Izvairieties no šīs pirmās taimerus Francija Travel kļūdas

Posted on

 Izvairieties no šīs pirmās taimerus Francija Travel kļūdas
Jūs plānojat savu pirmo ceļojumu uz Franciju, un tas ir kaut kas jūs esat sapņojis gadiem. Ja jūs vēlaties, lai lielāko daļu jūsu pieredzi Francijā, ir vairāki ceļojumu kļūdas, kas jums vajadzētu izvairīties.

Doties uz Parīzi, un tikai Parīzē

Lielākā daļa cilvēku, kas apmeklē Francija apmeklēt Parīzi, un tikai Parīzē. Tas ir robeža traģisks, jo ir tik daudz vairāk, lai Franciju nekā vienu kapitāla pilsēta var piedāvāt, bet iespaidīgs vieglā pilsēta varētu būt. Tātad jums patīk pilsētas. Mēģiniet jauki, karaliene Rivjēru, krāšņu vēsturisko pilsētu ar muzejiem, kafejnīcām, restorāniem un bāriem, kā arī viens no krāšņākajiem āra augļu un dārzeņu tirgos Francijas dienvidos.

Ja vēlaties godību Atlantijas okeāna piekrasti, apsveriet Bordeaux, kura ir piedzīvojusi milzīgu renovācijas pēdējos gados. Vai varbūt Nantes atklāt masveida mehānisku ziloni, kas padara savu ceļu lēnām ap vēsturisko ostas zonā, jūs uzrāpušies uz augšu. Tad tur ir vecpilsēta Aix-en-Provence; izsmalcināts Lille Francijas ziemeļos, kas ir liels, lai īsu pārtraukumu no Parīzes vai AK; Lyon Francijā centrā, gastronomijas galvaspilsētas ar restorāniem, lai atbilstu katrai gaumei un kabatas (un dažas diezgan labas ekskursijas, kā arī.)

Pārbaudiet top Francijas pilsētām starptautisko apmeklētājiem.

Vai fancy iet nedaudz pie uzvarēts dziesmu? Tad apskatīt dažas mazāk populāri pilsētām, visi no tiem skaisti un mazāk pārpildīts.

Un domāt par to, ko jums patīk darīt un apmeklēt. Francija, lielākā valsts Eiropā, ir viss: apbrīnojamo pludmales, spa pilsētas nocietinātas Hilltop ciemati, vīnogulājiem-dotted ainavas, jūs nosaukums tam. Jā, cilvēkiem vajadzētu piedzīvot krāšņumu Parīzē. Bet tā vietā, lai plānot savu visu braucienu ap to, sākuma un beigu Parīzē (kur jūs, iespējams, ielido un no anyway). Pavadīt vidū savas brīvdienas iepazīstot brīnumus Francijas valsti.

Ne Mācības Par Francijas Pirms apmeklējot Franciju

Franču ir ļoti īpaši par muitas un sociālo uzvedību. Ja jūs doties uz Franciju bez mācīšanās neko vispār par Francijas iedzīvotājiem, notiks pāris lietas. Jums nav saprast, kāpēc dažas lietas, kas notiek, un pieņemu, ka franču valodā ir rupjš jums. (Tikai kāpēc ne, ka viesmīlis mūs mūsu čeku, lai kliedz skaļi?). Un viņi izskatīs jūsu uzvedība rupjš, un uzvedas atbilstoši. Jūs redzēt, kur tas notiek, vai ne?

Bet ir daudzas mazas lietas, varat darīt. Piemēram, katru saruna un kāds no sapulces vai tas ir biznesa vai vienkārši iegādāties bagete kādā ceptuvē sākas ar ‘Bonjour “. Neuztraucieties, ja saruna nav iet tālāk; jums ir veikuši pūles un Francijas novērtēs to.

Ne Mācības Par franču valodas

Jums nav runāt ar ārzemniekiem jūsu valstī savā valodā jūs? Nē? Negaidiet, franču, lai to izdarītu jums. Viņi, iespējams, nebūs, un tai nav. Jūs atradīsiet, ka pat tad, ja Francijas do runā angliski, viņi varētu ne, vai nu tāpēc, ka viņi jūtas nerunīgs, vai arī tas tikai varētu būt, ka tāpat kā jūs, viņi kautrējas mēģina savas angļu valodas out. Ja jūs iet pie uzvarēts ceļu, jūs atradīsiet, ka daudzi franču ļoti ierobežotas zināšanas par angļu valodas (ja vispār).

