Jak zaoszczędzić pieniądze na wycieczkę do Londynu

Posted on

Jak zaoszczędzić pieniądze na wycieczkę do Londynu

Może to być jeden z największych na świecie najdroższych miast, ale istnieje wiele sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze w Londynie. Po zdobył kontrakt na lot i hotel, sprawdź nasz przewodnik do cięcia kosztów w Big Smoke, od niedrogich posiłki uwolnić atrakcji.

Obejść za mniej

Zainwestuj w Visitor Oyster kartą , jeśli masz zamiar zrobić przejazdów metrem, autobusem, tramwajem, DLR, London Overground, TFL kolejowy lub autobusowy rzeki. Taryfy są tańsze niż zakup biletów papierowych i zatyka się codziennie, dzięki czemu można podróżować tyle razy, ile chcesz w ciągu dnia o maksymalnym za £ 6.60 (w porównaniu do Travelcard papieru w cenie £ 12.30). Można również skorzystać z rabatów i ofert specjalnych na terenie miasta. Karty mogą być zakupione i dostarczone do domu z wyprzedzeniem na wycieczkę do Londynu.

Londyńskim city-wide rower usługa, Cycles Santander (lub Boris Bikes) oferuje wypożyczalnię rowerów już od £ 2. Są stacje dokujące po drugiej stronie miasta, a proces wynająć rower jest prosta. Wystarczy wziąć kartę bankową do terminala, należy wykonać instrukcje dotyczące płatności, aby uzyskać kod wydrukowany i wprowadzić go do stacji dokującej, aby zwolnić rower. Istnieje £ 2 Opłata za dostęp do rowerów i pierwsze 30 minut z każdego przejazdu jest wolna. To dodatkowe £ 2 za każde dodatkowe 30 minut.

Podróżować autobusem nocy lub nocnego Tube uniknąć taksówką lub Uber opłat. Można korzystać z karty Oyster płacić za przejazdy na obu usług. Autobus nocny łączy znacznie od centrum Londynu i zewnętrznych obszarów i biegnie przez cały tydzień. Noc Tube działa w piątki i soboty w Victoria, Jubilee, Środkowej, Północnej i Piccadilly Lines. Taryfy są takie same jak w ciągu dnia.

Ciesz Fix Free Culture

Wiele z londyńskich muzeów i galerii są do odwiedzenia więc można spędzić cały swój czas skacze od jednej światowej klasy przyciągania do następnego, nie wydając ani grosza. Londyńskich zabytków w tym British Museum , Tate Modern , National Gallery , Tate Britain , The Natural History Museum , Science Museum i Victoria & Albert Museum są całkowicie wolne do odwiedzenia.

Zaoszczędzić na Wyświetleń

Podczas skanowania panoramę Londynu z The Shard i London Eye może dent na swoje finanse (szczególnie podczas podróży jako rodzina), istnieje wiele sposobów, aby chłonąć wspaniałe widoki bez opróżniania portfela. Bilety pre-book dla Sky Garden i można cieszyć oszałamiającej Londyn widoki bezpłatnie. Lub udać się do góry One New Change centrum handlowego i podziwiać widoki na dachu Katedra św. Na trochę świeżego powietrza, na wycieczkę do Primrose Hill i iść do szczytu górki dla szerokokątnych widoków na panoramę.

Zobacz West End Pokazuje za mniej

Czas na wycieczkę w styczniu lub lutym, aby skorzystać z Get Into London Theatre imprezy, ogromnej promocji, które oferuje bilety do ponad 40 górnym West End pokazuje, z jak najmniejszym 10 £. Bilety zwykle w sprzedaży w grudniu, więc najlepiej zapisać się do newslettera, aby być na bieżąco. Jeśli podróżujesz z dziećmi, należy rozważyć wizyty w sierpniu w czasie z Kids Tygodnia , kiedy dzieci poniżej 16 roku życia mogą iść za darmo do każdego uczestniczącego teatrze koncert gdy towarzyszy im osoba dorosła płaci pełną cenę. Stoisko TKTS w Leicester Square to miejsce, aby udać się do ostatniej chwili zniżki na najlepszych koncertów. Księga Mormona prowadzi loterię za 20 £ biletów na każdym występie. Wpisy muszą być wykonane osobiście w kasie dwie i pół godziny przed koncertem i nazwami zostanie wylosowana.

Znajdź najlepsze Niedrogie posiłki miasta

Jedzenie w Londynie nie musi rozbić bank. Nawet niektóre miasta najbardziej ekskluzywnych restauracji oferują oferty pre-teatralnych lub zniżki na lunch i można zjeść obiad w samym sercu dzielnicy West End za jedyne 10 £. Brasserie Zedel Stała cena menu dwudaniowy „s jest ukraść w około 10 £. Istnieje mnóstwo niedrogich opcji w całym mieście, gdzie można wypełnić na lekkie dania za około 5 £. Najlepsze oferty obejmują Herman ZE niemieckiego na smaczne kiełbasa, Beigel Bake dla bułeczki sól wołowiny, Homeslice do pizzy opalane drewnem, BAO na parze bułeczki i Leon dla zdrowych sałatek i okłady. Głowa do Brick Lane tanich curry i nie bój się targować zdobyć darmową kolejkę lub zniżkę na łączną posiłku, zwłaszcza jeśli jesteś w grupie. Londyn ma imponujące rynkach żywności, gdzie można spróbować wielu dań i przekąsek z straganach i ciężarowych żywności, w tym Borough Market , Maltby Street Market , żelazną placu Flat , Brixton Village,  i wiele innych sezonowych pop-upy.