Jazdecké londýnske dvojposchodové autobusy

Posted on

Jazdecké londýnske dvojposchodové autobusy
Na koni Londýnske dvojposchodové autobusy zdať ako sen, ale pre Londýnčanov, sú to proste jeden zo spôsobov, ako obísť. To platí aj pre turistov, taky, ale je to stále “To je v Londýne!” Výbuch sa pozerať na mesto idú z hornej paluby jasne červeného autobusu.

Či alebo nie dostanete jazdiť dvojposchodový autobus, keď sa vezme autobusy v Londýne sa trochu závisieť na vašej ceste, ale ak ste v centre Londýna (ako Piccadilly Circus), budete pravdepodobne môcť chytiť jednu s zmierniť. Získajte kartu Oyster, a hop na na jazdu po meste, alebo jednoducho kliknite na svoju debetnú kartu na skener, ak máte bezkontaktnú kartu.

kde Sit

Ak chcete sedieť na hornej palube, samozrejme, že je to zábava! Schody sú za vodičom, ktorý sedí na pravej strane. Môžete vidieť malú televíznu obrazovku za schodov; môže posunúť horné poschodie, ak chcete zabezpečiť, sedadlo je otvorená pred vyliezť.

Ako a kde získať vstupenky

Veľkosti kreditnej karty plastové priechody nazývajú Oyster karty vám poskytne veľa London Tube a autobusovej jazdenie na lacné, a môžete si kúpiť Oyster prechádza v Londýne supermarketoch alebo pri staniciach metra. Získať týždenné Oyster prejsť, ak ste zostať tri alebo viac dní; stojí to za to.

Oyster karty možno kedykoľvek nabíjať akúkoľvek sumu. Dostanete zálohu a všetky zvyšné peniaze späť, keď sa vrátite Oyster prihrávku na staniciach metra.

Keď sa dostanete na dvojposchodový autobus, prejdite kartu Oyster cez čítačku kariet u vodiča (sedí na pravej strane). Je to tak jednoduché, a vodiči autobusov v Londýne, takže pacient, že budete na to prísť prvýkrát nastúpite dvojposchodový autobus.

Autobusová Maps pre turistov


mapy London Bus sú vyvesené na zastávkach po celom centrálnom Londýne.

Samozrejme, to je pekné vedieť, kam ísť. Ak ste naozaj nemajú potuchy, vždy môžete požiadať vodiča, vodiči autobusov v Londýne sú najpriateľskejší veľa okolo. Je veľmi ľahké sa dostať nejaké vodítko, ale tým, že kontrolu mapu na autobusovej zastávke.

Londýn je jedným z tých pozoruhodne ľahké verejnej dopravy miest, v ktorých sa nemusíte zapamätať metra a autobusovej zastávky budete potrebovať vedieť pred odchodom, iný ako ten najbližší Vášho hotela a svojho prvého miesta v meste. Ešte prísť na konci, posledný zastávku, na autobusovej linky najbližšie Vášho hotela; že bude na bočné a čelné readerboard autobusu musíte dostať späť do hotela. Potrebujete chcete vykonať pripojenie, môžete ľahko prísť von z čitateľnými a logické mapy v Londýne autobusových zastávkach.

Použite Transport for London je plánovač cesta autobusom zmapovať vopred, ktorá autobusy budete mať v Londýne.

Nezabudnite, že mnoho autobusových liniek nemajú autobusy jazdia v noci, budú autobusy jazdia v noci mať “N” pred číslom trasy.

autobusové výlety

Dve výstroje prevádzkovať London zájazdy poznávacie autobusovej ktoré sa nazývajú hop-on, hop-off zájazdy. Autobusy použité na týchto linkách sa nazývajú dvojposchodové autobusy pretože streche autobusu je open-to-the-elementy posedenie.

Hovorí sa im hop-on, hop-off, pretože si môžete vystúpiť na akomkoľvek mieste a autobusy sa zastaviť v blízkosti väčšiny turistických atrakcií a dostať sa na ďalší autobus od tejto spoločnosti, kedy sa vám zapáči. Vstupenka je dobré po dobu 24 hodín v letnom období; 48 hodín inak. Ak ste len v Londýne na jeden deň, kúpiť si lístok na tejto zbernici, je to absolútne stojí za to vidieť pamiatky.

Londýnske Pôvodný Tour Hop-on, hop-off turné autobusy sú čisté a dole časť je vyhrievaný. Tri okruhy, zobrazené rôznymi farbami na mapách spoločnosti a autobusov, prevádzkovaných prostredníctvom centrálneho Londýna, kríženie cesty stavia ako Piccadilly Circus, kde môžete zmeniť obvody.

Chytiť “kapitál Connections” Original autobuse vo vašom hoteli alebo v jeho blízkosti pravidelnú autobusovú zastávku po 8:45 dohnať s Original Tour obvodu autobus.