Jak mogę dostać bilety Wimbledon tenisa?

Posted on

Jak mogę dostać bilety Wimbledon tenisa?
Wimbledon, największego turnieju tenisowego Wielkiego Szlema na świecie, rozpoczyna się w dniu 5 lipca 2018 Każdy może iść, ale zdobycie biletu jest w dół do wytrwałości i szczęścia w losowaniu. Trzeba mieć szczęście i zwykle trzeba planować z wyprzedzeniem.

Jeśli jesteś fanem tenisa i masz zamiar być w Anglii pod koniec czerwca lub na początku lipca (w 2019 roku), wciąż masz szansę ubiegać się o bilety na mistrzostwach tenisa trawnik na Wimbledonie. Jeśli jest to 2018 mistrzostwa jesteś po, nie może być za późno. Nadal istnieją cztery sposoby, aby przejść po bilety. Oto jak:

1. Wimbledon Skrutacyjnej

Jedynymi ludźmi, którzy mogą liczyć na bilety Wimbledon bez problemu w ogóle są członkami All-England Lawn Tennis Club (AELTC) , którzy prowadzą tournament.There są tylko kilkaset z nich, a jeśli to czytasz, to dobry przypuszczenie, że nie jesteś jednym z nich. Prawie każdy inny musi zaryzykować się remisem po publicznym głosowaniu.

Od 1924 roku, AELTC sprzedał większość biletów do sądów show – Centre Court i tenisowe 1 i 2 – z góry. Wnioski o głosowanie na kolejny czerwcu i lipcu są otrzymywane z klubu w sierpniu i musi być z datą stempla pocztowego nie później niż w połowie grudnia. (Więc jeśli czytasz to po grudniu, jesteś zbyt późno na rok bieżący.) Istnieje osobny głosowanie wózek dla przestrzeni pokaz sądowych przystosowane do wózków inwalidzkich.

Głosowanie jest zawsze przekroczone. Wchodząc do głosowania nie uprawnia cię do biletu, ale zamiast dostać miejsce w losowaniu. Wybrani kandydaci są wybierane losowo przez komputer i ogłoszono w lutym przed turniejem. Jeżeli uda Ci się wygrać miejsce, należy przyjąć dzień i kort przypisany do ciebie w losowaniu. Bilety nie mogą być przekazywane lub sprzedawane i stają się nieważne, jeżeli są.

Wejście do głosowania publiczna na Wimbledonie 2019

Od około 1 września All England Lawn Tennis Club (AELTC) przyjmuje wnioski o głosowaniu publicznym od wnioskodawców brytyjskich . Aby otrzymać wniosek, wysłać w tłoczone, zaadresowana, wielkości DL (4 1/4″ o 8 5/8″ ) Envelope AELTC, PO Box 98, SW19 5AE do połowy grudnia – dokładne daty są umieszczane na strona AELTC około miesiąca po zakończeniu turnieju w bieżącym roku. Aplikacje postmarked po określonym terminie nie są rozpatrywane. A osoby dzwoniące do urzędu po tej dacie nie podano aplikacje.

Aplikacje zagraniczne są podejmowane w Internecie. Informacje o tym, jak ubiegać się o głosowaniu publicznym biletów Wimbledonu z zagranicy jest dostępny na AELTC stronie , zwykle od 1 listopada.

Jeśli są skuteczne w głosowaniu, płacisz za przypisane bilety online. W 2018 roku, cena biletów na korcie centralnym wahała się od £ 60 do otwierania dzień £ 210 do finału.

I, przy okazji, organizatorzy turnieju są bardzo surowe o aplikacje więc być bardzo ostrożnym podczas wypełniania twoje. You wniosek będzie nieważny jeśli poprosić o więcej niż jednej postaci, jeśli wykreślić lub dokonać poprawek na formularzu lub napisać jakieś specjalne życzenia i instrukcje na nim. I zapomnieć o ubieganiu się o bilety, aby dać jako prezent lub sprzedać. Jeśli nie korzystają z biletów Państwo ubiegać się o siebie, stają się nieważne.

Ale nie zniechęcaj się; istnieje kilka innych sposobów, aby zdobyć bilety na Wimbledon.

