, bet jūs arī iegūt pastaigāties ap piesaisti, bet tas ir kluss un nozvejas Penguins pēdējā padevi dienas (4 pm).

Kombinētie biļetes ir pieejamas London Eye, Londonas Dungeon un Madame Tussauds.

Atklāšanas Times
Londonas Akvārijs ir atvērts 7 dienas nedēļā (izņemot Ziemassvētku dienu).
No pirmdienas līdz piektdienai: 10:00 līdz 6 pm (pēdējā uzņemšanas 17:00),
sestdienu un svētdienu: 10:00 līdz 7 vakarā (pēdējā ieeja 18:00)

Apmeklējuma ilgums:  1 līdz 2 stundas.

Piekļuves
Pilna piekļuve invalīdiem ar liftiem / liftu visiem līmeņiem. Ir arī tualetes invalīdiem katrā stāvā.

Buggy Friendly
Bagiji ratiņi var lietot visā un ir lifts / lifts piekļuvi katrā līmenī. Piezīme: Nav buggy parks.

Nr ēšana un dzeršana
Londonas Akvārijs ir stingri no ēšanas un dzeršanas politika, bet blakus ir daudz kafejnīcām un restorāniem.

Fotografēšana
Jūs varat uzņemt fotoattēlus personīgai lietošanai, bet jūs nevarat izmantot statīvus vai zibspuldze.