Jazdy w Londynie: Co trzeba wiedzieć

Posted on

Jazdy w Londynie: Co trzeba wiedzieć
Londyn ma wiele opcji transportu publicznego, a większość turystów nie jazdy w mieście. Nie tylko nie ma ograniczoną liczbę miejsc parkingowych i wiele zatorów jak w każdym innym mieście, ale w Londynie, masz do czynienia z jazdy po lewej stronie, co nie zawsze jest łatwe. Jeżeli zdecydowaliśmy się pojechać w Londynie oto co trzeba wiedzieć na temat wymaganych dokumentów, kwestii zatorów, podstawowych zasad ruchu drogowego, i oczywiście, jak znaleźć parking.

Wymagania jazdy

Istnieje kilka wymogi prawne obowiązujące w celu uzyskania za kierownicą w Londynie, stosować się do nich lub ryzykować mandat.

Lista kontrolna Jazdy w Londynie:

Prawo jazdy: Musisz posiadać ważne prawo jazdy w celu jazdy w Wielkiej Brytanii i nie-brytyjskich praw jazdy są dopuszczalne przez okres do 12 miesięcy od kiedy po raz pierwszy wprowadzony w Wielkiej Brytanii.

Paszport: Prawie wszystkie firmy wynajmujące samochody wymagają paszport lub jakąś formę urzędowego dokumentu fotograficznego wynająć samochód. Niektóre firmy zapytać również zobaczyć potwierdzenie adresu w Wielkiej Brytanii (potwierdzenie hotelu) i dokumentów podróży (tj bilety lotnicze potwierdzający UK datę wyjazdu).

Ubezpieczenia: Prawo w Wielkiej Brytanii wymaga ważnego certyfikatu ubezpieczenia posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jeśli wynajmu, należy sprawdzić, czy wszystkie sterowniki są odpowiednio ubezpieczony na podstawie niniejszej umowy oraz że masz wszystkie niezbędne dokumenty.

International Driving Permit: Międzynarodowy Driving Permit (IDP) nie jest oficjalnie wymagany dla posiadaczy USA prawo jazdy w Wielkiej Brytanii, choć niektóre firmy wynajmujące samochody wymagają go, jako taki to zalecane.

Zasady ruchu drogowego

Jazdy w Londynie nie jest łatwe. Jeśli to możliwe, wizualnie zapoznania się ze znakami drogowymi z wyprzedzeniem. Można znaleźć wizerunki wielu z nich tutaj , a to Roundup obejmuje podstawowe zasady:

 • Z lewej strony napędowy: Napęd na lewej stronie drogi przez cały czas. Może warto rozważyć uzyskanie pojazd z automatyczną skrzynią biegów, aby przejście nieco łatwiejsze.
 • Pasy bezpieczeństwa: Pasy bezpieczeństwa muszą być noszone przez cały czas.
 • Telefon komórkowy: Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, za pomocą telefonu komórkowego podczas jazdy jest nielegalne w całej Wielkiej Brytanii (z wyjątkiem sytuacji awaryjnych podczas wybierania numeru 112 lub 999).
 • Granice prędkość: ograniczenia prędkości są wymienione w następującej (1 mile = 1,61 km). Na niektórych drogach są fotoradary w celu egzekwowania ograniczeń prędkości.
 • BAC: Ograniczenie zawartości alkoholu we krwi jest taka sama, jak w US (0,08%).
 • Przejścia dla pieszych: Londyn jest bardzo zajęty, więc uważaj na pieszych, rowerzystów, motocyklistów i. Wydajność dla pieszych na oznakowanych przejściach dla pieszych (białe pasy namalowane na drodze, dodatkowo oznaczonych paski słupów pokrytych rundzie, migające żółte światło). Oprócz na przejściach dla pieszych, samochodów rzadko spowolnić pozwolić pieszych przez ulicę, co jest bardzo niebezpieczne, jak wielu turystów wyjść na ulicę, patrząc w złym kierunku ruchu.
 • Ścieżki rowerowe: Miej oko na ścieżkach rowerowych i rowerzystów. Zawsze patrzeć przed otwarciem drzwi samochodu.
 • Buspasy: Buspasy są oznaczone grubą białą linią namalowane na drodze. W określonych godzinach, są zarezerwowane dla autobusów, licencjonowany Londyn taksówki, motocykli i rowerów. Od poniedziałku do niedzieli, od 7 wieczorem do 7 rano aż każdy pojazd może korzystać z pasa.
 • Żółte węzłów nadwozia: żółte pudełko skrzyżowania są wskazane przez przemierzają żółte linie namalowane na drodze. Są one zwykle znaleźć na skrzyżowaniach dróg lub cztery przed straży pożarnej i stacji pogotowia ratunkowego. Kierowcy nie mogą „blokować pole” i zatrzymać wewnątrz żółtej SKRZYNKA, ponieważ są one zaprojektowane w celu umożliwienia ruchu przelotowego, aby uniknąć korków i / lub zrobić miejsce dla pojazdów ratowniczych. Zawiadomienia Penalty Charge (PCN) zostanie wystawiona na wszelkie kierowców, którzy nie przestrzegają zasad.
 • Koszty przeciążenia: Jeśli jedziesz w centrum Londynu w godzinach szczytu w ciągu tygodnia (7 AM-6 po południu, od poniedziałku do piątku), jesteś zobowiązany do przedpłaty codziennie płatnego  od £ 11,50 za dzień. To może być wypłacona w Internecie, przez auto wynagrodzenia, lub telefonicznie, a jeśli nie zapłaci, zostanie ukarany grzywną. Strefy zatorów są oznaczone znakiem białego wyświetlanie litery „C” w czerwonym kółku. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj .
 • Autostrady: Na autostradach, nie ma szybki tor i lewy pas powinien być stosowany tylko do wyprzedzania innego pojazdu.
 • Ronda: ronda lub karuzele są bardzo częste: Ruch przepływa do ruchu wskazówek zegara; wydajność do ruchu zbliżającego się z prawej strony; i używać wskaźników do sygnalizowania lewo na swoim wyjściu.
 • Paliwo: gaz nazywa się benzyna w Londynie, znajdują się także olej napędowy na stacjach paliwowych. Pompy te są zazwyczaj zielony dla benzyny (benzyna) i czarny do oleju napędowego.
 • W przypadku awarii: zadzwonić pod numer 112 lub 999 dla służb ratowniczych (policja, ogień i pogotowia ratunkowego). Jeśli jesteś częścią wypadku drogowego, gdzie ktoś jest ranny lub istnieje uszkodzenie pojazdu lub nieruchomości, jesteś zobowiązany do zatrzymania.
 • Opłaty drogowe: Jest tylko jeden rogatki w Londynie, który w Dulwich, znajduje się na prywatnej części College Road. Wszystkie samochody muszą zapłacić £ 1.20 za przejazd gotówką lub kartą. Dowiedz się więcej tutaj .
 • Ruch: Unikaj jazdy w Londynie w godzinach szczytu, czyli od 6-10 rano w godzinach porannych i 4-6: 30 pm w godzinach wieczornych.
 • Aby uzyskać więcej informacji na temat londyńskich ustaw i przepisów ruchu drogowego, zobacz oficjalną kodeksu drogowego .

