Janvāris Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Janvāris Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Kaut arī jums var būt auksti Londonā janvārī, jūs arī varētu noķert astes galu pilsētas burvīgs brīvdienu rotājumi. Janvārī, Londonā ir viens no labākajiem laikiem, lai apmeklētu šo vispārzināmi pricey pilsētu, ja jūs par budžetu. Janvāra pārdošanas apmierinās visvairāk īpašu pircējs, bet viesnīcas piedāvā arī atlaides cenas šajā klusajā mēnesī.

Kamēr jūs kleita silti, janvāris ir arī ideāls laiks, lai apmeklētu populārus objektus bez kļūst overwhelmed ar pūļus.

Londona Laiks janvārī

Kamēr Londona vienmēr ir nedaudz mitru, janvāris ir īpaši auksts un slapjš, bet tomēr kopumā siltāks nekā daudzās citās Ziemeļeiropas valstīs, un reizēm pārsteidzoši silts dienā.

 • Vidēji augsts: 47 grādi pēc Fārenheita (8,5 grādi pēc Celsija)
 • Vidēji zems: 41 grādi pēc Fārenheita (5 grādi pēc Celsija)

Temperatūra Londonā parasti ir tikai piliens pie saldēšanas vakaros, un pilsēta parasti piedzīvo 11 dienas nokrišņu janvārī un saņem tikai astoņas stundas dienasgaismas visu mēnesi. Sniega nav izplatīta Londonā, bet tas notiek neregulāri.

Ko Pack

Satīt silts daudz slāņu. Janvārī un februāra sākumā ir aukstākajos laiki Londonā, un jūs vienmēr vēlaties, lai lietussargu, kad pētot Londonā. Uz aukstākajās dienās smags ziemas mētelis ir nepieciešams. Izturīgi, ūdensnecaurlaidīgs kājām joprojām must pack Londonai.

Janvārī notikumi Londonā

Londona necieš no post-brīvdienu drop-off, jo janvāris piedāvā daudz jautru pasākumu apmeklētājiem baudīt.

 • Jaungada diena Parade (1. janvārī): Skat soļo lentes, karsējmeitenes, dejotāji un akrobāti veikt, lai ielās kā daļu no Londonas slaveno Jaungada dienas parādē.
 • London Boat Show (janvāra sākumā): vairāk nekā 500 eksponentu parādīt labākos laivošanas jauninājumus un aprīkojumu šī milzīgā svinības visas lietas jūras pie ExCel Londonā.
 • Divpadsmitā nakts festivāls (janvāra sākumā): Šis bezmaksas pasākums iezīmē beigas Ziemassvētku un Jauno gadu apsveic ar pasākumu programmas, pamatojoties uz seno sezonas muitā.
 • Get Into Londonas teātrī  (janvārī un februārī): Grab atlaidi biļetes uz 50 + Londonas teātra izrādes, kas ir daļa no šī gada veicināšanu.
 • Londona Art Fair (janvāra vidū): Jāmaksā kā Lielbritānijas premier mūsdienu britu un laikmetīgās mākslas gadatirgus, šis notikums pie Islington Dizaina centrs apvieno vairāk nekā 100 galerijas un funkcijas sarunas, ekskursijas, un liela mēroga iekārtām.
 • Ķīniešu Jaunais gads Parade un festivāls (janvāra beigās līdz februāra vidum): Nosvini nozīmīgākais notikums ķīniešu kalendāra, sekojot dzīvīgu parāde pa Charing Cross Road un Shaftesbury Avenue. Svinības noslēgsies Trafalgaras laukumā, un jūs varat baudīt daudz bezmaksas izklaides un garšīgu ēdienu Chinatown.
 • Londonas Starptautiskais Mime Festival  (visā janvāris): visilgāk darbojas festivāls šāda veida, tas svinības kluso mākslas formā notiek dažādās darbības vietās visā Londonā, tostarp Barbican un Soho teātrī.
 • Pieminot Charles mocekļa (30. janvārī): Šis ikgadējais piemiņas King Charles I s “1649 izpildei notiek banketu zāle uz Whitehall un ietver ziedu nolikšana un lūgšanas. Kora parasti pavada pakalpojumu.
 • Janvārī Pārdošana (no 26. decembra): uzņemiet up kaulēties “janvāra pārdošanu”, kas tehniski sākas Otrie Ziemassvētki. HarrodsJohn Lewis , Selfridges , un  Liberty  vienmēr ir uzticami iespējas pēc Ziemassvētku darījumus.
 • Pieteikties biļetes Trooping Krāsa jūnijā (janvārī un februārī): The Karalienes dzimšanas jūnijā svinībām prasa agrīnu plānošanu, un sniedz jums iemesls, lai veiktu turp un atpakaļ.

Janvāris Travel Tips

 • Kad esat iepakojuma jūsu janvāra braucienu uz Londonu, iepakojuma, kā ja jūs apmeklējat tipisku ziemas galamērķi. Tas ietver dūšīgs šalle, cimdi, mētelis un cepure.
 • Londona netrūkst bezmaksas atrakcijas, faktiski, daudzi no labākajām lietām pilsētā ir bezmaksas vai zemu izmaksu. Ziema ir lielisks laiks, lai izmantotu parasti pārpildīts objektiem, piemēram, Britu muzejā.
 • Ja jūs plānojat ceļojumu uz Londonu, lai vēlāk šajā gadā, rezervējot savu ceļojumu janvārī joprojām var atmaksāties lielas: starptautiskie braucieni rezervējuši janvārī bieži pat lētāk, nekā braucienu rezervējuši citām mēnešu laikā.
 • Ja jūs apmeklējat janvāra sākumā, svētku Ziemassvētku rotājumi joprojām būs uz displeja. Staigāt pa Carnaby Street, Regent Street un Oxford Street, lai redzētu labāko dekoru.