Ja pērkat itāļu Rail Pass ceļot ar vilcienu Itālijā?

Posted on

 Ja pērkat itāļu Rail Pass ceļot ar vilcienu Itālijā?

Kaut kam Itālijas dzelzceļa biļete, ko sauc arī EURAIL Itālija caurlaide, dažkārt var būt ērtāk, tas ne vienmēr ietaupīt naudu . Ja jūs lietojat vairākus braucienus starp lielajām pilsētām, kas ir diezgan tālu viena no otras, kas pārvietojas lielos attālumos, vai ceļo uz Itāliju no citas valsts, itāļu Rail Pass, iespējams ietaupīt naudu.

Dzelzceļa biļetes Itālijā

Ja jūs plānojat apmeklēt Romu, Florenci, Venēciju un Milānu, individuālie vilciena biļetes maksās mazāk nekā Itālijas dzelzceļa caurlaides, it īpaši, ja jūs pērkat biļetes iepriekš un ir iespēja saņemt atlaidi.

Doties uz Romu, Florence, Venēcija, un atpakaļ uz Romu, būs tuvāk pašu summu. Tomēr, ja jūs plānojat ceļot vairāk dienas ar vilcienu un iet tālāk, dzelzceļa caurlaide labs vairāk dienas var ietaupīt naudu.

Ir arī citi faktori, kas jāapsver. Ja esat jaunāks par 26, jūs varat saņemt lētāku piespēli un, ja jūs ceļojat ar grupu ir atlaide. Caurlaides labs 3-8 dienas mēnesī, un tiem nav jābūt pēc kārtas tāpēc, ja jūs neesat pārliecināts, kurā dienā vēlaties ceļot, un nav prātā iet uz staciju agri, lai saņemtu savu sēdvietu rezervēšana, caurlaide var dot jums lielāku elastību nekā pērk visu savu vilcienu biļetes iepriekš.

Ja jūs pērkat itāļu sliedes iet jums vēl būs veikt (un apmaksāt) sēdekļu atrunas par ātrgaitas ( frecce ) un starppilsētu vilcieniem. Itālijas dzelzceļa caurlaide ir labs tikai uz valsts vilcienos, ko darbina Trenitalia . Tas nav labi, par privātajiem dzelzceļa līnijām, piemēram, Itāļu ātrgaitas vilcieniem vai mazāku privāto reģionālās līnijas, piemēram, tiem, kas Puglia vai starp Neapoli un Sorrento.

Reģionālās vilcieni Itālijā ir lēti tāpēc, izmantojot dzelzceļa biļete uz reģionālajiem vilcieniem un pat dažos starppilsētu vilcieniem nav rentabli. Piemēram, ja jūs apmeklējat populāro Cinque Terre , jūs lietojat reģionālo vilcienu un izmantojot dzelzceļa biļete par to nav vērts izmaksas.

Jūs varat pārbaudīt cenu atsevišķu biļetes uz Trenitalia , Itālijas dzelzceļa vietni vai pārbaudītu cenas vai pirkt (ASV dolāros) Frecce (ātrgaitas) vilciena biļetes maršrutā uz Select Itālijas vilcienu biļetes lapā .

Jums ir jābūt jūsu dzelzceļa caurlaide apstiprināta sešu mēnešu laikā pēc iegādes, ko dzelzceļa amatpersona pie dzelzceļa stacijas. Atrunas un papildinājumi netiek iekļauti caurlaide, un ir jāiegādājas atsevišķi. Noteikti izlasiet visu informāciju par savu dzelzceļa caurlaide, pirms lietojat to kā apstākļi var mainīties.

Vai jums ir nepieciešams Rail Pass Eiropā?

Ir daudzi veidi, Eiropas dzelzceļa caurlaides pieejami arī iet labi vilcienu ceļa vienā valstī vai vairākiem valstīs. Vilciena biļetes vairumā Eiropas valstu parasti ir dārgāka nekā Itālijā, tādēļ, ja jūs esat ceļojumā ar vilcienu citā valstī Papildus Itālijā jūs varat apsvērt divu valsts caurlaide.