Parking w Londynie

parking na ulicy w Londynie może być bardzo trudne do znalezienia. Zawsze dokładnie sprawdzić, znaki drogowe, aby uniknąć opłat, ponieważ nie może być terminów lub dokument pobytowy wymagany. Często ulice mają ograniczenia parkowania na miejscu pomiędzy 8:30 a 6:30 po południu, od poniedziałku do soboty. Wiele ulic mają zapłacić i Display System, w którym można kupić bilet z pobliskiego urządzenia i wyświetlić go w samochodzie, aby uniknąć bilet parkingowy.

Ponadto, upewnij się, sprawdź na żółtych i czerwonych linii wzdłuż krawężnika, co w zasadzie oznacza brak parkingu. Żółte linie sterujące czeka. Czerwone linie oznaczają zasadniczo nie zatrzymując się w każdej chwili i może pojawić się znaki wyznaczające te „czerwone trasy.” Można przeczytać więcej o nich tutaj . Niezastosowanie się do tych zasad może skutkować karą Charge Notice (PCN).

Aby uniknąć street parking, spróbuj zamiast wyznaczonego parkingu. Qpark ma parkingów na obrzeżach strefy zatorów, w tym w Park Lane / Marble Arch; Queensway; Knightsbridge; Pimlico; Dziurawiec Wood; Wieża most; i Church Street. Mają 18 Wszystkie parkingi i koszty różnią się w zależności od pory dnia i lokalizacji.

Ruch w Londynie

Jak każde duże miasto, ruch jest problemem w Londynie. Można zobaczyć zestawienie miesiąc po miesiącu planowanych prac tutaj , jako że oczekuje się od nich, aby mieć wpływ na transport, w tym jazdy. To zawsze dobry pomysł, aby mieć na uwadze, trasa alternatywna trasa powinna być przekazywane bez uprzedzenia. Zawsze pozwalają na wydłużenie czasu.

TfL (Transport for London) także stanowisk aktualizacje statusu na żywo , które obejmują zamknięć drogowych i opóźnień. Można również sprawdzić oczekiwane stany dróg na weekend i innych przyszłych dat. Ruch w Londynie jest wyjątkowo zła wokół świąt (czyli przed Bożym Narodzeniem) i święta (Dz świąt, kiedy większość firm są zamknięte). 

Należy wypożyczyć samochód w Londynie?

Wyjąwszy szczególne okoliczności (takich jak problemy z poruszaniem się), wynajem samochodu w Londynie jest w dużej mierze nie sugerował. Jest mnóstwo transportu publicznego, w tym stacji metra, kolei naziemnej (naziemne linie kolejowe), a autobusy, a także taksówki i jeździć udostępniania aplikacji. Jednak Londyn jest bardzo powszechne, a w miarę oddalania się od centrum miasta z ruchu kołowego zapakowany, połączenia transportu publicznego dostać się dalej od siebie i samochód może okazać się dobrą opcją. Również, gdy sieć kolejowa w Wielkiej Brytanii jest drogie poza Londynem i pociągów nie zawsze tam, gdzie chcecie, niektórzy turyści skończyć wynajęcie samochodu w Londynie, aby podróżować dalej do wsi.