Jak uniknąć oszustów i podróży Oszustwa w Londynie

Posted on

Jak uniknąć oszustów i podróży Oszustwa w Londynie
Londyn jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Jest domem dla światowej klasy atrakcji kulturalnych, wspaniałą architekturą, Scena brzęczenie jadalnym i sklepów w bród. To dynamiczne, inspirujące i ekscytujące, ale o populacji 8,7 mln, może to być również trudne, kłopotliwe, zajęty i głośno.

W ujęciu globalnym, Londyn jest bardzo bezpiecznym miastem. Są o wiele bardziej niebezpieczne miejsca do odwiedzenia, jeśli chodzi o wskaźniki przestępczości i kwestiach bezpieczeństwa, ale jak w każdym dużym mieście kapitału, to jest nieuniknione, że oszuści i przestępcy polują na turystów. Mamy podkreślono pewne wspólne oszustw Londyn zdawać sobie sprawę z wyprzedzeniem na wycieczkę, ale najlepszym rozwiązaniem jest, aby być mądrym, aby uważać i być przygotowanym. Aha, i śledzić jelit; jeśli coś jest nie tak, są szanse, że nie jest.

W sytuacji awaryjnej, należy skontaktować się policja, pogotowie ratunkowe lub straż pożarną na 999. Aby zgłosić non-pilne przestępstwa, skontaktuj się z lokalnym posterunkiem policji dzwoniąc z 101 w Wielkiej Brytanii.

Kieszonkowcy Transportu w Londynie

Kieszonkowcy kierować najbardziej ruchliwych dzielnic Londynu, co oznacza, że ​​należy zawsze zachować czujność podczas korzystania z systemu transportu publicznego miasta, zwłaszcza podczas podróży metrem i podczas przechodzenia przez głównych dworców kolejowych.

Stacje z najwyższych wskaźników kradzieży kieszonkowych w Londynie Kings Cross St Pancras, Oxford Circus, Victoria, Liverpool Street i Stratford. Kieszonkowcy często stosują techniki dywersji i rozproszenia jak pytać o drogę, celowo upuszczając monet lub powodując zamieszanie.

Kiedy odpowiadać lub reakcji, po prostu być świadomi swojego otoczenia i zachować swoje kosztowności poza zasięgiem wzroku. Pamiętaj, aby spakować torby i plecaki i torby nosić przed sobą. Nie afiszować swoją biżuterię i zachować swoje pieniądze bezpiecznie ukryte.

Motorower-konna telefonu i torbę Snatchers

Złodzieje złowiony na fakt, że mogą one być znacznie bardziej wydajne niż na dwóch kołach na dwóch nogach, a uliczny napad przez gangi jeżdżących motorowerów jest coraz większym problemem w Londynie.

Złodzieje mają tendencję do kierowania ludzi, którzy są na ich telefony komórkowe lub którzy są torby blisko krawężnika przenoszenia. Wiele ataków odbywają się w centrum Londynu, w biały dzień. Staraj się trzymać z dala od krawężnika i nie dzierżą telefonu wokół w środku ulicy.

Nosić torby po drugiej stronie ciała, a nie na ramieniu lub zwisające w dół z dłoni. Łatwo się rozprasza, gdy patrzysz na smartfonie. Staraj się planować z wyprzedzeniem, jeśli chodzi o kierunkach lub cofnąć się z drogi, gdy szuka on-the-go informacje.

Ludzie z prośbą o pieniądze na ulicy

Jeśli podszedł na ulicy przez kogoś z długiej historii i wniosku o określonej kwoty pieniędzy (co oni obiecują powrót w pewnym momencie), są szanse, że to oszustwo.

Miejscowi są często zwieść tej sztuczki zbyt ale nie częściej niż te oszuści postara i turystów winy podróż do przekazania środków pieniężnych. Najlepiej grzecznie odmówić ich prośbę i zachęcić ich do skontaktować się z policją, czy jest to realne zagrożenia.

Nie wyklucza zatrzymując się pomóc komuś w potrzebie prawdziwej pomocy, ale po prostu uważać na to, co zostało powiedziane i jeśli to brzmi trochę zbyt wydumane i polerowane, to prawdopodobnie dlatego, że nie jest to pierwszy raz, historia zostało powiedziane.

Rigged Gry uliczne

Chociaż policja zaciśnięty na ulicy hazardu, można jeszcze napotkać kilka nieuczciwych oszustów konfiguracją na sklep na chodnikach Londynu.

Grupa chłopaków zazwyczaj określają trzy filiżanki (lub pokrywki i kapsle lub muszli), ukryć mały przedmiot pod jedną z nich, a następnie wymieszać je przed prosząc kogoś w tłumie, aby utrzymać oko na nagrody. Współsprawcą zwykle „wygrać” kilka rund przed nieświadomym turysta próbuje szczęścia.

Gra jest zawsze uzbrojone i są często sadzone kilka osób na widowni, aby odciągnąć od gracza utrudnić wygrać. Najlepiej chodzić przez bez zatrzymywania się, aby zobaczyć co się dzieje. Są o wiele bardziej zabawne rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w Londynie.

Odbieranie „wolne” prezenty

Jeśli przedstawiony w „wolnej” prezent na ulicy (zazwyczaj grono wrzosów, róży, bransoletki, zabawki lub podobna) będziesz się spodziewać, że za to zapłacić. Jeśli przyjąć dar, dowiesz się, że przyniesie Ci szczęście, i to jest bardzo prawdopodobne, że będziesz zaczepiani do przekazania pieniędzy dla niego.

Staraj się nie nawiązywać kontaktu wzrokowego z osobami tej fali tego typu obiektów w twarz i grzecznie chodzą na przodzie. Istnieje wiele autentycznie wolnych miejsc wartych uwagi w Londynie zamiast.