Jei Jūs Pirkti itališką Rail Pass keliauti traukiniu Italijoje?

Posted on

 Jei Jūs Pirkti itališką Rail Pass keliauti traukiniu Italijoje?

Nors turintys itališką traukinio bilietą, taip pat vadinamas Eurail Italija praeiti, kartais gali būti patogiau, ji ne visada sutaupyti pinigų . Jeigu vartojate kelis reisus tarp didžiųjų miestų, kurie yra gana toli vienas nuo kito, Kelionės ilgus nuotolius arba keliaujantiems į Italiją iš kitos šalies, Italijos “Rail Pass” tikriausiai jums sutaupyti pinigų.

Geležinkelio bilietai Italijoje

Jei jūs planuojate aplankyti Roma, Florencija, Venecija, Milanas, atskirų traukinių bilietai kainuos mažiau nei Italijos geležinkelių perdavimą, ypač jei perkate bilietus iš anksto ir gali gauti nuolaidą.

Ėjimas į Romą, Florenciją, Veneciją ir atgal į Romą bus arčiau ta pačia suma. Tačiau, jei jūs planuojate keliauti daugiau dienų traukiniu ir eiti toliau, geležinkelių praeiti geras daugiau dienų gali jums sutaupyti pinigų.

Taip pat yra ir kiti veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti. Jei esate pagal 26 jūs galite gauti pigesnis perdavimo ir jei jūs keliaujate su grupe yra nuolaida. Leidimai yra geras 3-8 dienas per mėnesį ir jie neturi būti iš eilės, todėl, jei nesate tikri, kurie dieną norite keliauti, o neprieštaraujate vyksta į stotį anksti gauti savo rezervuotą vietą, pass gali suteikti jums daugiau lankstumo nei pirkti visus savo traukinio bilietus iš anksto.

Jei perkate itališką traukinio bilietą jūs vis dar turite padaryti (ir sumokėti už) saugos išlygas dėl didelės spartos ( frecce ) ir tarpmiestinių traukinių. Italijos geležinkelių perdavimas yra gera tik nacionalinių traukinių valdo Trenitalia . Tai nėra gerai privačių geležinkelio linijų, pavyzdžiui, Italo greitųjų traukinių ar mažesnių privačių regioninių linijų, pavyzdžiui, tiems, Apulijoje arba tarp Neapolio ir Sorrento.

Regioniniai traukiniai Italijoje yra nebrangūs, todėl naudojant traukinio bilietą regioninių traukinių ir net kai tarpmiestiniuose traukiniuose nėra ekonomiškai efektyvios. Pavyzdžiui, jei jūs lankotės populiarus Cinque Terre , jums bus imtis regioninį traukinį ir naudojant traukinio bilietą už tai nėra verta kainos.

Galite patikrinti atskirų bilietų kaina nuo Trenitalia , Italijos geležinkelių puslapį arba sužinoti kainas arba pirkti (JAV doleriais) Frecce (didelės spartos) traukinių bilietus maršrute Pasirinkite Italijos Geležinkelio bilietai puslapyje .

Jūs turite turėti savo geležinkelių perdavimas patvirtintas per šešis mėnesius nuo pirkimo traukinių stotyje geležinkelio pareigūnas. Išlygos ir papildai nėra įtraukti į perdavimo ir turi būti įsigyjamas atskirai. Būtinai perskaitykite visą informaciją apie savo traukinio bilietą prieš pradėdami jį naudoti, kaip sąlygos gali keistis.

Ar jums reikia Rail Pass Europoje?

Yra daug rūšių Europos geležinkelių eina prieinami, įskaitant eina geras keliones traukiniu vienoje šalyje ar už kelių šalių. Traukinio bilietai daugelyje kitų Europos šalių, paprastai yra brangesni nei Italijoje, todėl, jei jūs keliaujate traukiniu kitoje šalyje be Italijoje galbūt norėsite apsvarstyti dviejų šalių perdavimo.