Jak korzystać z toalety w Francji

Posted on

 Jak korzystać z toalety w Francji

Korzystanie z toalety może brzmieć jak najprostszych zadań, ale jeśli nie są używane do Francji i francuski hydraulika może być trudne ćwiczenie. Dowiedzieć się, co różne formy Johns brać w tym kraju, jak je wypłukać, ile to będzie kosztować i innych tajemnic do korzystania z toalety, więc nie zrobić źle.

Francuskie toalety są nieodłączną częścią niektóre z rzeczy, może nie lubią we Francji.

Trudność: Łatwy

Wymagany czas: Różnie (hm!)

Oto jak:

  1. Znajdź łazienkę. To nie zawsze jest to takie proste, jak toalety publiczne nie zawsze są obfite. Centra handlowe i centra handlowe mają zazwyczaj toalety publiczne, które zawsze są dobrze oznakowane, jak zrobić kilka popularnych terenów zewnętrznych. Parki mają zwykle strąki publicznych toalet. Najgorszy scenariusz, wstąpić do kawiarni, zamówić kawę i korzystać ze swoich urządzeń. Jeśli jesteś śmiały, marsz na ruchliwej jeden i iść prosto do łazienki, a następnie pozostawić i zaoszczędzić kilka euro. Ale wiele z nich jest na dole, więc może to być opcja trudne. Spójrz na znaki mówiąc: „Łazienki” czy „WC” W kawiarni toalety mogą być unisex.
  2. Rozmiar się z łazienki po wpisaniu. Choć jest znacznie mniej powszechne w tych dniach, niektóre jeszcze uwielbiony dziurę w podłodze. Miałeś kucać i unoszą; ale to naprawdę nie jest zalecane. I spłukiwania toalety tego rodzaju może być trudne; jeśli nie ma alternatywy, montaż i uruchomienie, aby uniknąć rozpryskiwania wody na nogi. Jeśli nie masz pójść źle, spójrz na następny łazience.
  3. Spłukać. Łatwe, prawda? Otóż ​​istnieje wiele alternatyw, które mogą zaskoczyć niewtajemniczonych. Płukanie mechanizmy francuskiej toalety nie zawsze są z tyłu. Czasami istnieje łańcuch pully zwisają z góry, czasem przekonasz płatek stopę na ziemi. Czasami znajduje się przycisk na górze, czasami dwa (pchanie zarówno uczyni WC zachować płukania). Lub znajduje się przycisk należy pociągnąć do góry (ale nie zbyt energicznie, może odchodzić w dłoni). Często nie jest duży, prostokątny pasek na tylnej ścianie. Pchać lub ciągnąć cokolwiek znaleźć, ale próbować; w końcu zrobić to dobrze.
  4. W przypadku napotkania odkrytym publicznego pod stylu toalety, są one nieco z własnej kategorii, a może być dość przytłaczające i mylące. Wystarczy zintensyfikować i sprawdź, czy jest on zajęty (czerwoną lub zieloną kropkę oświetlony przez drzwi). Umieść w swojej zmianie, i czekać na drzwi otwierają się automatycznie. Wkroczyć i drzwi automatycznie zamknięty. Jeśli jesteś tam 15 minut lub więcej, drzwi zostaną otwarte. Mogą wydawać niehigieniczne, ale faktycznie są dezynfekowane po każdym użyciu i są zaskakująco dobre w użyciu, gdy stosowane są do nich.

Porady:

  1. Zawsze mają małą zmianę na ciebie (to jest zawsze dobry pomysł). Wiele toalety są płatne tylko czasami obsługiwanego przez asystenta, a czasami zaakceptowania zmiany, aby wejść. Odkryte toalety strąki wymagają dokładnej zmiany, więc mają euro a kawałki 50-Centime ręką.
  2. Nie zdziw się przez unisex łazienkach, lub męskie, damskie pokoje ze wspólną holu. Francuzi nie są tak rozłączyła się o oddzielne toalety jak, powiedzmy, Amerykanów. Będziesz nieuchronnie znaleźć te w małych restauracjach.
  3. Zanim wejdziesz, sprawdź, czy papier toaletowy jest poza stajni. Czasami są dozowniki w umywalki i lustra, ale nie ma papieru w boksie. W razie wątpliwości, należy papierowych chusteczek gdzieś pod ręką.
  4. Jeśli odwiedzasz zajęty fast food, zapisz otrzymania. Zwykle zawiera kod, aby dostać się tam toalety. Jeśli nie masz kodu, zawsze można stanąć poza łazienką i czekać na kogoś, aby wyjść.
  5. Nie zdziw się, jeśli na zewnątrz pod stylu łazienka publiczna jest załamana. W doświadczeniu wielu ludzi, są bardziej z usług ( usługi hors ) niż praca. Przejdź do następnego miejsca i powinieneś zobaczyć inną.
  6. Staraj się unikać autostrad toalety w małych Aires (przystanki autostrad). Mogą one być bardzo brzydki, ponieważ nie są sprzątane bardzo często i to nie bardzo dobrze. Jeśli jesteś na autostradzie, starają się osiągnąć znaczny obszar usług.