Jak Odwiedź Muzeum i Galeria Borghese: A Complete Guide

Posted on

Jak Odwiedź Muzeum i Galeria Borghese: A Complete Guide
Położony na wzgórzu Pincio, Galerii Borghese i Galleria Borghese jest jednym z najlepszych muzeów w Rzymie. Mieszczący się w pięknie freskami, 17-wiecznej Villa Borghese nieruchomości, galerii 20 pokoi wykazują bezcenne marmurowe rzeźby i imponującą kolekcję dzieł sztuki przez niektóre z najbardziej wpływowych malarzy 16. wieku i dalej. Punktem wyjaśnienia: Villa Borghese to nazwa rozległego parku publicznego, w którym różne Borghese pałace siedzieć. Rzeczywista pałacu Villa Borghese jest obecnie znany jako Galleria Borghese i Galeria Borghese.

Historia

Kardynał Scipione Borghese, bratanek Paweł V, zlecił budowę Villa Borghese i jego ogrody w 1613 roku użył dwór do zabawy, jak również jako miejsce do zaprezentowania jego rosnącą kolekcję dzieł sztuki. Ważne przejęć obejmują te przez barokowy rzeźbiarz Bernini i malarzy Caravaggia, Rafaela i Titan.

W 1808 roku, następca kardynała Camillo Borghese (żonaty Paolina Bonaparte) był zmuszony dać większość klasycznych rzeźb do jego brat-in-law, Napoleona. Te mogą teraz znaleźć w starożytności skrzydła Luwru.

Bernini Masterworks w Kolekcji

imponująca kolekcja rzeźby Galleria Borghese mieści się na parterze i obejmuje co są uważane za jedne z najlepszych dzieł Berniniego. Pierwsze trzy prace wymienione poniżej zostały zakończone, kiedy Bernini był jeszcze w jego wczesnych 20s.

Apollo i Daphne (1624). Ten niezwykły wizerunek nimfy Daphne przepoczwarza się w drzewo laurowe, aby uniknąć porwania przez Apollo pokazuje niesamowitą ruch w marmurze.

Gwałt Prozerpiny (1621). Równie wspaniałe, Pluton i Prozerpina jest doskonałym przykładem geniuszu Berniniego na co marmur pojawiają się jako sprężysta jak skóra. W tym kawałku, widzimy palce Hades’ wciśnięte w ciele Prozerpiny jak ona stara się wyrwać z jego uścisku.

David (1624). Interpretacja Berniniego charakteru biblijnego Dawida stwarza młodemu bohaterowi w jego likwidacją, o rzucić swój potężny proca na Goliata. Uważa się, że twarz Dawida jest autoportret rzeźbiarza.

Biust Scipione Borghese (1632). Scipione Borghese był wśród pierwszych patronów Berniniego. Po rzeźbienie popiersie kardynała jednak Bernini odkryli defekt w marmurze. On wykonany drugi, identyczny biust, który odbył się w piętnaście dni. Oba są na wystawie w muzeum.

Pozostałe dane w Galleria Borghese

Paulina Bonaparte jako Venus Victrix (1805/08). Ta słynna rzeźba Antonio Canovy prezentuje półleżącej, pół-nago Paolina Bonaparte unabashedly patrząc na widza. Został zamówiony przez męża, Camillo Borghese, w ramach ożywienia tradycji rzymskiej portretowania śmiertelników jako mitycznych bogów.

Wielkość w oleju. Na pierwszym piętrze galerii poświęcona obrazów. Zwiedzający mogą zobaczyć arcydzieła Raphael ( Deposition i Dama z jednorożcem ), Tycjana ( biczowania Chrystusa i miłość niebiańska i miłość ziemska ) i wielkiego Caravaggio ( The Chłopiec z koszem owoców , Chory Bachus i Jerome Pisanie Sankt) ,

Miłośnicy sztuki powinni rozważyć zarezerwowania prywatnego, ograniczoną przestrzeń wizytę deposito lub Storage Room, gdzie trzymane są ponad 250 innych obrazów.

Starożytne Skarby Na parterze posiada imponującą kolekcję starożytności od 1 przez 3 wieku naszej ery, a także wyświetla takich skarbów jak rzymskiego brązu od 150 pne i starożytnych mozaik z 4 wieku.

Jak Galleria Borghese Odwiedź

Wejście do muzeum jest ograniczona do 360 gości, w dowolnym czasie, z wizyt ograniczona do dwóch godzin. Należy zarezerwować z wyprzedzeniem na stronie internetowej Galleria BorgheseJeśli planujesz odwiedzić Rzym w ruchliwe sezonu i chcesz zobaczyć kolekcję, należy zarezerwować z dużym wyprzedzeniem podróży, aby upewnić się, że nie przegap. Dla bardziej wciągające doświadczenie, rozważyć rezerwacji prywatną wycieczkę z przewodnikiem z  The Roman Guy , Context Travel  lub wybrać Włochy .

Roma Pass  posiadacze mają dostęp do muzeum na wolnym lub obniżonej stawki, ale nadal trzeba zarezerwować czas wejścia telefonicznie +39 06 32810. 

Godziny:  od wtorku do niedzieli, 9 rano do 7 wieczorem (ostatnia pozycja 5 po południu). Zamknięte w poniedziałki, 25 grudnia i 1 stycznia.

Wstępu:  Dorośli: € 15; Obywateli UE poniżej 18 lat: € 8,50. Niepełnosprawnych odwiedzających płaci tylko opłatę rezerwacji € 2; Dzieci 5 i pod są bezpłatne. (Ceny są od 2018 roku i obejmują obowiązkową € 2 opłaty rezerwacyjnej.) Ceny mogą wzrosnąć w specjalnych wystawach.

Lokalizacja: Galeria Borghese, Via Scipione Borghese 5, w willi Borghese.

Jak dotrzeć: Autobusem: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360,490, 491, 495, 630, 910, 926; Metrem: Linia A (czerwony) do przystanku Spagna.

Atrakcje w pobliżu

Villa Borghese to prawie 200 akrów parku miejskiego usiany jezior, łąk, wille, świątynie, a także plac zabaw dla dzieci, zoo, amfiteatr, kino, i jazda konna stajni.

Galleria Nazionale d’Arte Moderna znajduje się na terenie Villa Borghese posiada kolekcję 19th- a 20th-wiecznych malowideł podkreślając włoskich artystów.

Muse Nazionale di Villa Giulia,  ustawiony w innym pałacowej willi Borghese, ma największą kolekcję Włoch z etruskich starożytności i rzuca jasne światło na tej tajemniczej pre-rzymskiej cywilizacji.

Piazza del Popolo , położony poniżej Pincio Hill, jest jednym z największych i najważniejszych placów miejskich w Rzymie.