2. Kolejka kupić bilety w Dniu

Jeśli przegapiłeś głosowanie na ten rok albo nie były udane w losowaniu, nie rozpaczaj. Ktoś chętny, żeby wcześnie wstać i stanąć w kolejce, deszczu lub połysk, można kupować bilety na dzień meczów przyłączając się do kolejki. Zazwyczaj polega to kemping na noc, ale atmosfera w kolejce jest przyjazny i wielu zagranicznych gości cieszyć się z możliwości spotkania i rozmowy z innymi fanami tenisa, czekając, aby dostać się na terenie.

Stojąc w kolejce – na dzień – to jedna z wielkich tradycji turnieju. W przeciwieństwie do wielu innych ważnych wydarzeń sportowych, organizatorzy Wimbledonu zarezerwować dobrą proporcję biletów dla członków społeczeństwa kupić u bram. Ale trzeba być cierpliwym i trzeba naprawdę chcieć te bilety. W ostatnich latach, cały proces kolejkowania stał się znacznie bardziej cywilizowany, ze zorganizowanym kempingu, budzenia i „lewo” bagaż udogodnienia dla twojego sprzętu campingowego.

Codziennie, z wyjątkiem ostatnich czterech dni, 500 biletów na każdy z Centrum i sądów No.1, No.2 i No.3 są zarezerwowane dla sprzedaży publicznej na kołowrotki. Kosztują od £ 60 do £ 210 na korcie centralnym, £ 30 do £ 105 do nr 1 – 3 sądy w zależności od dnia.

Kolejnych 6000 bilety wstępu Podstawy sprzedawane są codziennie. Tereny bilet wstępu jest dobre dla nr 2 sądu stojącej obudowie oraz bezwarunkowe siedzących i stojących na Sądów 3 do 19. Bilety kosztują od £ 8 oraz £ 25, w zależności od czasu i dnia.

Każda osoba może kupić tylko kolejkowanie jeden bilet, więc jeśli masz przyjść z partnerem lub z rodziną, wszyscy muszą być w kolejce. A bilety na dzień sprzedawane są tylko gotówką – więc lepiej odwiedzić najbliższego bankomatu, jeśli dążą do jednego z drogich biletów do sądów pokazowych.

3. gospody Pakiety

Dwa touroperatorzy są upoważnieni do sprzedaży pakietów hospitality, że oprócz biletów, zwykle obejmują posiłki i napoje, a także może zawierać zakwaterowanie i organizacji podróży. Te pakiety zaczynają się od około 400 £ za osobę. Goście z Wielkiej Brytanii, Europy i obu Ameryk można zarezerwować pakiet przez Keith Prowse, zaczynając od £ 400 za osobę i wspinania się ponad 5000 £ za posh miejsc w finale. W 2018 roku, ich Centre Court apartamentów wliczone stylowy żywności i napojów, podwieczorek i usługi prywatnej limuzyny w ciągu dnia.

Bilety kosztują około 1600 £ za osobę za otwarcie pasuje do prawie 5000 £ za osobę za męskie finału. Ale jeśli to trochę zbyt bogaty jak na swój budżet, istnieją pakiety zaczynając od £ 400 za zastrzeżone, numer 1 biletów sądowych i posiłek zaprojektowany przez Alberta Roux w nieformalnej, prywatnej restauracji.

Tych z Azji i Australii mogą zarezerwować pakiet przez  Czystej Wimbledonu przez Sportsworld , począwszy w 2018 roku z około £ 400 za dnia, bilety Numer 2 Trybunału (z noclegiem i śniadaniem noclegi w pobliskich hotelach opiera się na dwóch dzielenie) do więcej niż £ 5700 osobę, na korcie centralnym finałów biletów z domków.

4. Dzienny bilet Odsprzedaż

Jeśli jesteś już w uzasadnieniu Wimbledonu (które udało się jedną z 6000 bilety wstępu na teren sprzedawanych każdego dnia), może być w stanie chwycić foteli courtside na bilecie odsprzedaży kiosku. Posiadacze biletów opuszczające teren przed zakończeniem gry są zachęcani, aby umieścić swoje niechciane bilety w specjalnych pudełkach, aby udostępnić je w celu odsprzedaży. Wpływy odsprzedaży przejść do tenisa podobne cele charytatywne.