Jums nav nepieciešams, lai uzzinātu daudz, bet jums noteikti vajadzētu iemācīties pamatus. Jums vajadzētu arī līdzi franču-angļu vārdnīca vai elektronisku tulkotājs, lai jūs ir gatavi runāt ar franču.

Ne Mācības Par Francijas grafiku

Tātad jūs vēlaties iepirkties, sightsee un garša Fab ēdienus, kamēr jūs esat atvaļinājumā Francijā? Šeit ir lieta. Laiks nepareizi, un jūs, iespējams, galu galā izslēgt no visām šīm lietām. Ļoti kaitinoši. Tur ir ritms Francijas grafiku, un jums noteikti vajadzētu zināt, pirms jūs apmeklējat. Tādā veidā, jūs varat plānot savu dienu Francijā pareizi un nav garām lieta.

Piemēram, mazpilsētās un ciematos (gan ne pilsētas), visus veikalus un uzņēmumus, tajā skaitā bankas, tuvu vismaz 2 stundas pusdienās. In attālos rajonos, tas var būt no 1 pm līdz 4 pm. Dienvidos cilvēki piecelties veikali un tirgi atvērt agri (tirgus no aptuveni 7 no rīta), tāpēc viņiem ir nepieciešams siestu. Pierast ritmu; tas ir daudz vieglāk un relaksējoša.

Tērēt vairāk eiro, nekā jums

Ir desmitiem maz lēmumi, kas var nozīmēt savu atvaļinājumu izmaksas divreiz kas tai būtu, varbūt pat vairāk. Kas vēl labāk ir jums nav upurēt savu atvaļinājumu kvalitāti, lai saglabātu dažus eiro. Piemēram, vai jūs zināt, tas ir iespējams, labāk, lai saņemtu savu eiro Francijā no bankomāta, nekā tas ir, lai apmainītos ar savu valūtu, pirms jūs atstāt?

Bet ņem vērā citu mazām lietām. Tas ir daudz dārgāk pasūtīt kafiju sēžot pie galda, vai nu uz terasi ietves. Nu pasūtīt pie bāra un asaris uz bāra ķebļa, vai maksāt šo slēptās “kolorītu” nodokli. Bet viesmīļi nemēģina pārvietot jūs, ja tur ir maz kafijas atstāja šajā čempionātā.

Ne Ceļošana ar sabiedrisko transportu

Nelīmējiet veikt taksometri (kas ir dārgi Francijā), vai ekskursijas (kas var būt dārgi, un neuzticama). Tā vietā mēģiniet ceļot ar vilcienu Francijā; vilcieni ir ērti, droši un jūs visur. Tas bieži vien ir lētāk nopirkt vilciena biļeti Francijā, lai jūs varētu pēkšņi nolemt doties kaut kur uz kaprīze bez tā costing jums roku un kāju.

Autobusi ir arī liela vērtība. In Provence-Alpes-Cote d’Azur, piemēram, tas maksā tikai € 2 doties jebkur šajā reģionā, un tas ir milzīgs vieta.

Un lielākā daļa pilsētas tagad ir tramvaji, kas seko galvenajiem ceļiem. Viņi arī ir ļoti lēti.

Ne Rezervācijas mazākās Viesnīcu un gulta un brokastis

Vai ne tikai iet viegli iespēju starptautiskas ķēdes viesnīca, kas būs ļoti dārgi, un, iespējams, bezpersoniska. Tā vietā, lai mēģinātu kādu no mazākās viesnīcās, jo īpaši Viesnīcas Logis kuri visur Francijā. Vai kāpēc ne iet uz gultu un brokastis? Daudzi īpašnieki, jo īpaši vairāk populārs tūrisma jomās, runā angliski. Daži piedāvā arī vakariņas, kas vienmēr ir daudz izdevīgāks nekā restorānu vai viesnīcu, un ietver vīnu. Jūs visi sēdēt pie komunālo galda (bieži ar citiem angliski runājošiem viesiem), lai varētu saņemt noderīgus padomus par vietējā teritorijā, ko redzēt, uc

Izbaudi savu atvaļinājumu!

Izturies pret Franciju, kā jūs varētu kādu ārvalsts izvēlaties doties; būt pieklājīgs, ziņkārīgs un interesē, un jums ir pasakains laiks.